Şimdi Ara

Lenovo Legion Y720 (80VR008GTX) - İnceleme (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
5
Favori
20.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yukarıda ki postlarda servise gönderilince gelen cihazda yine ışık sızması sorunu olduğunu yazmıştı bir arkadaş. Siz servis ile görüştünüz mü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkozan

Yukarıda ki postlarda servise gönderilince gelen cihazda yine ışık sızması sorunu olduğunu yazmıştı bir arkadaş. Siz servis ile görüştünüz mü?

Değişim almış bir arkadaş gelen cihazdada ışık sızması çıkmış o bakımdan en iyisi ekran panel değişimi istemek.

Bu arada kullanan arkadaşlara bir sorum olacak sizin bilgisayarınızdaki sol fan çalışıyor mu hep yoksa sadece yük altında mı?

Mesela normal kullanımda benim sol fan hiç çalışmıyor Lenovo Nerve Sense üzerinden fan açtığımda sadece sağ taraf çalışıyor sizde durumlar nasıl?-+

• Bende normal kullanımda her 2side çalışıyor. Bilgisayar performans modunda olarak çalışıyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doctor3

Bende normal kullanımda her 2side çalışıyor. Bilgisayar performans modunda olarak çalışıyor zaten.

Allah alla bende sadece sağ taraf çalışıyor sol tarafda tık yok anlamadım gitti

• Lenovo'nun Energy manager yazılımını kurup bir dener misin. Windows 7 ile uyumlu olani calısıyor win 10da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziggyloss -- 10 Mart 2018; 1:39:33 >
  • quote:

Lenovo'nun Energy manager yazılımını kurup bir dener misin. Windows 7 ile uyumlu olani calısıyor win 10da

Dediğiniz program Lenovo Power Management mi? Eğer bu ise kurdum batarya ile alakalı bi program ne yapmam gerekli bunda?

• arkadaşlar vatan da hafta sonu kdv indirimi var.
    Ancak Y520 diyor.

Yanlış yazmış olabilirler mi?
    link aşağıda inceler misiniz?
    fark nedir ?

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-legion-y520-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-2tb-256ssd-15-6-gtx1060-6gb-w10.html

• quote:

Orijinalden alıntı: mkozan

arkadaşlar vatan da hafta sonu kdv indirimi var.
    Ancak Y520 diyor.

Yanlış yazmış olabilirler mi?
    link aşağıda inceler misiniz?
    fark nedir ?

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-legion-y520-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-2tb-256ssd-15-6-gtx1060-6gb-w10.html

Doğru y520 ama 1060-q max var normal 1060 değil.
  • arkadaslar güzel bir sogutu bilen veya kullanan var mı?

• arkadaşlar bu laptopun ekranında naylon kaplı mı? bana sanki naylon kaplı gibi geldi. ama çıkacak gibide durmuyor. kamera yerine bakınca dikkatimi çekti.

• quote:

Orijinalden alıntı: gezerdin

arkadaşlar bu laptopun ekranında naylon kaplı mı? bana sanki naylon kaplı gibi geldi. ama çıkacak gibide durmuyor. kamera yerine bakınca dikkatimi çekti.

Evet söyleyince dikkatimi çekti bende de öyle. Acaba onu çıkarsak ekranda nasıl bir değişiklik olur merak ettim şimdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni alan arkadaşlar sizlerdeki ışık sızması durumu nasıl?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende göze çarpan bir ışık sızması yok.

• freedos,ubuntulu hiç satılmıyor mu bu model?
  • Şarj adaptörü kaç watt?

• Işık sızması çok yok da bu kadar da önemsememek lazım. Ben daha sonra panel değişimi yapacağım ama 4k'da GTX1060in FPS performansı düşebilir.
  • quote:

Işık sızması çok yok da bu kadar da önemsememek lazım. Ben daha sonra panel değişimi yapacağım ama 4k'da GTX1060in FPS performansı düşebilir.

Benim için suan tek sıkıntı sol fan calismiyor isik sizmasi sorun degil.Herseyi denedim tum programlarla fana ulasmaya calistim ama nafile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar cahilligime verin, ekranı 4k panel takabiliyor muyuz? yani ekran harbi 4k mı oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

arkadaslar cahilligime verin, ekranı 4k panel takabiliyor muyuz? yani ekran harbi 4k mı oluyor?

Gpu destekliyor takılabilir.

• Yük altında çalışmıyorsa eğer o zaman değişim istemen gerek. Turbo mod ile fan çalışıyor mu ? Normal kullanımda çalışmaması sorun olmaz. Kaç derece boşta iken.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.