Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: steganography

quote:

Orijinalden alıntı: nuttellaa

Herkese merhaba bir şey sormak istiyorum arkadaşlar. Bugün Hepsiburada dan aldığım P2 cihazim geldi. Guncelleme istedi yaptim ancak ekranin en ust simge bolumunde dikdörtgen seklinde simge kaldi. Ne denediysem bu simge gitmiyor. Bunun ne oldugu, nasıl kaldirmam gerektigi konusunda bilgisi olan var mı acaba?

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

Otomatik döndür açın

😂😂😂 Allah razı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HumanHunter

Selamlar herkese bugün itibariyle bende artık p2 sahibiyim ürünü hepsiburada dan aldım kutudan kılıf çıkmadı ve şarj yüzde sıfırdı jelatininde de genpa logosu vardı şimdi merak ettiğim şarzın %0 olması normal mi ve bu ürün genpa garantilimi şimdiden teşekkürler

Bende dun Hepsiburada dan p2 aldım. Kılıf bende de çıkmadı, benim kutuda genpa logosu yoktu, sarji da %47 geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: nuttellaa

quote:

Orijinalden alıntı: Iscoo

Kılıf neden çıkmadı acaba

Kılıf bende de çıkmadı

Ben Arabistan Cidde'den aldım. Benimkinde de kılıf çıkmadı. Kılıfları çıkarmış telefonların yanına koymuş ayrı satıyorlardı yüzsüz herifler. Kılıf da lazım mı diyordu tezgahtaki görevli utanmadan. Bu zaten içindeki kılıf dedim. Neden çıkardınız. Bizim burada böyle dedi gülerek. Bu yüzsüzlüğü yapan da Suudi Arabistan'ın en saygın elektronik ve beyaz eşya satıcısı "Jarir Bookstore". Bizdeki Teknosa gibi. Yani kılıf çıkmadı diye üzülmeyin. Herkes hırsız olmuş artık. Yapacak bir şey yok.

• bu telefon iyi güzelde arkadaş içinden çıkan kulaklık oneymiş öyle ya
    ilk defa kulaklıkla bir deneme yapayım dedim aklıma geldi taktım ses gelmiyor hafif sağ sol oynatmayla ses geldi çok hassas ufak bir oynatmada görmüyor ses gidiyor sanki kendi orjinal kulaklığı değil gibi yerine yuvasına tam oturmuyor içinde küçük kalıyor gibi giriş yerinde
    bu telefonu sevdim ama bu duruma doğrusu şaştım
    bu kadar para veripdee böyle kulaklık sorunu olsun vahim doğrusu
    alıcaz birtane oturaklı kulaklık başka çaresi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iscoo

Kılıf neden çıkmadı acaba

dert etmeyin hocam bende de şeffaf bir kılıf cıktı ama sevemedim internet üzerinden aldım 30 tl ye sağlam bir kapaklı kılıf içindede kırılmaz koruyucu cam vardı şimdi kafam biraz rahat
  • bursalı963 kullanıcısına yanıt
    Kulaklık jakını biraz bastırın tık diye oturması lazım. Müzik için randıman vermez o kulaklık tabi ki. Ama konuşmak için olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: evrenselbarish

Kulaklık jakını biraz bastırın tık diye oturması lazım. Müzik için randıman vermez o kulaklık tabi ki. Ama konuşmak için olur.

yok maalesef oturmuyor sanki 1 beden küçük gibi
    dışarıdan yenisini aldım telefonculardan .bu daha güzel oldu 15 liralık ama çok iyi verim verdi taktığın gibi oturuyor ve de ses ler çok iyi karsıya gidiyor ve karsıdan geliyor ++ müzikdede iyi sonuç verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

quote:

dışarıdan yenisini aldım telefonculardan .bu daha güzel oldu 15 liralık ama çok iyi verim verdi taktığın gibi oturuyor ve de ses ler çok iyi karsıya gidiyor ve karsıdan geliyor ++ müzikdede iyi sonuç verdi

güle güle kullanın :))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

quote:

güle güle kullanın :))

teşekkür ederim

• Bildirim isigi konusunda bi sikintim var.

Whatsapp'in kendi ayarlarindan renk (mavi) atiyorum ama telefon kendi ayarlarindaki diger bildirimler secenegindeki rengi (sari) gosteriyor. Ne yaptim ettim olmadi. Ben telefonum kendi e-posta uygulamasini kullanmiyorum. Outlook yukledim. O da whatsapp digee bildirimler sinifinda oldugundan ikisinin rengini ayiramiyorum.

Bu konuda fikri olan var mi?

3. Parti uygulama vardi bu isik isi icin o da olabilir ama adini hatirlayamadim ve sarji cok tuketiyor diye duymustum.

• Eşime almıştım 5 6 ay kadar once. İki şey dışında gayet memnun.

İlki video çekerken televizyon un sesi diyelim çok açıksa sesi patlak gibi kayıt ediyor.

İkincisi cevapsız arama bildirimleri bazen bildirimlerde takılı kalıyor. Ne yaparsan yap gitmiyor.

Bunlara bir çözüm geldi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: SezerBulutt

Ben geniş ekran tuşunu ayarladım ekranı kilitlemek için. Geniş ekran tuşuna 1-2 saniye basılı tutunca ekran kilitlenmiştir gayet kullanışlı oldu öneririm.

Geniş ekran tuşu nerede ?
  • Merhaba mediamarkt tan lenovo p2 aldım fakat Turkcell romlu çıktı

1 bilgi vermeden romlu cihaz satmaları yasal mıdır?

2 Turkcell romlu olmasının bir zararını görür müyüm? (Başka bir operatör kullanıyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: esindirim

Merhaba mediamarkt tan lenovo p2 aldım fakat Turkcell romlu çıktı

2 Turkcell romlu olmasının bir zararını görür müyüm? (Başka bir operatör kullanıyorum)

bilgisi ya da fikri olan biri yardımcı olursa çok sevinirim
  • quote:

quote:

Bir zararı yok bildiğim kadarıyla. Güncelleme de aldı yanılmıyorsam (benimki Turkcell romlu olmadığı için kesin konuşamıyorum).Farkı tek simli olması sizinki.

• quote:

quote:

quote:

Bir zararı yok bildiğim kadarıyla. Güncelleme de aldı yanılmıyorsam (benimki Turkcell romlu olmadığı için kesin konuşamıyorum).Farkı tek simli olması sizinki.

güncelleme almadığını duymuştum asıl merak ettiğim mediamarkt bilgi vermeden sattı cihazı bana. Oradan aldığım telefonda turkcell romun yüklü olmaması gerekmez mi?

• Arkadaşlar merhaba. Dün android 7 güncellemesini yükledim. Yüklediğimden beri bluetooth 5_10dk aralıklarla açılıyor. Ben kapatıyorum yine açılıyor. Bu sorunla karşılaşan oldu mu acaba ?

• hera09 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-Özellik ayarları-Geniş Dokunuş

• quote:

quote:

quote:

quote:

güncelleme almadığını duymuştum asıl merak ettiğim mediamarkt bilgi vermeden sattı cihazı bana. Oradan aldığım telefonda turkcell romun yüklü olmaması gerekmez mi?

Önce Turkcell sattı bunları, sonra N11, Hepsiburada ve şimdi Media Markt. Acaba bu şirketler Lenovo'dan bu ürünü çok hesaplı mı kapattılar :))... Aslında size bildirmeleri lazımdı. Çünkü bu global bir ürün değil. Turkcell'in şipariş edip getirttiği bir ürün. Global bir ürünmüş gibi tüketiciye bildirilmeden satılması bence uygun değil. Global romlu olanı almak istiyorsanız geri verin. Buna hakkınız vardır herhalde.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Önce Turkcell sattı bunları, sonra N11, Hepsiburada ve şimdi Media Markt. Acaba bu şirketler Lenovo'dan bu ürünü çok hesaplı mı kapattılar :))... Aslında size bildirmeleri lazımdı. Çünkü bu global bir ürün değil. Turkcell'in şipariş edip getirttiği bir ürün. Global bir ürünmüş gibi tüketiciye bildirilmeden satılması bence uygun değil. Global romlu olanı almak istiyorsanız geri verin. Buna hakkınız vardır herhalde.

Aynen öyle şikayet vardan mesaj attım açılmış urun iade olmaz servis raporu gerekir yazdılar romdan bahseden yok. Mağazaya gittim çalışanların haberleri yok biri diyor kullanmayın sorun olmaz ben istemiyorum uygulamaları kaldıramıyor um dedim. Bir çalışan da en az 4 gb alan kullanır haklidiniz dedi. Baktım ki 9 kusur yer kaplıyor ne anladım 32 gb telefondan. Yetkililer gorudelim dediler. Tahmin ettiğim gibi distribütör den alınma bunlar herhalde Turkcellin elinde kalanlar var içinde dedi bir çalışan. Bilemedim. Çamura yatacaklar sanki. Bu romu kaldirsam garanti sorunu olur mu sizce?

• 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.