Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.466
Cevap
82
Favori
608.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ysf_joseph kullanıcısına yanıt
    Sizin daha ucuz çıkmış sevindim. Umarım hızlı gelir servisten. Benim 1 hafta oldu hâlâ parça bekleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

11 aylık p2

Hiç kullanmayaydin :)))))

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    maşallah

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani elimden düşmedi hocam hep netteydim. Ne demek isteğini daha açık söylersen sevinirim??

Ben o süreleri oyun oynadığım halde alıyorum az olmuş bence benim cihazda 9 aylık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 8.30 saat ekran süresi ve hala%56 batarya var böyle azın gözünü Sevim...

ama sadece browser'da takılmışsın ona göre az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A6A3859BE

ama sadece browser'da takılmışsın ona göre az.
    Hayır oyunda var ama sildigim için grafikte görünmüyor. Ayrıca kamerayı bir hayli fazla kullandım. daha ne olsun bundan iyisi Şam'da kayısı. Piyasada bu süreleri veren cihaz yok.

• quote:

Nasıl yani elimden düşmedi hocam hep netteydim. Ne demek isteğini daha açık söylersen sevinirim??
    Nette gezmek ile aynı şey mi dostum oyun oynamak veya daha ağır kullanım? Video izleyerekte belki 20 saat alırsın atıyorum ama normal alıp kullandığında 20 saati görebilir misin? Bataryadan değil kullanımdan diyor yani arkadaş. Sadece tarayıcıyı açıp 8 saat gezmişsin o yüzden %50 kalmış. Oyun falan sok araya veya arkada spotify açık olsun atıyorum veya 1-2 program daha aynı süreyi verir mi?
  • Doğru söyledin evet The Red Devil, hepsi kullanıma bağlı bu ekran süresi.

Mesela bizde 3 günü bile geçiyor ve ekran süresi 8 saatten fazla. Ağır yüklenmeye gerek yokki sadece whatsap facebook gezinme vs..oyun gereksiz.

• Mobile legends yükleyin. O zaman ekran süresi çıkar. Ortalama 10 ila 13 saat olarak geçerli.

Bence kısaca gpu yüksek zorlayacak oyunlar oynanıp test etmek lazım.

• Valla hocam şöyle söyleyim kafa topu 2 oyununu 50 dakika civarı oynadım sildim. Sildigim için grafikte görünmüyor tabi. Ayrıca kamerayı bir hayli fazla kullandım. E daha ne olsun P2 bu konuda laf edilecek son telefon. Herkesin kullanımı değişir ben yaş gereği artık telefonda oyun oynamaktan pek zevk alamıyorum. En çok tarayıcı kullanırım, faceyi ve tweetiri dahi tarayıcıdan girip kullanırım, Gayette memnunum...

• quote:

Valla hocam şöyle söyleyim kafa topu 2 oyununu 50 dakika civarı oynadım sildim. Sildigim için grafikte görünmüyor tabi. Ayrıca kamerayı bir hayli fazla kullandım. E daha ne olsun P2 bu konuda laf edilecek son telefon. Herkesin kullanımı değişir ben yaş gereği artık telefonda oyun oynamaktan pek zevk alamıyorum. En çok tarayıcı kullanırım, faceyi ve tweetiri dahi tarayıcıdan girip kullanırım, Gayette memnunum...
    Kötüleme falan yok hocam nerden çıkardın Ben de bu kadar alıyorum ekran süresi zaten de millet buraya atıyor durmadan ama herkes aynı süreleri alıyor zaten hatta 16-17 saati görenler var normal bu demek istedi yani sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizci535

Mobile legends yükleyin. O zaman ekran süresi çıkar. Ortalama 10 ila 13 saat olarak geçerli.

Bence kısaca gpu yüksek zorlayacak oyunlar oynanıp test etmek lazım.
    Hocam sendeki mobile legends aşkı kimsede yok çok sadıksın hep onu oynuyorsun.
  • o nasıl bir ekran süresi. maşallah diyek te üstümüzde kalmasın hele 16 saat alanlar nasıl alıyor. p2 hala satılıyor mu arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Hocam sendeki mobile legends aşkı kimsede yok çok sadıksın hep onu oynuyorsun.

Alıntıları Göster
    YouTube Marmaris city Mobile legends...

Es ekibi 2clan var mecburum. :)))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizci535 -- 27 Kasım 2018; 22:20:27 >
  • Seni kast etmedim zaten genel anlamda söyledim hocam. P2den her yönden memnunum batarya konusunda zaten efsane. Keşke bu p serisini p3 ile devam ettirseydi Lenovo..

• tuğs@n kullanıcısına yanıt
    Valla hocam batarya konusunda P2 nin eline su dökecek cihaz yok piyasada buna 5.5 bataryası olan mi max3 de dahil. Hb de satılıyor rahatlıkla bulabilirsin internette..

• Son durum bu

• 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.