Şimdi Ara

''LENOVO'' markası hakkında ????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
91.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadalar "LENOVO" markası hakkında ne düşünüyorsunuz ? Hiç duydunuz mu ? Düşüncelerinizi yazar sanız çok sevinirim. Ben bu markalı bir notbook almayı düşünüyorum. Lütfen fiirlerinizi yazın. Şimdiden tşk ederim.

Herkeze hobi hayatında başarılar ve hayırlı akşamlar diliyorum...-

• LENOVO BİR IBM KURULUŞUDUR
  • LENOVO IBM'Yİ ALAN BİR ÇİN'Lİ KURULUŞTUR
  • quote:

Orjinalden alıntı: GAMER MOUSE

LENOVO IBM'Yİ ALAN BİR ÇİN'Lİ KURULUŞTUR

• lenovo ibm in pc bölümünü satın aldı. lenovo (ibm) marka notebookları güvenle alabilirsin. çünkü ibm modeli ne kadar eski olsada desteğini kesmiyor. sürekli yeni yazılımlar ve firmware leri sitesinden sunuyor.
  • IBM pc bölümünü Lenovo ya sattı diyelim daha doğru olur.

Son derece ciddi bir firma olduğu Formula 1 takılmlarından AT&T Williams' ın anasponsoru oluşundan belli, zaten IBM işini iyi yapan birine emanet etmek zorundaydı isminin zedelenmesini istemez. Bence modeli beğendiyseniz, güvenle alabilirsiniz marka hakkında kuşkunuz olmasın.

Kolay gelsin.
  • ben lenovo satıcısıyım. şu güne kadar bir adet iyade aldım. oda şöyle oldu. adam lenovoyu iade edip casper aldı. ertesi gün casperi servise getirdi ve tekrar lenovo aldı. makine çok sağlam. 2 metreden yere çakıldı ve sapasağlam çalışır durumda. ıbm kalitesini ve marka gerçeğini bilenlerin hiç düşünmeden alacağı bi aygıt. şuan 799 $ + kdv ye satıyoruz .istanbul maltepe bimekse beklerim
  • Fazla duyulmamış ama fena olmayan bir marka alınabilir .
  • Biz çok sayıda iade yada bozuk mal ile karşılaştık ama sattıklarımıza göre oran baya düşük. Çok adetli olarak binlerce satıyoruz. Gerçekten çokkaliteli cihazlar. Üzerlerinde parmak okuyucu ve IBM in think advantage gibi yararlı programları var. Tavsiye ederim. Gerek garanti gerekse servis konusunda bu ülkede ciddi iş yapan firmardan biridir.
  • Arkadaşlar,size şöyle söyleyebilirimki,lenovo 2005 yılı itibariyle ibm'in pc ve notebook tarafını satın alan firmadır,zaten uzun yıllar ibm'in pclerini ve notebooklarını üretiyordu,ibm'in pc ve ve notebook tarafını sattıktan sonra yine aynı kalitede ve daha farklı ürünlerlede piyasada satışları devam ediyor,ben uzun yıllardır ibm thinkpad serisi notebook kullanıyorum,birde lenovonun size özelliklerine anlatsam inanın aklınızı yitirebilirsiniz bir noıtebookta nasıl bukadar fazla şey olur diyebilirsiniz,zaten eğer ben anlattıktan sonra bu teknolojiler diğer notebooklarda da vardı diyebilirsiniz belkide,ancka bunları ilk üreten marka lenovo,örneğin,rescue and recovery dediğimiz bir sistemvar thinkpad serilerinde,windows işletim sisteminiz tamamiyle göçtüğü zaman,tek bir tuşa basıyorsunuz ve sisteminiz 15 dakikada eğer sizde backupınızı almışsanız yeniden yerine geliyor aynı haliyle,sağlamlığı derseniz cabası,ürünün yani t serisi bir notebookun üzerine tartı gibi çıkabiliyorsunuz hiç ama hiçbirşey olmuyor makineye,rolecage dedikleri bir sistem var makinenin belirli bölgelerine çelik materyaller yerleştiriliyor ve sağlamlığı 10 kat daha fazla artıyor.diğer özelliklerine gelince,makinenizin üzerine su,cola,ayran,yada herhangi bir sıvı döküldüğünde dert etmeyin öyle bir cihazki,anında akan sıvıyı klavyesindeki giderlerden boşaltıyor ve makineniz herhangi bir arızaya sebebiyet vermiyor,başka bir notebookunuz varsa yandınız demektir,ürünün garanti kapsamına alınmayacağını bilmeniz gerekiyor.bu nedenle lenovo diyorum,gece elektriklermi söndü?acilen yetiştirmeniz gerek bir işmi var?dert etmeyin,thinklight dediğimiz bir olay var monitörün tam ortasında bir ışık var,ve tek bir düğmeye basıyorsunuz makinenizin tüm klavyeleri aydınlanıyor.ayrıca active remote system diye bir olayda var,bu olay muhteşem,makinenizi dışlardan gelecek herhangi bir darbeye karşı koruyor,hardiskinizin üzerindeki yazan parçası otomatikmen bir titreşime dahi duyarlı oluyor ve bilgileriniz kaybolmasın diyeanında yazan noktayı yukarı kaldırıyor.ve bunu isterseniz bir ekrandan dahi izleyebiliyorsunuz,makinenizdeki tkinkvantage düğmesine basıyorsunuz ve anında karşınıza makinenizin canlı hali geliyor,sağa oynatsanız görüntü sağa sola oynatsanız sola,yulkarı aşağı oynatsanız aynı şekilde oluyor,yani siz ne yapıyorsanız makinenizde onu yapıyor.Olayı özetlemeyi çok isterim ancak anlatıcak okadar fazla şey varki,ama bitmrkte bilmiyor,lenovo harika bir marka ben 7 yıldır aynı bilgidayarı kullanıyorum ve halen taş gibi ayrıca yeni bir 3000 serisi makinesinden aldım,800 usdlik bir makinesinde bile parmak izi okuyucusu var,diğer tüm markalar kazıklamaktan başka birşley yapmıyor,kalite 0,sağlamlık 0,janjanlı makine yapmakla olmuyor bu işler bu konuda emin olun,ve düşünün lenovo,dünyada ilk defa sizi yüzünüzden tanıyan bir makine bile icat etmiş,şuan için türkiyede yok bu cihazlar önümüzdeki sene içerisinde türkiyeye gelebiir diye düşünüyorum,lenovo hakkında soruları olan arkadaşlara memnuniyetle vakit buldukça cevap verebilirim.

• Size yüzden tanıma sistemini gösteren videonun linkinide atıyorum,gerçekten inanılmaz.birde dip not düşmek isterim herkes lenovo çin malı filan diyor,evet çin malı,artık bu zamanda kürdanın bile çinde yapıldığı bir dönemde teknolojininde çinde olması normal,aklınıza gelen diğer tüm markalarda hep çinde üretiliyor hemde heps,i,hp,dell,acer,fujitsu ve daha niceleri ancak bunların arasında en iyi teknolojiyi üreten firma lenovo.

http://www.youtube.com/watch?v=H2a0KYtG97E
  • BEN ÇOK ARAŞTIRARAK Y530 KASASINI ALDIM... BENCE BU ÖZELLİKLERDE DAHA İYİSİ OLAMAZ...

KASA:TITANYUMDAN YAPILMIŞ SOYULMA VS OLAYI YOK.BUNUN DENGİNDE BİR TEK DELL DERİM.
    PERFORMANSA KATKI OLARAK SOĞUTMA SİSTEMİ ÇOK BAŞARILI
    TOUCHPAD: DİĞER MARKALARA GÖRE DAHA GENİŞ
    KLAVYE: LOGITECH FIRMASININ ÜRÜNÜ ANLATMAMA GEREK YOK
    SES SİSTEMİ: 4+1 DOLBY HOME THEATER.NOTEBOOK ÜZERİNDE OLABİLECEK DEĞİL MASAÜSTÜNDE BİLE Bİ ÇOĞUNDA BU SES KALİTESİ YOK...
    EKSTRA:ÇOK ÇEŞİTLİ DOKUNMATİK PANEL TUŞLARIYLA VE YÜZ TANIMA ÖZELLİĞİYLE EMİNİM ZEVK ALACAKSINIZ KULLANMAKTAN
    SERVİS:ANKARA'DA VAR.
    EKRAN:LED BACKLIGHT DISPLAY SYSTEM
    RAM: BENİM MODELİMDE DDR3 KULLANILMIŞ;PERFORMANS YÜKSEK, ENERJİ KULLANIMI DÜŞÜK. DDR3 RAM SONY VAIO DA AĞIRLIKLI ŞU AN DİĞER MARKALARDA YOK...
    FİYAT:BEN INTEL DUAL CORE T32OO (İŞLEMCİ EVET ÖNEMLİ AMA ALIRSANIZ NASIL SİSTEMLE UYUMLU OLDUĞUNU ANLARSINIZ)-160 GB HDD-2 GB DDR3 RAM-256 MB NVIDIA GEFORCE GO 9300 GS HARİCİ EKRAN KARTI VE SAYDIĞIM ÖZELLİKLERLE 1.277 TL KDV DAHİL OLARAK VATAN COMPUTER'DAN 2009 ŞUBAT AYINDA ALDIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_yilmaz -- 20 Mart 2009; 19:07:23 >

• bu nasıl bir hortlatma girişimidir

• Çok tanınmamaıs normal çünkü daha yeniler yani isim değişikliği yeni oldu...
  • bu urunu alan gercekten cok memnun bende aynı urunu aldım (y530 ıdea pad t3200)aldıgım zevkı baska bılgısayardan alamıyorum tek sorunu bu pc nın menteselerı cabuk kırılıyo ben ebaydan sıparıs verdım 60 tl y geldı lenovo kendı servısınde 200tl+kdv ıstıyo aman ha sakın dusmeyın bole tongalara.
    sıze tek tavsıyem arastırın ve ole alın bır malı yoksa herkes bırbırını kazıklamaya calısıyo.
    lenovodan sasmam bana eger yetmesse anakartı degısırım yada cpu ramlar ddr3 yeterde artar ekran kartıda gforce 9300 .call of duty 6 yı hıc kasmadan oynadım ne ısınma nede bıse .
  • aslında ilk aldıgımda bende cok memnundum ne zaman arıza cıkardı o zaman aldıgım güne pişman oldum servis kalitesi sıfır ben şehsen tavsiye etmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi staplis -- 1 Kasım 2010; 9:20:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: staplis

aslında ilk aldıgımda bende cok memnundum ne zaman arıza cıkardı o zaman aldıgım güne pişman oldum servis kalitesi sıfır ben şehsen tavsiye etmiyorum...

iyide niye büyük fontla yazıyorsun, ayrıca konuyu hortlatmışsınız...

ben lenovo 'yu beğenmiyorum...
  • büyük pultularda yazdığım konu için özürdilerim kızgınlığımın bir ifadesi olarak beni mazur görün.
    yahu hakkaten cok kızgınım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: staplis

büyük pultularda yazdığım konu için özürdilerim kızgınlığımın bir ifadesi olarak beni mazur görün.
    yahu hakkaten cok kızgınım.

olur böyle şeyler insanlık hali kızgınlık, lenovo notebook sorununuz çözülmüştür umarım...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.