Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.645
Cevap
39
Favori
188.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Alinan 150€ dan 200tl geldi

• Ebrar'a ne zaman gelir i7 veya i5?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thonci08 -- 14 Nisan 2017; 12:53:19 >
  • Thonci08 kullanıcısına yanıt
    Nisan ayi icinde kesin gelir diye dusunuyorum.

İ5 li model 4000 4100 tl olursa direk alirim.

• maresal52 kullanıcısına yanıt
    i7 5000 tlden fazla olur mu sizce?
    Su an ki kur a gore 4900 5000 olur. Cok ustune cikmaz ama haftaya ne olacagi belli degil.

Yapilacak en mantikli sey amazon.de den hafta sonu almak gibi gorunuyor.

Fakat i7 li model de 1050 var.

İ5 1050ti olan model 3900 e geliyor. 200 tl vergiden alinan fazlalik geri veriliyir sanirim 3700 e felan geliyor.

Euro dusse bile 3 tl nin altina dusmesi yillar alir. Yani 3tl bile olsa euro 700 800 tl zarar edersin oda milyonda bir ihtimal.

Ote yandan kur 50 kurus artsa yani burda vergi ile felan 4k ya alinan pc 6k olur direk cok fark attiryolar.

Ben cok bekledim refarandum oncesi tr fiyatini gormeyi ama gostermediler.

Amazondan almak istemiyorum. Çok uçuk bir fiyat olursa i5'e yönelmek mantıklı gibi duruyor.

edit: Tüm modellerde 1050ti yok mu? Lenovo sitesinde öyle gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thonci08 -- 14 Nisan 2017; 23:18:25 >
    Hayır i7 li olan gtx1050,i5 li olanda var gtx1050ti.
    Emin ol cihazda bir sorun çıkarsa amazon burda ki simsarlardan çok daha iyi destek verir.Hiç tereddütün olmasın.
  • Dell'in diğer modelleri ve Lenovo laptoplar 20 Nisan gibi Ebrar Bilgisayar'da olacakmış.

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu
    Amazon.de deki versiyonlarda yok ama bunlar ulkeden ulkeye degisir. Bazen siteden siteye bile degisebilir.

Onemli olan tr ye ne gonderecekleri. İ5 li model 4000 ile 4500 arasi olur bence.

I7 olanda 4900 5400 arasi olur.

Bence estetik olarak en guzel laptop lenovo.

5 sene z570 kullandim. Cok memnun kaldim yine icimden lenovo almak geciyor. Tr deki servisin den de memnun kaldik. Tabi 2 3 yil onceki servisi su an nasil net bilmiyorum.

3900 4100 bandinda i5 li gelirse tadindan yenmez. Hele bide yuzde 10 15 indirim yakalasak

Haklısınız. Tabii sitede yazanlara da güvenilmiyor ki 1050 mi 1050 ti mı. i5 modele 1060 yazmış Ebrar :D
    Bu kurlarla amazonla aynı fiyata olacağını düşünmek ütopyadan başka bişey değil.
    i5 li model de ti var i7 li model düz 1050,ikiside tahminim 5000 lira civarında piyasaya çıkacak.
  • E.R.W. kullanıcısına yanıt
    i7 modelin 1050 olacağı bilgisini nereden aldınız? Tüm modellerinde 1050ti yazıyor nereye baktıysam. Ebrar i5'e 1060 yazdığı gibi onu da yanlış yazmış olmalı.

edit: Ebrar Bilgisayar'a sordum, sitemizde yazılan özelliklerden satışı yapılacaktır diyor. Bana saçma geldi. i5 modelinde 1060 olması mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thonci08 -- 15 Nisan 2017; 17:39:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thonci08

i7 modelin 1050 olacağı bilgisini nereden aldınız? Tüm modellerinde 1050ti yazıyor nereye baktıysam. Ebrar i5'e 1060 yazdığı gibi onu da yanlış yazmış olmalı.

edit: Ebrar Bilgisayar'a sordum, sitemizde yazılan özelliklerden satışı yapılacaktır diyor. Bana saçma geldi. i5 modelinde 1060 olması mümkün mü?

Bence mumkun gelirsede on numara olur.cunku 1060 in 1050 ti lere gore cok ustunde bir performansi var.ebrardan teyit ettigine gore hocam bu laptobu bekliyecegim fiyati istedigim gibi olr ins.tr sitesine de eksik koymus olabilirler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MikeTyson55 M kullanıcısına yanıt
    Lenovo y520'de hiçbir incelemede 1060 görmedim, kimse bahsetmedi. Ben hala 1060'ı yanlış yazdıklarını düşünüyorum. Lakin i7 modelini almayı düşünüyordum eğer 1050 ti değilse sanırım i5'i alacağım.
  • Şuan monster 7567 y520 arasında kaldım ama y520 benzerfiyattan gelirse çok daha alınası gözüküyor.

Amazonda ki seçeneklere göre söylüyorum.
  • Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu

i5 1050ti modeli 1 aydir kullanmaktayim ve performansindan cok memnunum. Kesinlikle parasının hakkını veriyor.

Eksi yönleri

Hdd 5400rpm olmasi(amazon sayfasinda belirtilmemis bu). Benim icin fazla sorun olmuyor aslinda hizi yeterli.

Batarya daha iyi olabilirdi normal kullanimda 4 saati zor cikariyor

Ekran mentesesi hic guven vermiyor acip kapatirken dikkatli olmakta fayda var.

Ekranin arkasındaki kisim cok cabuk parmak izi tutuyor.

• rmdy kullanıcısına yanıt
    Bir de yük altında fanlar çok gürültülü çalışıyor diye bir şikayet vardı youtube incelemesinde, sizde var mı acaba?
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Biraz gürültü yapıyor yük altinda doğrudur fakat asiri rahatsiz etmiyor özellikle oyunun sesi aciksa farkedilmiyor cogu zaman.Sogutma sistemi gercekten güçlü ctrl shift 5 kombinasyonuyla turbo soğutma aciliyor ve isinma nerdeyse sifira iniyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.