Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.310
Cevap
127
Favori
528.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    yok artık hocam ya. gerçekten soruyor musunuz bunu ? 1. sayfa da yazıyor buraya yazasıya google a yazsanız zaten bulursunuz cevabı 1. sayfaya bile bakmak bu kadar zor mu gerçekten?
  • Servise göndereceğim ama pek bilgili değilim bu konuda biri bilgi verebilir mi?(izmir deyim) Kvk yazıyor kağıdında ama teleservice diyeni de gördüm ikisi de bakiyorsa hangisi daha iyi? Birde şikayetim ısınma ve 2 gün önce patlak verdi soğuk odada video izlerken 45 °C yi görüyor bundan önce hiç sıkıntı yoktu acaba hiç uğraşmadan "bir problem yok bunda" diyip gönderirler mi? Hem isiniyor hem donmalar oluyordu 4.4 e dusurdum sürümü kasmalar artti sorun cozulmedi tekrar 5.1 i yukledim kasmalar duzeldi ama isinma sorunu bir turlu cozulmedi grafigi dusuk oyunlarda soguk odada 50 civari, grafigi yuksek oyunlarda ise 60 i gecebiliyor ilk 5 dkda ve el terletiyor.onceden bir sorun yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qsdc35 -- 13 Ocak 2016; 22:05:42 >
  • qsdc35 kullanıcısına yanıt
    güncellemeden sonra telefonu sıfırlamayıp fabrika ayarına döndürdünüz mü? bi deneyin isterseniz yapmadıysanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arjenrobbenn

güncellemeden sonra telefonu sıfırlamayıp fabrika ayarına döndürdünüz mü? bi deneyin isterseniz yapmadıysanız.

Hocam 2 kez 5.1 e guncelledim (ilk aldigimda ve simdi) 4.4 e dondugumde bile islem bittikten sonra fabrika ayarlari yaptim ayarlar-->yedekle ve sifirladan. Telefonların soğutması nasıl pek bilgim yok ama o sistemde bir sıkıntı falan olustu herhalde ilk 2 hafta hic isinma sorunu cekmedim modern combat 5 i 1 saat falan oynamisimdir elimde cok az ısı hissettim(kontrol etmedim ama oyunda 40-45 °C yi max gormusumdur isidan dolayi arkadasima hava attim g2 si var suan benim telefon 5 dk mc5 oynayinca 60 da dolasiyor).Ugrasmayip boyle kullanayim diyorum oyun oynamadan falan (45 i yine goruyor) ama 3g de telefon daha da cosuyor. Otobuste 3g ile nette gezip spotifydan sarki dinliyeyim dedim sicakliga baktigimda 55 i gecmeye basliyordu 60 a dayaniyor neti kapatmak zorunda kaldim. telefonun donaniminda sorun oldugu belli servise vermem gerek ama ilk servis deneyimim cevremde de yardim alabilecegim kimse yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qsdc35 -- 13 Ocak 2016; 22:39:34 >

• kardeş eğer yerçekimi sensöründe bi ayarsızlık varsa nasıl yapıldığını söyleyebilirim başka bir sorunsa ver servise gitsin
  • Yakınlık sensörü kardeşim. Görüşme yaparken ekran açılıyor ve başkasını arıyor menülere giriyor vs...

hocam faturası ile berbaer kutuya koy telefonu garantiyi ara ben ürünü göndericem böyle böyle de adresi iste kutuya faturayı fln koymadı unutma sonra sorunun ne oldugunu yaz bi kağıda onuda kutunun içine koy sonra git kargoya ver karşı ödemeli olarak.
  • Kit kat den lollipopa güncelleyen arkadaşlara sorum şu:
    Lollipopa güncellenmiş
    Fabrika reset yapılmamış
    Root edilmemiş halde
    -Uygulamalar sd karta kayıt yapabiliyorlar mı?
    -Kamera programını açtığınızda küçük çapta donmalar yaşıyor musunuz?

Bunların dışında lollipopta yaşadığım bir problem yok.
    Teleservice den uzak durun. Benim 20 kasımda gönderdiğim telefonu hala tamir edemediler.

• Yakında inşallah p70 alarak aranıza katılacağım.

• Herkese merhabalar,
    Babamın telefonu bu gece 5.1`e güncelledim yalnız şöyle bir kaç sorum olacak, en soldaki tuşa basılı tuttuğumuzda arka planda açılan programlar olurdu ve onların hepsini tek seferde kapatabilirdik, şu anda bu işlem çalışmıyor. Bunun yerine bir şey geldi mi?

CleanMaster ile Hızlandır tıkladığımda aynı işlemi yapıyor mu? [Arka plandaki tüm uygulamaları, pencereleri kapatıyor mu?]

Ayrıyetten Greenify adlı programda mı bu işlemi yapıyor?

EDİT= Rastgele 142. sayfaya gittim ve orada benim sorumun cevabı verilmiş. CleanMaster ile yüklenen Hızlandır ve greenify arka planda açık olan pencereleri kapatmamış.

Ortadaki tuşa 2 kere ard arda basınca arka planda açık ekranlar geliyor. Oradan kapatabiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpEeDy! -- 14 Ocak 2016; 2:34:27 >
  • SpEeDy! kullanıcısına yanıt
    Aramakla boşa uğraşmışsınız, cevap ilk mesajda yazıyordu.

• afelus A kullanıcısına yanıt
    İki sorunuzu da hayır diyerek cevaplayayım. Kamerada donm olmuyor. Bahsettiğiniz şekilde kayıt yapamadım; öyle bir seçenek yok gibi görünüyor.

• Bu telefona @ndroid 6 gelir mi diye umutsuz bi soru sorsam forumda biyerlerde illaki sorulmus ve cevaplanmis olabilir en azindan ilk sayfada görmedim. linc etmeyin lutfen

• wertyuo W kullanıcısına yanıt
    hocam şu anda android 6 planları yok. gelirmi? onuda bilemeyiz
    https://support.lenovo.com/tr/tr/documents/ht101396#phone
  • quote:

hocam faturası ile berbaer kutuya koy telefonu garantiyi ara ben ürünü göndericem böyle böyle de adresi iste kutuya faturayı fln koymadı unutma sonra sorunun ne oldugunu yaz bi kağıda onuda kutunun içine koy sonra git kargoya ver karşı ödemeli olarak.

Sagolun hocam ama kvk veya teleservice e gidip elden vereyim diyorum izmirde oturuyorum şubeleri var

• quote:

Lenovoyu aradim izmir subesi bakmiyor gondermeniz gerek dedi istanbul malteleye (teleservice). Sadece kutuya fatura,telefon ve sorunu anlatan kagidi koyup gondericem artik ama sacmalik degil mi sube var ve oraya birakamiyorsunuz

• Last Engineer kullanıcısına yanıt
    Cevap icin tesekurler

• Almadan önce buradaki kamera yorumları çok düşündürmüştü beni. Çünkü öyle yorumlar vardı ki kamerayı çıkar at daha iyi yani.

Ama aldım baktım arada odaklama sorunu oluyor fakat normalde çok güzel bir çekim yapıyor ön kamera da gayet iyi pixel göremiyorsun hiç. 13 mp den ne bekliyoruz anlamadım. Çok fazla zoom yapmayacaksın yaparsan pixel görürsün. fotoğrafın bütününe baktığında ise gerçekten renkler ve kalite gayet iyi. Şimdilik batarya istediğim gibi çıkmadı biraz erken mi bitiyor ne :/

Kalibrasyon sorununun çözümü bulundu mu?
  • 
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.