Şimdi Ara

Lenovo Moto G4 - 799TL (HB içerir) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
7
Favori
21.542
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu segmentte telefon bakan Alcatel Idol 3 düşünebilir.

Fiyat 100 tl civarı daha uygun, yorumları başarılı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • moto g4 plus için fazla kullanıcı yorumu yok belki burada kullanan vardır
    eşim icin alıcam sosyal medya ve kamera icin yeterli sayılmaz mı arkadaşlar
  • Moto G5 tanıtılmış, tasarım olarak felaket hoş bir cihaz olmuş, G4 alan G5'i görünce pişman olur bence.
  • mrvolkan kullanıcısına yanıt
    Bence yeterli. Eşiniz tasarım olarak telefonu beğendiyse ki bunu söyleme sebebim hanımların bu konularda daha hassas olmasıdır, gayet de alınabilir bir telefon. Yoksa tasarım olarak ben beğeniyorum.
  • hboluk H kullanıcısına yanıt
    valla hediye alacam diye göstermek istemedim
    muhtemelen begenir
    bence parmak izi okuyucu kısmı ön tarafta aynı zamanda home tusu olarak kullanılmaması kötü olmuş
    haricinde tasarım fena degil
  • sar değeri ne kadar Moto G4'ün?
  • N11 de 789 tl ,üstelik 60 tl kupon indirimi,50 tl chip para var. 680 tl ye gelir , ki bu fiyata iyi telefon

• mrvolkan kullanıcısına yanıt
    Aman dikkat parmak izi okuyucu g4 plusta var. g4 te parmak izi yok. Yanlış telefonu almayın.
  • hboluk H kullanıcısına yanıt
    biliyorum tşkler
  • GSM arenadan göz attım g4 ile g4 plus arasında ki farka birincisi kamera farkı herkesin bildiği önemli bir fark. ikinciside g4 de parmak izi sensörinin bulunmaması.
  • Hazır kullacılarını bulmuşken sorayım. aklımda iki segment ve iki model var.

GM 5 - Moto G4 yada paraya kıyıp GM 5 Plus ve Moto G4 Plus.

Bunlar arasından hangisi Mi5 biraz fiyat olarak yukarıda 1000 Tl yi geçmek istemiyorum

şimdiki telefonum GM Android one 4g

Önceliğim Kamera kalitesi ve güncelleme alması (4G den alıştık da)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M-D-Luffy

artık xaomi ler bu kadar uygun fiyattayken geri kalanlar kim ne derse desin çöp

yok iki ay önce şu kadar dı falan boşver onları şimdiki fiyatına bak özelliklerine bak öyle konuş

800 e redmi note 4 , 1000 e mi5 gibi cihazlar alabiliniyorsa pek kasmaya gerek yok

sen alımışsın kullanıyorsun kazığı yemişsin maalesef kusura bakma

niye telefon alacak insanların midesini bulandırıyorsun

not: satıcı değilim, ağır çin kore japon fanatiğiyim

Bir siz mı biliyorsunuz Xiaomi'nin en F/P cihazlara sahip olduğunu? Ben de sizin gibi bir uzak doğu markaları hayranıyım. Fakat bunlardan sadece Huawei, Lenovo, ZTE, Türkiye pazarına resmi olarak girdi ve servis ağı kurdu. Diyelim ki TR'de 500000 adet Meizu, LeEco, Xiaomi satıldı. Bu müşterilerin 50bini garanti süresi içerisinde cihazlarında problemler yaşadı: Kim yardımcı olacak onlara? Merdiven altı servisleri olan Delta, Ritzy, Electra ya da Dijital Elektronik mi, bu ürünlerin satışını yapan firmalar ya da satışlara aracılık eden pazar platformlar mı? Profesyonel kullanıcılar ve deneyimlemek isteyen kişiler elbette alır bu riski ama heleki orta sınıf kullanıcılar ; 700-1000 verdiği cihazı uzun süre kullanmak ister. Ne olursa olsun ilk iki yıl riskine girmek istemezler. Öyle garanti sorunu olmayacaksa kimse sıfır cihaz almasın zaten. O yüzden bu tarz ürünlerde fiyat eleştirisi, kıyası yaparken lütfen distribütör dağıtımlı
    ürünleri örnek gösterin (elbette distribütörler 4/4 hatta 4/3 bile çalışmıyor ama yeri belli yurdu belli, muhatap belli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 16 Şubat 2017; 23:21:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: unyeee

GSM arenadan göz attım g4 ile g4 plus arasında ki farka birincisi kamera farkı herkesin bildiği önemli bir fark. ikinciside g4 de parmak izi sensörinin bulunmaması.

Bir diğer farkı da bilgi amaçlı ben vereyim.

Moto g4 plus ta qualcomm 2.0 hızlı şarj ünitesi de geliyor ama g4 te gelmiyor.
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Mrb g4"plus dan memnun musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

Mrb g4"plus dan memnun musunuz

Ben de araştırma aşamasındayım, henüz almadım :) Büyük ihtimal ay sonunda g4 plus alacağım. Eşime alcatel idol 4 aldık, farklı bir model olsun diye ondan almıyorum yoksa onu da tavsiye ederim.
  • Moto G4 plus 800 TL seviyesine gelirse mantıklı telefon olur .Moto g kullanıyorum 4 sene olmuştur Moto g çıktığı zaman piyasada gm discovery lerde vardı .discovery'ler ne oldu en son bilmiyorum ama moto g 'den hala memnunum en son 5.0 güncellemesi aldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Hazır kullacılarını bulmuşken sorayım. aklımda iki segment ve iki model var.

GM 5 - Moto G4 yada paraya kıyıp GM 5 Plus ve Moto G4 Plus.

Bunlar arasından hangisi Mi5 biraz fiyat olarak yukarıda 1000 Tl yi geçmek istemiyorum

şimdiki telefonum GM Android one 4g

Önceliğim Kamera kalitesi ve güncelleme alması (4G den alıştık da)

Hocam GM 5 ile GM 4G arasında bir fark yok neden GM 5 i seçenekleriniz arasına aldınız?

Hocam bence paraya kıyıp G4 Plus alın derim

• vatan 899 tl yapmış bugün
  • G4 plus olan model
  • GM 4 den memnunum aslında eşim telefonunu kırdı. GM4 u verip yerine 1000 TL altı telefon almam gerekiyor.

GM5 Plus ile Moto G4 Plus arasında gidip geliyorum. 1000 TL altı en iyi seçenek bunlar sanırım.

Kampanya ile 900 civarında alabilirim inşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.