Şimdi Ara

Lenovo Moto G4 - 799TL (HB içerir) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
7
Favori
21.542
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    yalnız sizin söylediğiniz ayıplı mal ile ilgili ve incelediğimizde sanki arkadaşın anlattığı durumu kapsamıyor gibi
    cihaz alındığında sağlammış ve güncelleme sonrası arızalanmış ve bu durumda servise gönderilmesi normal bir işlem
    lakin 20 günü geçtiği için, zaten bundan sonra direk alıcıya seçenekler sunulması gerekiyordu

Ayıplı mal
    MADDE 8 – (1) Ayıplı mal, tüketiciye teslimi anında, taraflarca kararlaştırılmış olan örnek ya da modele uygun olmaması ya da objektif olarak sahip olması gereken özellikleri taşımaması nedeniyle sözleşmeye aykırı olan maldır.
    (2) Ambalajında, etiketinde, tanıtma ve kullanma kılavuzunda, internet portalında ya da reklam ve ilanlarında yer alan özelliklerinden bir veya birden fazlasını taşımayan; satıcı tarafından bildirilen veya teknik düzenlemesinde tespit edilen niteliğe aykırı olan; muadili olan malların kullanım amacını karşılamayan, tüketicinin makul olarak beklediği faydaları azaltan veya ortadan kaldıran maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar da ayıplı olarak kabul edilir.

• genesis23 G kullanıcısına yanıt
    mesajınız çok güzel genel olarak. ancak katılamayacağım bir nokta var. sözde garantili diye telefon alıp garanti süreci gereken bir durum olduğunda müşteri hizmetlerine ulaşmak için, telefonu tamir ettirebilmek için, değişim için, iade için elli takla attığımız ve çoğu zaman netice alamadığımız durumlar yerine garantisi olmadığını bilerek alır en azından bozulduğunda kendi başımın çaresine bakma yollarına girerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teslim tarihinden itibaren 6 ay içinde ortaya çıkan ayıpların,

teslim tarihinde var olduğu kabul edilir

.

Telefona yazılım yüklerken kapanmış, serviste arızalı olduğu kabul etmiş ve anakart değişimi gerekiyor demiş ve telefon alinali 3,4 gün olmuş

• g5 cıkıyor sanırım elde kalan modellerı dagıtıyorlar ama fıyatı uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenugur

Teslim tarihinden itibaren 6 ay içinde ortaya çıkan ayıpların,

teslim tarihinde var olduğu kabul edilir

.

Telefona yazılım yüklerken kapanmış, serviste arızalı olduğu kabul etmiş ve anakart değişimi gerekiyor demiş ve telefon alinali 3,4 gün olmuş

bu maddelerden birisi varsa ayıplı sayılıp , o dediğiniz madde uygulanır
    belki şu madde ile ayıplı olduğu iddia edilebilir ama tam anlamıyla karşılar mı bilemem

tüketicinin makul olarak beklediği faydaları azaltan veya ortadan kaldıran maddi

gerçi ayıplı olsa da ,olmasa da 20 günde sonuçlandırılmadığı için ,her türlü hak arkadaşa verilmek zorunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 25 Mart 2017; 23:46:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

GG Teknosa Mağazasında 837 TL LENOVO MOTO G4 PLUS BEYAZ modeli. Nasıl alınırmı.

bu fiyata kaçırılmaz.fiyatına göre telefon çok iyi saf android. abuk sabuk yüklü şeyler yok.fesbuk twiter bile yok.istediğini yükle.

sar değeride çok düşük.çift hatlımı bilmiyorum birine hafıza kartı taktım

Hocam sar değeri düşük demişsiniz. Ben de aldıktan sonra farkedip araştırdım. Çoğu sitede sar değeri lümüte yakın olduğu yazıyor. Ama baya yüksek yani limit içinde olsa bile.

Siz düşük oldugunu nerde gördünüz. Resmi olarak da lenovo yada motorolanın bir yazısını da bulamadım.

Bu moto g4 ve g4 plus modellerinin resmi sar değerleri nedir ve nereden bulabiliriz?

Ben iade noktasına bile geldim internette gördüğüm bu modellere ait sar değerlerinden sonra.

• Motorola alın pişman olmazsınız. 3.5 yıllık Moto G var bende. Aslan parçası mübarek tek bir kez tık demedi. Android 6 ya kadar aldı sorunsuzca. Android 7 her çeşit ROM u var xda da. Kesinlikle pişman olmazsınız, 3.5 yıllık telefon tek bir batarya bile değiştirmeden bu kadar süredir cayır cayır çalışıyor..
  • tüketici hakem heyetine başvurdum...yalnız elemanlar dilekçeyi verirken 9 ay sürer demiş...

internette 3 ayda karar vermek zorunda gibi bir bilgi gördüm ama, Ankara'da son dönemde Hakem heyetine şikayet yapan var mı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonesomedove -- 14 Nisan 2017; 14:19:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Motorola alın pişman olmazsınız. 3.5 yıllık Moto G var bende. Aslan parçası mübarek tek bir kez tık demedi. Android 6 ya kadar aldı sorunsuzca. Android 7 her çeşit ROM u var xda da. Kesinlikle pişman olmazsınız, 3.5 yıllık telefon tek bir batarya bile değiştirmeden bu kadar süredir cayır cayır çalışıyor..

G5 plus uygun fiyata gelse rekabetci olabilir tabi mi 6 fiyatlarida önemli.

• Arkadaşlar bu telefon Htc One M8 yerine alınır mı, yoksa üst seviye telefon mu almak gerekir? Bir süredir sallıyorum ama M8'in kamerası ve üst hoparlörü gitti, parçası bulunmuyormuş bu yüzden telefoncular tamire yanaşmıyor. İnsanın canı da yeni heyecanlar arıyor, ne dersiniz?
  • zenfone 5 in bataryasından illallah ettim. moto g4 ile kaç saat ekran süresi alınıyor acaba? zenfone 5 ten buna geçmeye değer mi batarya için?
  • Telefon gitti gidiyorda 750 TL, maximum kampanyasıyla 690 a geliyor.

Aylar önce oğlum için almıştım çok memnun .7 ye güncelledi. Kendim içinde alıcam

• arkadaşlar gittigidiyorda dolaşırken motorola g4 plus cep telefonu indirime girmiş. almak isteyenleriniz varsa şuan 854,05 tl kazananlar kulübü indiriminiz varsa 827,08 tl'ye alabilirsiniz. tabi maximum kartınız da bulunuyorsa extrada oradan puan kazanırsınız iyi bir fiyata gelir.

ürün linki:

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lenovo-moto-g4-plus-siyah-akilli-telefon-276058824

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RENAT27 -- 14 Nisan 2017; 21:47:47 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.