Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.310
Cevap
127
Favori
528.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anywar

Hayır. 12 GB lık kendi hafızasını hiç gormuyor. Yani çektiğim fotoğrafları dahi bilgisayarda göremiyorum. Yalnızca tek sürücü çıkıyor o da içine taktigim SD kartımın. Bu yüzden fotoğrafları önce telefondan SD karta kopyalayıp ondan sonra bilgisayara bağlamak durumunda kalıyorum. Ne yapmalıyım :(

Usb ile bağladığınızda medya deposunu seçerseniz iki hafıza da görünüyor. Bilgisayarda telefon gibi bir simge çıkıyor. Açınca iki hafıza da görünüyor bende.
  • Gökaydinho kullanıcısına yanıt
    İşe yaramadiysa telefon rootlu ise dolby falan deneyebilirsiniz ama sizin sorununuz ahize ile ilgili galiba başka aklıma birşey gelmiyor bilen arkadaş varsa yardımcı olurlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 22 Şubat 2016; 10:17:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizdede var mi arkadaşlar lolipoptan tek şikayet ettiğim şey mesajlarda mesaj sayısı artınca girerken kasiyor ama mesaj sayısı azaldığında herhangi bir kasma mevcut değil çözümü bilen var mi?

• dikkat dikkat arkadaşlar bugün whatsapp sorununu kafayı yemiş bir arkadaşım düzeltti sorun ona göre google play hesabına 2 farklı hesap eklememmış hesapların 2 sindede whatsapp ekli olduğu için sapıtıp kafayı yiyor dedi hesapların birinde whatsapp ı kaldırdı bi kaç deneme yaptık düzelmiş gibi görünüyor fakat bana göre onunla alakalı değil şans eseri bişeyler oldu ne olduğunu bilmediğimiz çünkü onu kaldırmadan önce recovery bölümünden saat ayarıda yaptık orda saat dilimi olarak bilmem bişey adaları yazıyordu onu istanbula değişitrdik belki ondan belki google play hesabından belki başka arkadaşların işine yarar bende şuanda bi sorun yok gibi duruyor ama ilerde sorun olursa tekrar burdan yazarım
  • secretplay S kullanıcısına yanıt
    Bildirim Işığı yanmiyordur ama sadece tuşlar kilitliyken msj geliyordur öyle dimi ?

• lazye kullanıcısına yanıt
    ben bildirim ışığını hiç stabil kullanamadım zaten arada kafasına göre yanıyor kafasına göre yanmıyordu whatsappdan bildirim ışığı rengini kırmızı yapıyordum sadece başka ayar yapıyordum bazen yanıp bazen yanmıyordu bi güncelleme çıkarsalarda adam gibi kullansak telefonu ama çinliler zaten program yönünden zayıf ben bi güncelleme çıkaracaklarını zannetmiyorum elimizde böle patlar bu telefon
  • attci kullanıcısına yanıt
    lg g3, xperia m5, zenfone2, bak eğer 1000-1100 tl civarina çıkabiliyorsaniz herşey pil değil ..

casperi via m1 32 gb olanı da alabilirsiniz 900-1000 tl bandında ..
  • https://www.change.org/p/lenovo-lenovo-p70-sorunsuz-bir-android-marshmallow-g%C3%BCncellemesi-istiyoruz?recruiter=493890822&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink
    Sevgili arkadaşlar hepimizin bildiği üzere P70 model telefonlarımız da stabil olmayan Lollipop güncellemesi sonrasında birçok problem ortaya çıktı. Konuyla ilgili olarak Lenovo Türkiye sayfasından her yayının altına sürekli 6.0 Marshmallow ya da düzeltilmiş bir güncelleme talebimizi iletelim. düzenli ve sık bir baskı neticesinde istediğimizi alacağımızı ümit ediyorum. inşallah eskisinden daha iyi olacak stabil bir güncellemeyle birçok sorunumuz hallolacaktır. lenovo türkiyenin P70 kullanıcılarınıda görmezden gelmesi bu şekilde son bulacaktır. ‪#‎P70düzeltin‬ bu hashtagi de her yorumun altına ekleyelim lütfen.

• Arkadaslar bu telefonun 4.4.4 versiyonunda arayan numarayi engellemeyi en iyi nasil uapariz tavsiyeniz nedir

• pumaken P kullanıcısına yanıt
    Son çıkan Lollipop sürümünde bu zamana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. İlk çıkan hakkında şikayet çoktu da son sürümle ilgili pek şikayet de göremiyorum.
  • ram123456 R kullanıcısına yanıt
    lenovo security den oluyordu

• lenovo p70-a için son sürüm rom dosyası var mı
  • Mesajlara girince çok mesaj olunca kasma meydana gelmiyor mu ?

• Critos kullanıcısına yanıt
    -Güncelleme yaptıktan sonra e-maillerime bakamiyorum.
    -Aramalar çok geç aktarılıyor.

2. Günde bu kadar sorun oldu....

• lazye kullanıcısına yanıt
    Çoktan kastınız ne kadar? Şu an baktım ve 9 ayrı kişiden olmak üzere toplam 26 mesaj var; bir o kadar da dün sildim. Bu zamana kadar herhangi bir kasma görmedim.

• Lolipoptaki mail programi bozuk blue mail kullanirsaniz problemi cozebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: pumaken

https://www.change.org/p/lenovo-lenovo-p70-sorunsuz-bir-android-marshmallow-g%C3%BCncellemesi-istiyoruz?recruiter=493890822&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink
    Sevgili arkadaşlar hepimizin bildiği üzere P70 model telefonlarımız da stabil olmayan Lollipop güncellemesi sonrasında birçok problem ortaya çıktı. Konuyla ilgili olarak Lenovo Türkiye sayfasından her yayının altına sürekli 6.0 Marshmallow ya da düzeltilmiş bir güncelleme talebimizi iletelim. düzenli ve sık bir baskı neticesinde istediğimizi alacağımızı ümit ediyorum. inşallah eskisinden daha iyi olacak stabil bir güncellemeyle birçok sorunumuz hallolacaktır. lenovo türkiyenin P70 kullanıcılarınıda görmezden gelmesi bu şekilde son bulacaktır. ‪#‎P70düzeltin‬ bu hashtagi de her yorumun altına ekleyelim lütfen.

Tmm

• quote:

Orijinalden alıntı: coyote3880

"Lenovo P70 Ses Problemi"

Arkadaşlar ses yankılanması problemi (karşı tarafa sesim derinden ve yankılı gidiyordu) yaşıyordum. Konunun birinci sayfasındaki "Ses Artırma" başlığının ikinci kısmını uygulayarak düzelttim. Bilginiz olsun. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

aynı sıkıntı bende de vardı bakalı m nasıl olacak
  • merhabalar. telefonda kronik ısınma problemi var mı? 1 saatlik clash of clans oynadıktan sonra cpu sıcaklığı 50 dereceyi buluyor bu normal midir?
  • karacazade K kullanıcısına yanıt
    Normal

• 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.