Şimdi Ara

LENOVO Moto Z 1299 TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
11
Favori
23.028
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yani cihazı fabrika ayarlarına döndürmek en temizi. Ben telefondan memnunum bu arada iyi ki almışım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 064 kullanıcısına yanıt
    Guncelleme yaparken çok zahmetli oldu. Fabrika ayarlarına döndürmek zor geliyor. Onbellek ve verileri temizledim çözünürlük ayarları yinede aktif olmadı. Gece karanlık ortamda foto çekerken ayar menülerinde donmalar oluşuyor. Moto Z ' nin Radyo özelliği var görünüyor. Radyo özelliğini aktive edebilen var mı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şuan jbl hoparlör veya batarya modu ile satan mağaza varmı arkadaşlar almayı düşünüyorum ben bu cihazı

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

SAMSUNG C5 PRO alın kafanız rahatlasın bu cihaz hatalı üretimdi nitekim hiç satmadı şimdi de ellerindeki kalan süprüntüleri iteliyorlar. Daha çok sorunla uğraşırsınız ucuz etin dandik malın yahnisi.
    6-7 ay önce aldım. Aldığıma o kadar memnunum ki anlatamam. Hızsa hız, kamera ise kamera, ekran ise ekran. Bu paralara gerçekten bedava. İyi ki bana dediğiniz supruntulerden denk gelmemiş.

Bu arada gün içinde şarj edemem diyenler kesinlikle almasın. Zira 1 günü telefonun tamamlaması mod olmadan mümkün değil.

• vs-fb kullanıcısına yanıt
    Şarjı totosundan kesmesiğin makinadan memnunsan seni ankesörlü telefon da kesmez.

• Bu cihaz için batarya modlarını Ali ve amazon'da da satılıyor .

Yanlız pahalı geldi ,yine de bir bakinin derim.

4X4 jeep' e ,Cur 52 motorsikletin deposunu takmışlar

Yukarıda arkadaş SD 626'li C5 pro ile bu cihazı karşılaştırmak ile, atla eşeği karsilastirma yapmış.

Mahalle bakkalinda bile zorlasan bulacagin sd625 li cihaza 1.500 TL vermek aptalliktan başka birşey değildir.

"Aman para bende sanane" derseniz eyvallah der geçerim.

• Kimsenin bir bilgisi yokmu modlu olarak satan mağaza veya internet sitesi varmı askerde kullanacağım cihazı bilgi veren olursa sevinirim

• börü06 kullanıcısına yanıt
    Mod hediyeli vatan bilgisayar sattı. Onda da sadece mağazalarda stok kalmış görünüyor. Stokta olan mağazalara bakıp size yakından uzağa doğru tek tek aramaniz dışında fazla bir seçenek yok gibi. Yakında modsuz da kalmayacak, bence acele edin. Vatan bilgisayarda 1200tl görünüyor. Modları dışarıdan da alabilirsiniz. Jbl mod alan olursa ben de satabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Mod hediyeli vatan bilgisayar sattı. Onda da sadece mağazalarda stok kalmış görünüyor. Stokta olan mağazalara bakıp size yakından uzağa doğru tek tek aramaniz dışında fazla bir seçenek yok gibi. Yakında modsuz da kalmayacak, bence acele edin. Vatan bilgisayarda 1200tl görünüyor. Modları dışarıdan da alabilirsiniz. Jbl mod alan olursa ben de satabilirim.
    Hocam ayın kaçında ve nereden aldınız? Ben aydın şubesine geldim fakat mode olmasına rağmen Hediye etmiyorlar kılıf veriyorlar. Bu kampanya 3 ay öncedendi diyolar. Vatanı aradım internetten eklenmiyor artık şubede de yoktur Yönetim ile görüşün dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

Bu gün vatanbilgisayardan sarj modu ile aldım.Telefonu açtık. Kurulumu yaptık falan sorun yok. Sonra Wİfiye güncellemelere bakayım dedim. Hiç wifi ağı bulamadı. Vatan bilgisayara geri gittim mecburen. Baktılar servise gönderdiler. Bakalım ne olacak. Donanım ile ilgili bir durum olursa para iadesi olacakmış.
    Wifi sorunu yaşayan var mı başka
    Hocam Hangi şube?

• Alt bölümdeki boşlukla HTC'ye rakip. Çerçevesiz telefonlara geçtiğimiz bu zamanalarda bu kadar çerçeveye sahip bi telefona bu fiyat normal.
  • Bu satıcı yanlış hatırlamıyorsam forumdan. Vatanın hediye verdiği ürüne çektiği fiyata bak hb da bile 329 tl insafsız

• agtr A kullanıcısına yanıt
    750 yazsa ne olacak hocam satabilirmi.tabiki hayır letgoda 200tl

• jemox kullanıcısına yanıt
    Ben bir buçuk ay önce jbl hediyesiyle vatan bilgisayar neomarin avm'den aldım. Dediğim gibi stokta olan vatan bilgisayar şubelerini arayıp sormak lazım hediye var mı diye. Hediye varsa uzaktan havale ile alınabilir.

• s.uzun kullanıcısına yanıt
    İki sene önce çıkmış bir model sonuçta. Yeni nesiller gibi değil ama çok da önemli değil bence bahsettiğiniz durum. Bataryasi daha önemli problem. Telefonun artıları totalde daha fazla. Kamerası çok başarılı. Bu fiyata daha iyi kameralı telefon var mı merak ediyorum.

• jemox kullanıcısına yanıt
    Osmaniye Merkez
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    kargoyu da alıcıya kitlemesi

• Geçen hafta 1150tl ye düşmüştü.

• Acaba z play mi daha iyi bumu

• kubilaymen78 K kullanıcısına yanıt
    Z play al geç bu telefon kelaynak gibi üstünüzü örtmeyen battaniye gibi ille bir yerinizi açıkta bırakıyor. Firma da kabul etmiş öldü fiyata veriyor olmamış ama bizimkilere laf anlatmaya çalışınca firmanın ortağı gibi firmayı savunuyor

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.