Şimdi Ara

LENOVO S860 CUSTOM RECOVERY / KITKAT VIBE - MIUI V6 - AOSP ROM / ROOT - GAPPS (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
4
Favori
24.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Farklı sürümler için farklı yöntemlerle kitkat yukleniyor. Bu yüzden telefonu alanlar dikkat etmeli buna. Bizimkiler çin versiyonu. Arada kasmalar olmuyor değil. Bu RAM den mi yoksa yazilimdan mı bilmiyorum. Umarım custom romlarla bu sorun çözülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prestiggge -- 29 Haziran 2014; 16:59:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ali

Row ve CN sürümü için farklı yöntemlerle kitkat yukleniyor. Bu yüzden telefonu alanlar dikkat etmeli buna. Bizimkiler çin versiyonu. Arada kasmalar olmuyor değil. Bu RAM den mi yoksa yazilimdan mı bilmiyorum. Umarım custom romlarla bu sorun çözülür.

Çin mi row mu nereden anlaşılıyor

• quote:

Row ve CN sürümü için farklı yöntemlerle kitkat yukleniyor. Bu yüzden telefonu alanlar dikkat etmeli buna. Bizimkiler çin versiyonu. Arada kasmalar olmuyor değil. Bu RAM den mi yoksa yazilimdan mı bilmiyorum. Umarım custom romlarla bu sorun çözülür.

Ben hiç kasmaya falan denk gelmedim. Epey de zorladım telefonu. Aynı rom'u da kullanıyoruz ama anlam veremedim. Nasıl kasmalar mesela?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgboy

quote:

Ben hiç kasmaya falan denk gelmedim. Epey de zorladım telefonu. Aynı rom'u da kullanıyoruz ama anlam veremedim. Nasıl kasmalar mesela?

Menü geçişlerinde sorun yok ama mesela google playdan bir şey indirnce falan takılıyor kasıyor biraz. p780 slxromda böyle sıkıntılar yoktu. Çok az miktarda oluyor tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

quote:

Çin mi row mu nereden anlaşılıyor

Açıkçası ROW ve CN mi onuda tam blmiyorum ama mav1li hocamın yaptığı yöntemler ve romlar benim telefonumda işe yaramadı.

İlk sayfada 4. adım da rom yüklerken hata aldım. Needromdaki romu kurunca sorunsuz yüklendi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prestiggge -- 29 Haziran 2014; 17:06:48 >
  • Yazılımların hızlı açılmasını istiyorsanız Dalvik yerine Art runtime i deneyebilirsiniz. 1. mesaja eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mav1li -- 29 Haziran 2014; 18:05:16 >
  • Performans için 1. mesajdaki Dalvik yerine Art kısmına bakın.
  • mav1li kullanıcısına yanıt
    Benim romda yok hocam

LENOVO S860 CUSTOM RECOVERY / KITKAT VIBE - MIUI V6 - AOSP ROM  / ROOT - GAPPS

• Ayarlar - Telefon Hakkında - Sürüm Bilgisi - Sürüm Numasarsı yazan yere arka arkaya hızlıca basarsanız geliştirici mod açılacak.

http://www.youtube.com/watch?v=TddwRjfWRHA
  • mav1li kullanıcısına yanıt
    Aynen o şekilde açabildim. Normalde hiç yoktu.

• quote:

Aynen o şekilde açabildim. Normalde hiç yoktu.

Aynı rom'u kullandığımız için bende de yok. Aslında bu KITKAT ile gelen bir özellik değil mi? Olması lazım normalde.
  • Forum Rusça olduğu için üye olamadım.
  • ozgboy kullanıcısına yanıt

Google translate ile üye oldum.
  • Cihazın ROW mu CN mi olduğunu nereden anlayacağız?

ROW olanlar 2 GB, CN olanlar 1GB ram'limi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgboy -- 29 Haziran 2014; 20:57:37 >
  • Özgür abi.. Selim bey.. Rusçam var..
    Hangi siteye üye lmak isterseniz yardımcı olabilirm.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_cool

Özgür abi.. Selim bey.. Rusçam var..
    Hangi siteye üye lmak isterseniz yardımcı olabilirm.. :)

Eyvallah sağol üyeliği becerdim.
  • Yeni güncelleme gelmiş bilginiz olsun 780mb, kendi yüklüyor şu An

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akbey77 -- 29 Haziran 2014; 23:59:44 >
  • VIBEUI_V1.5_1423_7_ST_S860 bendeki sürüm ve güncelleme yok diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mav1li

Ayarlar - Telefon Hakkında - Sürüm Bilgisi - Sürüm Numasarsı yazan yere arka arkaya hızlıca basarsanız geliştirici mod açılacak.

Bende açılmadı
     LENOVO S860 CUSTOM RECOVERY / KITKAT VIBE - MIUI V6 - AOSP ROM  / ROOT - GAPPS

• Bizdeki rom da çıkmıyor.

Bende güncelleme yok diyor. Aynı romu kullanıyoruz sanırım ama neden farklı oldu ki?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.