Şimdi Ara

LENOVO S90 ANA KONU.. İNCELEME, GÖRÜŞLER, KULLANICI YORUMLARI.. (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
7
Favori
21.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    servisten talep edebilirsin
  • layneischains kullanıcısına yanıt
    Servisi aradım satış yok diyorlar.
    Yurt dışı cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo S90-a Telefonumun şarjı bitip kapandı şarja taktım ama açılmıyor. Forumlarda aradım hard reset atın düzelir diyor. Ses azaltma tuşu ve güç tuşuna aynı anda basıyorum. Fakat hiçbir şey olmuyor. 2 Saattir şarja takılı. Telefonda herhangi bir hareketlililk yok. Yardım ederseniz sevinirim.
  • SELAM ARKADAŞLAR...

Bu konuyu açan ve başlıktaki inceleme fotoğraflarını paylaşan kişi olarak, LENOVO S90'ımı satıyorum. (çünkü 5,5 ekranlı A7 aldım)

Cihaz tertemiz ve sorunsuzdur. Ekranda kırılmaz cam filmi vardır ve bu yüzden kılcal çizik dahi yoktur.
    Bazı kişilerin yaşadığı kamera sorunu bu cihazda yoktur.

LENOVO TÜRKİYE GARANTİLİDİR. Faturalıdır, kutusu tüm aksesuarları eksiksizdir. 13 ay kadar daha garantisi mevcuttur.

Fiyatı 550 tl..

Düşünen arkadaşlar benimle irtibata geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotbes -- 23 Mayıs 2016; 2:10:49 >
  • Forumdaki arkadaşlara 500 tlye son fiyat bırakacağım.

• Arkadaşlar S90 Telefonumda Karşı Tarafa Sesim Az Gidiyor Defalarca Servise Götürdüm Fakat Yazılım Güncellendi Vs. Yaptıklarını Söyleyip Geri Veriyorlar. Fakat Arıza Devam Ediyor Sizdede Böyle Bir Durum Varmı Karşı Tarafa Sesin Az Gitmesi?
  • s90 ın ne çok meraklısı varmış. sahibinden coma ilan verdikten birkaç saat sonra satıldı cihaz

birçok mesaj atan, arayan oldu. bu kadar hızlı satış beklemiyordum

Ben Lenovo'nun en çok güncelleme desteği vermeyişinden şikayetçiydim şahsen.. cihazım problem çıkarmıyordu pek..

Aldığımızdan beri lollipop 5.02 sürümü..
    En basit telefonlar bile 5.1 aldı... Piyasaya çıktığında 1.100 tlye satılan telefona güncelleme yok.

Lenovo bu konuda çok sallamaz bir tavır sergiliyor.

• hocam birşey sorucam lenovos90 kullanıyorum lollipopdayım ve kitkata dönmek istiyorum recovery nasıl girerim ve bu işi nasıl halledebilirim bi bilgisi olan varsa yazabilir mi teşekkürler
  • arkadaşlar merhaba telefonu anneme hediye olarak almıştım, bayramda yanına gittiğimde telefonun kendiliğinden uykuya geçmediğini farkettim. yani işlemi yapıp bırakıyorsun hiçbir şekilde kilit ve uykuya geçmiyor ekran hep açık. ayarlardan uyku süresini 15sn yaptım farketmedi. çözümü bilen var mı?
  • hed-pe kullanıcısına yanıt
    aynısı bendede oluyordu birde kamera fokus yapmıyor bu ara.uyku 1 dakka yapınca düzeldi
    kameraya çözüm bulamadım
  • 78erhan78 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler bir deneyeyim. Bir de siz kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

• nataraj marble kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun oldu kapandı şarj almıyor siz ne yaptınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

Bende de aynı sorun oldu kapandı şarj almıyor siz ne yaptınız?

Servise verdim. İki gün sonra aldım. :)
  • Bu telefon bende de var ama nfc özelliğini bulamadım.var mı yok mu belli de değil.incelemelerde var yazıyor.

• Ekran süresi ne kadar alıyorsunuz acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefonu teknosada görmüştüm geçen sene ve kamerasına bayılmıştım. hemen 2 3 poz çekmiştim ve kendi telime bluetoothla atmıştım daha duruyor.

ama hafıza kartı takılmıyodu sanırım, o yüzden almamıştım

• Kullanan arkadaşlar ne kadar ekran süresi alıyorsunuz?

• Telefon biri arayınca donup kalıyor ekran ve hiçbir işlem yapamıyorum. Aramayı cevaplayamıyorum öylece çalıp kapanıyor anca geri arıyorum veya kapatıp açınca düzeliyor. Son güncellemeler yüklü telefonda ne yapmam gerek bir fikri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lt00

Kullanan arkadaşlar ne kadar ekran süresi alıyorsunuz?

Artık kullanmıyorum ama son zamanlar 4 buçuk ila 6 saat arası değişen ekran süreleri alıyordum.
    Kullanım stiline bağlı..

Birkaç defa da 7 saat almıştım, ilk zamanlarında..
  • android 5.0 yüklü. bazen biri aradığı zaman kitleniyor cevap verilmiyor, bazen ekranın yarıdan yukarısı kapalı kalıyor çözümü var mıdır. kitkat 4.4 e dönsem daha stabil olur mu? teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.