Şimdi Ara

Lenovo Legion Y720 i7 16GB 256SSD+1TB GTX1060 6GB W10 GÖRÜLMEMİŞ FİYAT ! 5944 ₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
3
Favori
3.164
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenovo Legion Y720 80VR008GTX i7 16GB 256SSD+1TB GTX1060 6GB W10 Notebook Game11 anında indirim kampanyasından 555 TL indirimle 5.944,00 TL'ye geliyor. İhtiyacı olan kaçırmasın.http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-legion-y720-80vr008gtx-i7-16gb-256ssd1tb-gtx1060-6gb-w10-P200548806
    Lenovo Legion Y720 i7 16GB 256SSD+1TB GTX1060 6GB W10 GÖRÜLMEMİŞ FİYAT ! 5944 ₺

• Öküz akar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 adet kaptık tşkler bu fiyata bedafa.
  • çok güzelmiş
  • Sağol kardeş kaptım 999 tane.Ama herhalde yanlış fiyat girmişler.Muhtemelen göndermezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batyaz -- 27 Temmuz 2017; 19:1:35 >
  • şu laptop iyi güzelde bildiğim kadarıyla 1 tb hdd yi 5400 rpm koymuşlar . Bu kadar paraya bi 7200 rpm yok yani .
  • Bi ara düşünmedim değil hatta satıcısına yazdım 100-200 de düşünde bari 6000 e denklensin diye. Olmaz yapamayız kampanya devam ederken dedilerdi. Şimdi yapmış çakallar. Kampanya biter ayak. Ama değmez gençler etmez o kadar kampanya da bitti zaten. Abra A7 çektim bende.

• fiyatı çok fazla.
  • bence gayet makul görünüyor. dengi sayılabilecek aşağıdaki ürün ile kıyaslarsanız fiyatı oldukça iyi. Windows 10 home lisansı ile geliyor olması da artısı. ihtiyacı olan için sıcak fırsat.

https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T5-V10-1-1.html#.WYRRzYSGMuV

• Bunun gtx960 4gb olanını geçen sene 2500 a almıştım amazondan piyasaya bak arkadaş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: road35

Bunun gtx960 4gb olanını geçen sene 2500 a almıştım amazondan piyasaya bak arkadaş

1060 ile 960m arasında uçurum var ancak yani epey fazla bir fark var .Ha 6k eder mi etmez ama piyasaya göre ucuzsa alıcısı illa olacaktır adam akilli laptoplar 3.5dan başlıyor zaten 6verebilende illa ki olacaktır

• road35 R kullanıcısına yanıt
    gümrükten nasıl geçiyor ?
  • Bu fiyata laptop alınır mı diye geçiyor aklımdan, evdekine bakıyorum, 1533$+kdv, yani 6300 tl ödemişim zamanında, dolar 2 tl nin altındaydı tabi, incitmiyordu

• 594 sandım

• quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

2 adet kaptık tşkler bu fiyata bedafa.

Hocam ürününden memnun musunuz? Elinize ulaştı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: El Jimador

quote:

Orijinalden alıntı: road35

Bunun gtx960 4gb olanını geçen sene 2500 a almıştım amazondan piyasaya bak arkadaş

1060 ile 960m arasında uçurum var ancak yani epey fazla bir fark var .Ha 6k eder mi etmez ama piyasaya göre ucuzsa alıcısı illa olacaktır adam akilli laptoplar 3.5dan başlıyor zaten 6verebilende illa ki olacaktır

Ben aldığımda 1060 yoktu hocam daha üretilmemiş birseydi öyle bakmak lazım :)

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Akıyor maaşallah çok memnunum
  • quote:

Xd

• quote:

hocam ürünün klavyesinde türkçe karakterler var mı yoksa ingilizce klavye mi? bi de cihazdan memnun musunuz? yaşadığınız herhangi kronik bir sorunu var mı? bu bilgisayar hakkında çok az bilgi var internette.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.