Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-A6A3859BE

Kamera daha iyi olabiliyor xda da gcam kamera araştırın ben onu kullanıyorum pixel cihazlardaki gece görüşü bile çalışıyor portre hdr+ ve daha fazla özellik var.
    Teşekkür ederim bakacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CrDroid de bende kamera için video çekimi çalışmıyor
    yani çalışıyor gibi görünüyor fakat video oynatmada hareketsiz görüntü var sesler geliyor sadece

bir de yüz tanıma ila ekran kilidi açma kısmı yüklü değil der.
    burda neyi yüklememmiz gerektiğini bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A6A3859BE

Kamera daha iyi olabiliyor xda da gcam kamera araştırın ben onu kullanıyorum pixel cihazlardaki gece görüşü bile çalışıyor portre hdr+ ve daha fazla özellik var.
    Size zahmet kamera için link verebilirmisiniz. Çok masraflı oldum ama ingilizcem sıfır😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 22 Kasım 2018; 15:10:6 >
  • Orijinal android 7 kırılmış gereksiz herşey silinmiş.

Direk twrp 3.2.1 3.2.2versiyonlari ile flashlayin...

Çok sade orijinal rom.

Eğer orijinal olarak kullanmak isteyen flashlasin.

https://forum.xda-developers.com/lenovo-p2/development/stock-7-0-inirolp2rom7-0-0s251-t3733337

• https://forum.xda-developers.com/lenovo-p2/development/rom-liquid-remix-t3859941

Android 9 liquid tüm hatalar düzeltilmiş indir kur.

• Arkadaşlar bugün ani bir kararla telefonumu 1100 liraya sattım mate 20 Liteyi 2400 liraya aldım.

Bana yardımcı olan arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum.

Şimdilik hoşça kalın

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Arkadaşlar bugün ani bir kararla telefonumu 1100 liraya sattım mate 20 Liteyi 2400 liraya aldım.

Bana yardımcı olan arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum.

Şimdilik hoşça kalın
    Hayırlısı olsun. Lenovoyu ararsan buraya yaz. Birde elindeki cihazla bunu bir karşılaştırıp özet geç bize sana zahmet.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizci535

Hayırlısı olsun. Lenovoyu ararsan buraya yaz. Birde elindeki cihazla bunu bir karşılaştırıp özet geç bize sana zahmet.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim

Telefonun dizaynı çok güzel kamerası gayet iyi oyun oynamadığım için işlemcisi benim için çok önemli değil yani bunun hızı bana yetiyor. Tabii bataryası Lenovo kadar iyi değildir onu Bilerek aldım Diğer konularda biraz kullandıktan sonra paylaşma yaparım.

Sesi nerde ise lenovo ile aynı ama birazndaha net.

Ilk çıktığı zaman fiyatı 3700 liraydı 2400 liraya düşmüş bir anda karar verdim ben biraz kameraya önem veriyorum yani onun tek hoşuma gitmeyen tarafı kamerasıydı. Bunu da en fazla 2 ay kullanırım. Ben de telefon değiştirme hastalığı var hem de kronikleşmiş😂

• quote:

Orijinalden alıntı: denizci535

Alıntıları Göster
    Aklıma geldi, parmak izi çok iyi çalışıyor yüz tanıma da çalışıyor ama direkt açmıyor ekranı açtıktan sonra kilidi açıyor onda bir eksiklik var.

Bataryası da fena değil. Şu anda yüzde 72 şarjım var 3 saat 8 dakika ekran süresi verdi. Ortalama 8 saate yakın ekran süresi verecek kullanan arkadaşlara öyle diyor

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    Ama NFC hâlâ çalışmıyor.

• Daha önce sormuştum, lakin belki gözden kaçmıştır. Ekran yanığı garanti kapsamında işlem görüyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

Daha önce sormuştum, lakin belki gözden kaçmıştır. Ekran yanığı garanti kapsamında işlem görüyor mu?
    Hiç bilmiyorum istersen m.hizmetlerine sor.

• P2 gerçekten güzel bir telefon, bir buçuk sene tepe tepe kullandıktan sonra KVK servis raporu ile değişime gitti, HB para iadesi yapmayi tercih etti, stoklarında olmasına rağmen, bende değişiklik olsun diye, mi Max 3 'e yöneldim. P1 ve sonra ki P2 macerası böylece sona erdi. Hoşça kalın P2 yandaşlar ve P2 :-)

• motomurat kullanıcısına yanıt
    Hocam sonuç nedir m.h aradınızmı bende de aynı sorun v a r. Garanti kapsamına giriyorsa garantisi bitmeden göndereyim.

• naturel18 kullanıcısına yanıt
    Bence, ekran yanığı\bulutlanma garanti kapsamına girmesi gerekir. Farklı bir markanın telefonunda (GM) bizim telefonun ekranı değiştirmişler di zamanında. Şayet Lenovo Türkiye garantili ise, zamandan kazanmak için, İstanbul'da bulunuyor iseniz, direk en yakin KVK ya fatura ile gidin elden teslim edin, yoksa Lenovo ya telefon edin, size nereye kargo ile yollayacağınizi söylerler.KVK da sonuç 1 hafta içinde çıkar.

İthalatçı garantili ise; kimden servis garantisi var ise onunla görüşün derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-50DF6FD1D

Bugün Bakırköy KVK'ya ekran değişimi için gittim. 550 lira normal ücretiymiş. Ama %10 enflasyonla mücadele indirimiyle 496 liraya düştü. Bilginiz olsun. Dışarda sorduğum birkaç yer 650 lira demişti. Yetkili servis daha ucuza yapıyor.
    Hocam ben de posta ile Adana KVK ya gönderdim. Bugün teslim edilmiş. Fakat daha dönüş yapmadılar.

• EKRAN DEĞİŞİMİ İÇİN KVK'DAN GELEN MESAJ BEYLER:

Sn.Musterimiz;1234567890 Form Nolu cihazinizda garanti disi kullanimdan kaynakli ariza tespit edilmis olup, islemlerine baslayabilmemiz icin tarafinizdan 456 TL islem bedeli onayi beklenmektedir.EVET veya HAYIR bir bosluk birakip,10 haneli FORM NUMARANIZI yazarak mesaji cevaplayabilirsiniz.(Onarim esnasinda, onarima bagli olarak fiyat artisi oldugu taktirde, tarafinizdan tekrar fiyat onayi alinacaktir.) MERSIS: 0607034230300019 B001

• Telefonu 1 senedir kullanıyorum. Geçtiğimiz günlerde ekranın sağ alt köşesinde hafif açılma olduğunu gördüm. O bölgeye orta kuvvette bastırınca pıt pıt diye ses çıkarıyor. Yani bir boşluk var ekranın belirttiğim sağ alt bölgesinde yaklaşık 4-5 cm lik bölge kasaya oturmuyor yada ayrılmış gibi.
    Garanti bu belirttiğim sorun için ne gibi bir geri dönüş yapar ? Fikri olan var mı ?
    Not : Kullanımı engelleyen bir problem yok.
  • Haritalarda ya da normal pusulada da yönü değiştirmiyor hep aynı yöne bakıyor konumda ileri gidiyorum ama ok hep aynı tarafa bakıyor. Birde konumu kapatınca Bluetooth otamatik açılıyor

• Kral

• 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.