Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.466
Cevap
82
Favori
608.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpressten aldığım kılıfı kullanıyordum. Kılıf güzel onda sıkıntı yok kibar ve gücü emecek gibi zaten ama 10 cm mesafeden çay bardağına çarptı tuşun üstünden. Bir baktım mürekkep dağıtıyor. İçinden çıkan jelatini takmıştım. Gorilla glass falan diyip güvenmeyin o kırılmaz jelatinlerden taktırın ekran çok dandik. Kvkyı aradım daha parçayı temin etmemişler 2 haftayı geçiyor. 20 iş gününü geçsin hakem heyetine başvuracağım. Alo tüketici hattını da aradım onlarda bişey söylemedi yasal süre için.
  • Cihazı eşime verip Mi Max 2 aldım, mükemmel bir alet fakat cidden bu büyüklük ne yahu, cidden ben bile kullanmakta zorlanıyorum. Çin'den telefon yüzüğü sipariş ettim daha rahat tutabilmek için, hadi hayırlısı. Bu arada Lenovo/Motorola P serisi gibi devam edebilecek yeni bir Moto cihaz çıkartır umarım. Takibe devam edeceğim.
  • Exfat E kullanıcısına yanıt
    Yazılım çözücü nasıl kullanılıyor mx playerda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evrenselbarish E kullanıcısına yanıt
    Stellioda kulaklıkla dinlerken de cızırtı yapıyo maalesef

• Turkuaz1994 T kullanıcısına yanıt
    Video'yu açtığında sağ üstte donanım yazar oradan ya da ayarlardan kod çözücü içinden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turkuaz1994

Stellioda kulaklıkla dinlerken de cızırtı yapıyo maalesef

Benim telefonda yapmıyor. Sizin kulaklıktan olmasın. Farklı bir kulaklıkla deneyin bakalım.

• @Exfat Çok teşekkürler, video sesi bayağı yükseldi

@evrenselbarish 3 4 farklı kulaklıkla denedim, hepsinde de cızırtı yapıyo

Bu arada arkadaşlar oyun ve program önerileri verir misiniz Benim gibi telefonu yeni alanlar faydalansın

• beyler merhaba ben 3 gün önce HB den p2 aldım. 2 sorum olacak.

1. bazı arkadaşlarında dedigi gibi benim telofonda türkcell room yüklü olarak geldi. konuyu arastırdım lakin tam olarak bir cewap bulamadım bunun bize bir dezavantajı varmı?

2. malum telofon 32gb depolama 4gb ram olarak görünüyor. lakin test programından baktıgımda depolama 23,87 ram ise 3,52 olarak görünüyor! bunun sebebi tam olarak nedir? resim altta eklendi. kullanan arkadaslarda da böylemi bu durum? hadi depolama anlayabilirim sistem falan diye ama ram olayını anlayamadım tam 4gb yazması gerekmiyormu bu işte birşey vargibi geldi bana? bilen birisi anlatırsa sevinirim. iyi forumlar.

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

• quote:

Orijinalden alıntı: cellat87

beyler merhaba ben 3 gün önce HB den p2 aldım. 2 sorum olacak.

1. bazı arkadaşlarında dedigi gibi benim telofonda türkcell room yüklü olarak geldi. konuyu arastırdım lakin tam olarak bir cewap bulamadım bunun bize bir dezavantajı varmı?

2. malum telofon 32gb depolama 4gb ram olarak görünüyor. lakin test programından baktıgımda depolama 23,87 ram ise 3,52 olarak görünüyor! bunun sebebi tam olarak nedir? resim altta eklendi. kullanan arkadaslarda da böylemi bu durum? hadi depolama anlayabilirim sistem falan diye ama ram olayını anlayamadım tam 4gb yazması gerekmiyormu bu işte birşey vargibi geldi bana? bilen birisi anlatırsa sevinirim. iyi forumlar.

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

ben mediamarkta gittiğimde cihazda ayarlar- telefon hakkında- sistem güncellemedeki dosyanın yüklememi söylediler. yükleyince turkcell uygulamalarını kaldırabiliyorsun ben öyle yaptım kaldırdım uygulamaları başka bir eksisi varsa da bilmiyorum umarım yardımcı olur

• Şarj aleti arayan arkadaşlar, aşağıdaki linke bir göz atın..Belki işinize yarar..

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lenovo-vibe-orjinal-sarj-aleti-cihazi-ve-data-kablosu-2-amper-315606221
  • ozbes kullanıcısına yanıt
    Yalnız bu hızlı şarj aleti değil.

• Daha önce yazmıştım. Ekran çok da dağlam değil. Ben de çok şiddettli olmayacak şekilde cebimdeyken çarptım. Ve tuzla buz oldu. Sigorta olduğu için 10 gunde yaptırabilmiştim.

O yuzden kullanırken dikkatli kullanın.

• Exfat E kullanıcısına yanıt
    Orijinal diye satışa sunulmuş olduğundan hızlı şarj özelliği vardır diye düşündüm herhangi bir açıklama yapılmamış bu konuda....

• ozbes kullanıcısına yanıt
    Satmak için orijinal diyecek tabiki. Orijinal olsa bile p1 veya p2'yi hızlı şarj eden bir cihaz değil. Hızlı şarj cihazlarımız sc-11 veya sc-13 kodlu olanlar. Bizim şarj cihazının amper değerleri çok farklı. Orijinal şarj cihazımız 50 liradan aşağı değil ve şu an sadece ebay'de o da avrupa prizlerine uyumlu olanı var. İsteyen alabilir.

Paypalle alabilen ise şuna bakabilir:

https://m.ebay.com/itm/Genuine-OEM-SC-11-9V-12V-2A-Wall-Charger-Micro-Type-C-Cable-For-Lenovo-ZUK-Z2-Z1/172804827741?hash=item283bf86a5d:m:myjmY1-g2Ny9dn0c6kKpkUw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exfat -- 19 Aralık 2017; 18:3:30 >

• Arkadaslar benim de cihazim turkcell uygulamali geldi. Arkadaşim vatandan almisti onun normaldi ondaki guvenlik yamasi tarihi ile bendeki farklı neye gore alacagim ben guncellemeleri?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry Toad -- 19 Aralık 2017; 19:31:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ercüment Çizer

Aliexpressten aldığım kılıfı kullanıyordum. Kılıf güzel onda sıkıntı yok kibar ve gücü emecek gibi zaten ama 10 cm mesafeden çay bardağına çarptı tuşun üstünden. Bir baktım mürekkep dağıtıyor. İçinden çıkan jelatini takmıştım. Gorilla glass falan diyip güvenmeyin o kırılmaz jelatinlerden taktırın ekran çok dandik. Kvkyı aradım daha parçayı temin etmemişler 2 haftayı geçiyor. 20 iş gününü geçsin hakem heyetine başvuracağım. Alo tüketici hattını da aradım onlarda bişey söylemedi yasal süre için.

Göbek adım 6502 sayılı Tüketici kanunudur. Bilgi edinmek istediğiniz konu varsa seve seve yardımcı olurum.

• Telefonu hepsiburada'dan satın alan oldu mu? Bir sıkıntı yaşadınız mı?
  • pirmes kullanıcısına yanıt
    Ekranı kırılmış, benim durumumda olan arkadaşlara da yol göstermek açısından sorularımı buradan sorayım.

Kullanıcı hatası olduğu için yasal süre yok denildi bana alo tüketici hattından, ticaret il müdürlüğüne sorduğumda ise mal ayıbı değil de hizmet ayıbı olarak başvurabilirsin dediler. Ama yasal süre olmadığı için kaç gün geçtikten sonra başvurmalıyım tüketici hakları heyetine? Ya da nasıl lehime sonuç alabilirim bilginiz varsa cevaplarsanız sevinirim. Para iadesi alıp başka telefonlara bakmak istiyorum çünkü ekranı gerçekten çok dandik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.lvr.

Telefonu hepsiburada'dan satın alan oldu mu? Bir sıkıntı yaşadınız mı?

Hepsiburada'dan aldım. Turkcell uygulamaları yüklü geldi, kaldırdım uygulamaları. Bir de kılıf çıkmadı içinden. Başka bir sorunla karşılaşmadım.

Hayatımda hiç ekran kırmadım. Herkes ekran çok çabuk kırılıyor diyor, kırılır diye korkuyorum. Koruyucu cam vardı elimde takmadığım. Onu takayım en iyisi

Bir de bir sorum olacak. Nougat güncellemesinden sonra pil tüketiminde düşüş oldu gibi geliyor.

Önceden, 6.0 varken, 16 saat kullanım ve 1 gün 21 saat civarında bekleme süresi alıyorken, şimdi 16 saat kullanıma 1 gün 5 saat gibi bir bekleme süresi alıyorum.

CPU kullanımı %24 civarlarında. Normal mi bu süreler ve yüzdeler sizce? Normal değilse şarjı daha fazla tüketen bir uygulama falan mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi debo_ -- 20 Aralık 2017; 11:35:1 >

• Merhaba Arkadaşlar,

Çalıştığım için tüm sayfaları okuyamadım o nedenle soracağım soru daha önceden sorulduysa kusura bakmayın.

Bir tanıdığımın telefonunda (P2) şöyle bir olay var; hoparlörden her türlü ses geliyor (müzik,youtoube,kamera ile kaydedilenler vs.) fakat kulaklığı takınca bunlardan ses gelmiyor. Ama konuşma yapılabiliyor kulaklık ile,yani ses geliyor ve örneğin zil sesi ayarlarında seçim yaparken hem kulaklık hem hoparlörden ses geliyor. Anlattığına göre en son radyo dinlemek için kulaklığı takmış ve bundan sonra ses çıkmamaya başlamış. Radyo da anten görevi görüyor kulaklık biliyorsunuz.

Bu konu hakkında fikri olan var mı? Nasıl çözebiliriz?

Şimdiden teşekkürler cevaplar için.
  • 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.