Şimdi Ara

⏩📱☯Lenovo Moto G5 Plus ve G5☯📱⏪📱⏩ f/1.7Li 12Mp Kamera⏪📱⏩3000mAh⏪📱⏩Snap625⏪📱⏩5.2' FullHD IPS⏪ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
2
Favori
8.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 999 TL'ye Moto G5S Plus mı 1325 TL'ye Xiaomi Mi A1 mi ? (Kvk Garantili olanı )
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgonulx

999 TL'ye Moto G5S Plus mı 1325 TL'ye Xiaomi Mi A1 mi ? (Kvk Garantili olanı )
    g5s avantajlı a1 one programından bu yaz yada 6 ay içinde çıkıyor. alternatif olarak g5 de olur. 750 tl ye göre gayet iyi telefon 8.1 de alacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgonulx

999 TL'ye Moto G5S Plus mı 1325 TL'ye Xiaomi Mi A1 mi ? (Kvk Garantili olanı )
    G5S plus aldım hocam bir haftadır kullanıyorum. Kamerası dedikleri gibi biraz yavaş ama tatmin ediyor. Bokeh efekti çok kötü yada ben yapamadım. Görüntü işleme ve derinlik algısının nasıl tespit edildiğini bildiğim için yapmadığını fark ettim. Son güncellemeye geçmedim belki o zaman iyileşebilir. Onun dışında telefon çok kullanışlı ve şık telefon. Telefon fiyat performans açısından oldukça iyi.
    Ekran gövde oranı olarak 16/9 ekran kullanan telefonlar arasında iyi.

Şimdilik stabil. Bu şekilde devam ederse başka telefona geçmeyi yada bu telefonun eksiği olduğunu düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eflatun45

G5S plus aldım hocam bir haftadır kullanıyorum. Kamerası dedikleri gibi biraz yavaş ama tatmin ediyor. Bokeh efekti çok kötü yada ben yapamadım. Görüntü işleme ve derinlik algısının nasıl tespit edildiğini bildiğim için yapmadığını fark ettim. Son güncellemeye geçmedim belki o zaman iyileşebilir. Onun dışında telefon çok kullanışlı ve şık telefon. Telefon fiyat performans açısından oldukça iyi.
    Ekran gövde oranı olarak 16/9 ekran kullanan telefonlar arasında iyi.

Şimdilik stabil. Bu şekilde devam ederse başka telefona geçmeyi yada bu telefonun eksiği olduğunu düşünmüyorum.

Alıntıları Göster
    moto g serisi tam fp telefonu zaten. ilk çıkan moto g den beri takip ederim. alırken a1 ile kıyasladım. arada ki fiyat farkını hakedecek birşeyi yok a1 in. güle güle kullan. bir iki aya 8.1 alacak deniliyor

• 5G ile 5G plus arasında 200 tl fark var (%25 daha pahallı) bu farka değer mi?
    Hatta ön kamerası 5g nin 16 , Gplus ın ana avantajıda işlemci 2,0 ve hafızalar aynı 32 gb(1,4 5g)https://www.hepsiburada.com/lenovo-moto-g5s-32-gb-lenovo-turkiye-garantili-p-HBV00000CG9CQ?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon.pla&gclid=EAIaIQobChMIhZyB76Ct3AIVgTobCh0MFgahEAQYAiABEgLhpPD_BwE
    https://www.hepsiburada.com/lenovo-moto-g5s-plus-32-gb-lenovo-turkiye-garantili-p-HBV000008CYWP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalürjist -- 20 Temmuz 2018; 12:10:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Metalürjist

5G ile 5G plus arasında 200 tl fark var (%25 daha pahallı) bu farka değer mi?
    Hatta ön kamerası 5g nin 16 , Gplus ın ana avantajıda işlemci 2,0 ve hafızalar aynı 32 gb(1,4 5g)https://www.hepsiburada.com/lenovo-moto-g5s-32-gb-lenovo-turkiye-garantili-p-HBV00000CG9CQ?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon.pla&gclid=EAIaIQobChMIhZyB76Ct3AIVgTobCh0MFgahEAQYAiABEgLhpPD_BwE
    https://www.hepsiburada.com/lenovo-moto-g5s-plus-32-gb-lenovo-turkiye-garantili-p-HBV000008CYWP
    ben g5 aldım . ben aldığımda fiyatı 750 tl idi. ayrıca çift hat desteği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crow in cornfield -- 20 Temmuz 2018; 19:18:22 >

• 999 TL G5S plus aldım arkadaşlar, birde fixpack aldım (100TL). Oyun oynamayan, sadece sosyal medya ve müzik dinleyen birisiyim. Umarım yeterli olur. Şu an ki telefonumdan (Xperia M4 Aqua) daha verimli olsunda önemli değil gerisi.
  • Moto g5s plus için konuşuyorum:
    +ları

Ahize sesi iyi

Hoparlör ses kalitesi güzel gerçekten

Kamerası bence güzel ama gidip teknoloji marketlerindn bakmalısın

Nfc özelliği var

-leri

Uzun süredir 8.1.1 güncellemesi bekliyoruz herkes bundan şikayetçi

@ma güvenlik güncellemelerini alıyor.

Bildirim ışığı yok. Şarjı bitince bi ışık yanıyo oda rootla bildirim ışığı oluyormuş.

Arabada giderken mobil veri çekimi zayıf gibime geldi tam emin değilim.

Parmak izinin yanında geri uygulamalar home butonu olsaymış çok iyi olurmuştu.kapasitif tuşlar yerine.

Ama galiba şuanda 1000₺ falan düşmüş o fiyattan alacak san sonuna kadar hakeder parasını pişman olmazsın

Uzun uzun yazmıştım özel mesaj atamıyormuşum boşa gitti yazdıklarım silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babywolf -- 23 Temmuz 2018; 7:46:54 >
  • Tüh be bende okuyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CBD9CC12F

Bu mesaj silindi.
    şehir efsanesi. gmd1 bile kullandım. sapıtan bir android görmedim. stok rom kullanma,sağdan soldan liselilerin port romlarını kullan sonra uzun kullanımda sapıtıyor de. sen sapıtmışın kardeş haberin yok.
  • G5plus çift sim ve hafıza kartı desteği varmı?

Ön ve arka kamerada bokeh(derinlik) efekti varmı?

Ekran 5.2full hd mi?
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    G5 plus nerde buldunuz hocam g5s plus var bildiğim o da 5.5 inç çift kamera(bokehli)
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    ayrıca çift simli hb'de 999 tl
  • G5S plus 5.5 full hd ekran, çift hat ve çift arka kamera varmı?? Bokeh efekti varmı ön ve arka kamerada??
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    okuduğunu anlamayan sensin. böyle diyorlar yazmışsın bende şehir efsanesi yok öyle birşey yazmışım. anlamadan horozlanıyorsunuz hemen. iyilik yapmak da kabahat.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    defol yaa . seninle mi uğraşacağım . blok
  • Telefonu alalı 2 gün oluyor , gayet memnunum . Çok seri çalışıyor, bazı arkadaşlar arayüzü beğenmiyor olabilir ama alışınca hoşuma gitti. +6 saat ekran süresi alıyorum (30Dk PUBG , 1 - 2 saat mobil veri , geri kalanında wi - fi ). Açıkçası kameradan beklentim çok yüksekti , biraz üzdü gibi ama Gcam yükleyince baya baya iş görür oldu (Başta portre modu olmak üzere ) . Antutu'da da test ediyim dedim 70 - 71K arası bir sonuç alıyor . Bence yeterli . Ben oyun oynayan birisi değilim ama denemek için PUBG , Real Racing 3 , Nfs Mostwanted kurdum . PUBG'de ısınma yaşasam da . Pek kasma olayı yaşamadım (Düşük ayarlar bu arada ) . Şarj olma süresi aşırı derecede tatmin ediyor bu arada , en başta telefonu bozuk sanmıştım :d o derece yani. Almayı düşünen arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun , soruları varsa alabilirim .
  • Hocam merhaba sizin telefon beklemesinde mAh tüketimi nasıl? Benim kullanıma göre ekrandan tüketiminden fazla veya ekrandan tüketiminden hemen sonra telefon beklemesi şarj götürüyor.
    ⏩📱☯Lenovo Moto G5 Plus ve G5☯📱⏪📱⏩ f/1.7Li 12Mp Kamera⏪📱⏩3000mAh⏪📱⏩Snap625⏪📱⏩5.2" FullHD IPS⏪
    ⏩📱☯Lenovo Moto G5 Plus ve G5☯📱⏪📱⏩ f/1.7Li 12Mp Kamera⏪📱⏩3000mAh⏪📱⏩Snap625⏪📱⏩5.2" FullHD IPS⏪

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gecesürüşü -- 5 Ağustos 2018; 15:7:31 >

• Merhaba bilen birisi beni aydınlatabilir mi? Babama hediye telefon almak istiyordum. Kendisi şirket hattı ile birlikte çift hat kullanıyor. Hb de G5S de çift hat olmadığını gördüm ve G5 modelini satın aldım. Telefon 2 güne teslim olur sanırım. Şimdi biraz forumda yorum okumak istedim ve kafamda soru işaretleri oluştu. Yardımlarınızı rica ediyorum. Nedense farklı sitelerde farklı özellikler görüyorum.

1-G5S çift hatlımıydı ?
    2-G5 kimi yerde 2 gb kimi yerde 3 gb ram yazıyor yazıyor 16 gb hafızalı olanı.
    3-G5 android 8 güncellemesini aldı mı?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.