Şimdi Ara

LENOVO S860 CUSTOM RECOVERY / KITKAT VIBE - MIUI V6 - AOSP ROM / ROOT - GAPPS (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
4
Favori
24.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de 64 bit kurulu. Ondan mı olmuyor acaba?

Bu arada manuel olarak nasıl kurdunuz? Aygıt yöneticisinden eski donanım ekleden mi? Hangilerini kurdunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgboy -- 28 Haziran 2014; 20:00:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgboy

Ben de 64 bit kurulu. Ondan mı olmuyor acaba?

Bu arada manuel olarak nasıl kurdunuz? Aygıt yöneticisinden eski donanım ekleden mi? Hangilerini kurdunuz?

donanim ekleden 5 inide yukledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayrica menude system update kisminda kit kat var zaten. guncelle dedim. eger olursa hic ugrasmaya gerek kalmayacak

• Needromdaki kitkati kurdum telefon bayagi stabil oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ali

Needromdaki kitkati kurdum telefon bayagi stabil oldu

Teamviewer kullanıyormusun? Kullanıyorsan bağlan bana çöz problemimi :)
  • mavilim sağolsun dediklerini tek tek irdeleye irdeleye iş yerindeki pc de de evde ki pcde yaptım. ama xp de olmuyor win 7 şart. allem kallem yaptım şimdi. şimdi tekrar deniyorum :D
  • quote:

quote:

yardımcı olabilirsem deneyelim
  • quote:

quote:

Kullanmıyorum hocam maalesef. Driverlerin manuel olarak yuklenmesi lazım. YouTube anlatımlı videosu vardı. Cdc yi eklemeye benziyor

• Valla nasıl becerdim bilmiyorum ama yaptım bir şekilde bir arkadaşın yardımıyla. :)

4.4.2 kurmuştum. Antutu'dan 17518 alıyor. Rom gayet stabil, şebeke problemi yok. Batarya durumunu test ediyorum şu anda.
  • ozgboy kullanıcısına yanıt
    Yapabilmenize sevindim hocam tam da video yu ekliyordum :) Android ios stabilitesine yaklasiyor dediklerinde çok saçma gelmişti, şu ana kadarki kullanımım ile beni gerçekten şaşırtıyor kitkat

Ekleme: Hangi programları silmek gerekir sizce daha iyi batarya ömrü için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prestiggge -- 29 Haziran 2014; 2:09:39 >
  • Bendeki epey sade bir android zaten. Sadece security diye bir program var rom ile birlikte gelen. Onu kaldırmak istiyorum ama nasıl yapacağım bilmiyorum. App manager da uninstall seçeneği yok onun için.
    Aynen bende öyle yaptım. Sadece o var gereksiz. Karışmadım sonra
  • quote:

Aynen bende öyle yaptım. Sadece o var gereksiz. Karışmadım sonra

Nasıl kaldırdın ki onu? :)
    Kaldırmadım hocam kalsın orada dedim :)
  • Ben bildirimlerini kapattım üst tarafta gözükmüyor artık. Sadece arka planda çalışıyor.
  • Kit kat olduğunu nasıl anlıyoruz

• akbey77 kullanıcısına yanıt
    En basitinden bildirim çubuğu arka planın rengini alıyor. Bildirim çubuğu içeriği resimdeki gibi oluyor
    Ayarlar,Telefon hakkında, Sürüm bilgileri, 4.4.2

LENOVO S860 CUSTOM RECOVERY / KITKAT VIBE - MIUI V6 - AOSP ROM  / ROOT - GAPPS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prestiggge -- 29 Haziran 2014; 13:08:37 >

• quote:

En basitinden bildirim çubuğu arka planın rengini alıyor. Bildirim çubuğu içeriği resimdeki gibi oluyor
    Ayarlar,Telefon hakkında, Sürüm bilgileri, 4.4.2

LENOVO S860 CUSTOM RECOVERY / KITKAT VIBE - MIUI V6 - AOSP ROM  / ROOT - GAPPS

O zamanbenimde kitkat diyebiliriz
     LENOVO S860 CUSTOM RECOVERY / KITKAT VIBE - MIUI V6 - AOSP ROM  / ROOT - GAPPS LENOVO S860 CUSTOM RECOVERY / KITKAT VIBE - MIUI V6 - AOSP ROM  / ROOT - GAPPS LENOVO S860 CUSTOM RECOVERY / KITKAT VIBE - MIUI V6 - AOSP ROM  / ROOT - GAPPS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akbey77 -- 29 Haziran 2014; 15:51:50 >

• 4.4.2 benim kullandığım romda bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prestiggge -- 29 Haziran 2014; 16:20:02 >
  • quote:

4.4.2 benim kullandığım romda bu

Aynı romu kullanıyoruz. Hız, stabilite ve batarya ömrü olarak şu ana kadar gayet memnunum. :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.