Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.311
Cevap
127
Favori
528.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar androidin ulke degistirne kodu vardi forumda bulamadim #### biseydi bilen birisi yazabilirmi rica etsem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KitKat a nasıl döneriz ya da telefon çıkar bi işi yapar mı?

• Lolipopta alttaki tuslarin titresimini nasil kapatabilrim titresim modunda

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme tahtasi

Lolipopta alttaki tuslarin titresimini nasil kapatabilrim titresim modunda

Sanirim kapatilmiyor ben de bi ara lolipop kullanirken farketmistim. Cozumu soyle yapmistim : toplanti sessiz genel... Vs seceneklerinin oldugu sayfada yeni bir tane daha ekliyoruz ona da bi isim veriyoruz mesela titresim diye. Sonra ayarlar butonundan istediginiz ozellikleri bu profile uygulayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KEOPS_2

KitKat a nasıl döneriz ya da telefon çıkar bi işi yapar mı?

Cumlenizin ikinci kismini anlayamadim ama kitkata en temiz teknik servis araciligiyla donebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: wertyuo

quote:

Sanirim kapatilmiyor ben de bi ara lolipop kullanirken farketmistim. Cozumu soyle yapmistim : toplanti sessiz genel... Vs seceneklerinin oldugu sayfada yeni bir tane daha ekliyoruz ona da bi isim veriyoruz mesela titresim diye. Sonra ayarlar butonundan istediginiz ozellikleri bu profile uygulayabilirsiniz.

Ben de oyle yaptim ama ses tusundan kisinca sesliden hemen benim profilime gecmiyo.yine kendi modlari arasinda degisiyo.

• Bugun sabahtan beri internete giremiyorum hattım turktelekom.baska telefona takiyorum. Hatti internete giriyor telefonda bir sikinti var solda H simgesi felan cikiyor ama hizi 0.02k gosteriyor hicbir siteye girmiyor

• quote:

quote:

quote:

Ben de oyle yaptim ama ses tusundan kisinca sesliden hemen benim profilime gecmiyo.yine kendi modlari arasinda degisiyo.

Evet sesi kisarak secmez burdan sececeksiniz yeni olusturdugunuz modu. Dogru anladiysam durum bu ben bi zorluk yasamamistim bu konuda ...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet sesi kisarak secmez burdan sececeksiniz yeni olusturdugunuz modu. Dogru anladiysam durum bu ben bi zorluk yasamamistim bu konuda ...

Gunumun cogu titresimde geciyo ama bu tur pratik olmayan seyler beni romdan sogutuyo malesef.
    Az onceki mesajim lolipoptandi fakat simdi kitkata geri dondum.

• Bir kaç güne telefon almayı düşünüyorum ve bir çok konuyu inceledim.1000 tl altı herkeste illa bir sorun çıkması insanı tedirgin ediyor açıkçası ancak bir kaç sorum olacak cevaplarsanız teşekkür ederim.
    1)İnternet ve müzik dinlemeyi yoğun yaparsam gene de 1 günü çıkarır mı? (3g hep açık olur tahmini)
    2)Fm radyosu var mı?İnternet üzerinden kota dayanmaz :)
    3)Pil,Kamera,yazılım olarak beni 2 yıl götürür mü?
    4)İyi ses kaydı yapabiliyor mu? Derslerde yetişemediğim yerleri evde dinliyorum net olması önemli.
    5)Kronik sorun var mıdır? Memnun musunuz?
    6)OTG olayında usb okuyor mu?
    7)Resmi Distribütör Garantili hepsiburada dan almayı düşünüyorum sıkıntı olmaz değil mi?
    8)Memnun kalır mıyım sıkıntı çıkarmaz inşallah değil mi

Eğer önerirseniz asus zf2 laser yerine bunu almayı düşünüyorum.

• omeryilmaz035 O kullanıcısına yanıt
    8 sorunun hepsi olumlu. Alabilirsiniz bu fiyata hala rakibi yok batarya konusunda özellikle.
    Yalnız radyo donanımı var yazılımı da dahil ancak aktif değil. Root ile kolayca aktif ediliyor ilk sayfayı okuyun soru sormadan evvel. Root yapmadan radyo aktif romlar da var yükleyenler vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

8 sorunun hepsi olumlu. Alabilirsiniz bu fiyata hala rakibi yok batarya konusunda özellikle.
    Yalnız radyo donanımı var yazılımı da dahil ancak aktif değil. Root ile kolayca aktif ediliyor ilk sayfayı okuyun soru sormadan evvel. Root yapmadan radyo aktif romlar da var yükleyenler vardı.

Kamera olarakta tatminkar ise elbette...
    Radyo olarak root demişsiniz ancak ben oraları kurcalamayı pek sevmem açıkçası o yüzden okumadım o bölümü ancak direk müdahale etmeden kullanabilmek isterdim ama bakalım.Çok teşekkür ederim

Arka kamera tatmin etmeyebilir. Gün ışığında gayet iyi ama karanlık veya akşam florasan ışıkta vs iyi değil. Odaklanması zor olabiliyor bu durumda ve vasat çekiyor. Bunun dışında fiyatına göre kötü sayılmaz. Bakmayın siz çok kötü diyenler üst seviye ile karşılaştırıyor. Veya lenovo S serisi gibi iyi kameralı ancak diğer tüm özellikleri düşük telefonlar ile. Herşeyin bir arada olması beklenemez hele bu fiyata.

Sonuç olarak kamera önemli ise bu telefon uygun sayılmaz. Zf Laser kamerası da ortalama aslında memnun olmayanlar var bayağı iyi zannedip. Yine de bundan 1 gömlek daha iyi çeker, 2 gömlek daha iyi odaklanır. Ancak hız ve batarya konusunda geri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 24 Şubat 2016; 0:18:30 >
    lg g3 1000 tl altina alinabiliyor artik tercihini lg den yana kullanabilirsin

• secretplay S kullanıcısına yanıt
    ####6020#

• hunnkaar kullanıcısına yanıt
    Çok dustu fiyatı ya bağa iyi o zaman ya alınır yanı kesin :)

• Bu aralar herkes tutturmuş bir G3. Her başlığa her ihtiyaca (!?) paralel ithalat G3 G3 G3. 1000 tl nerede var belki çek vs ile, o şekilde bu telefonu 600-650 arasına alan da var ona bakarsak yüzde olarak oldukça fiyat farkı var. G3'te O işlemciye 2k ekran ile ısınıp su gibi giden bataryası ile çatlayan kasası ile son yılların en sorunlu telefonlarından birisini mi alsın herkes. Batarya için burada zaten birçok kişi. Sırf tasarımı ve görece iyi kamerası için. 5.5" ayrı bir kategori bir de, en azından benim için. Sırf merakımdan xiaomi Redmi note 3 pro modeli yerine 5" olan redmi 3 düşünüyorum. Batarya performansı da daha iyi tabi, P70'den de iyi. P70'den memnunum gerçi acelem yok fiyatlar düşsün daha bulunabilir hale gelsin diye bekliyorum. Mi Band aldım zaten, güzel bir ikili olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 24 Şubat 2016; 1:37:49 >
  • gunman233 G kullanıcısına yanıt
    Hayır dostum sakin ol millet amiral(eski) almak varken neden orta seviye bir telefon alsin ve LG G3 un sadece xda geliştiricileri yeter o telefona android 7 kesin gelir yanı o konuda şüphesi olmasın kimsenin desteği çok iyi yani ve o fiyatı alınabilir de gayet mantıklı bnce

• lazye kullanıcısına yanıt
    Anlatamadım sanırım, segment farklı bir kere. En azından bu başlıkta dünyanın en kötü batarya performanslarından birini veren telefon önerilmez. Tamam o zaman herkes 300 daha koysun G3 alsın. (bence o paraya güzel bir fotoğraf makinesi alınır.) Yarıdan fazlası servise gider tabi paralel ithalat servisi servis denirse. P70 ile bir - iki gün idare etmek varken gün içinde şarja takıp adaptör bağımlı yaşanır artık. Diğer ölümcül sorunlar olmazsa tabi bu en masumu. Ekran sararması, kasa çatlaması, cayır cayır ısınıp telefonun kasasından bataryasına, elimize kadar zarar vermesini saymayalım mı. Bunlar çok yaygın problemler. Çevremde 5-6 kişide var sorun çıkmayan sadece bir kişi var şansına, o da alo demek ve Whatsapp dışında hiçbir şey kullanmıyor zaten, internete bile girmez yine de bataryası akşamı zor görüyor. Ne üst seviyeymiş :)
    Alma dediğim halde alan arkadaşım şimdi günah çıkartıyor, bir de para iadesi kararı çıkartmaya :) Elde kalan G3 stoklarını eritmenin lüzumu yok her konuda her segmentte bir G3 furyası, ucuz etin yahnisi bir cihaz. Gflex, Gflex 2 de öyle. Hayrına düşmedi fiyatı.

Ek olarak g5'i çok beğendim. Xiaomi almazsam paraya kıyıp alacağım tek telefon olur B&O ses modülü ile. Batarya ve kronik sorunlar konusunda G3 gibi olmazsa tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 24 Şubat 2016; 1:55:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Arka kamera tatmin etmeyebilir. Gün ışığında gayet iyi ama karanlık veya akşam florasan ışıkta vs iyi değil. Odaklanması zor olabiliyor bu durumda ve vasat çekiyor. Bunun dışında fiyatına göre kötü sayılmaz. Bakmayın siz çok kötü diyenler üst seviye ile karşılaştırıyor. Veya lenovo S serisi gibi iyi kameralı ancak diğer tüm özellikleri düşük telefonlar ile. Herşeyin bir arada olması beklenemez hele bu fiyata.

Sonuç olarak kamera önemli ise bu telefon uygun sayılmaz. Zf Laser kamerası da ortalama aslında memnun olmayanlar var bayağı iyi zannedip. Yine de bundan 1 gömlek daha iyi çeker, 2 gömlek daha iyi odaklanır. Ancak hız ve batarya konusunda geri.

P70 alacağım siparişi verdim s4 mini kullanıyorum bundan kötü olamaz kamerası radyoyu rootsuz nasıl aktif hale getireceğiz acaba?

• 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.