Şimdi Ara

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME) (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.516
Cevap
60
Favori
217.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sentez*

Ben şikayetim yok demedim. Sadece cihazları çıktığı döneme göre değerlendirmek gerek. Max 2 ile kıyaslayıp Max 2 hem donanım hem yazılımda daha iyi demek saçma bu telefon çıktığı dönem fp canavarıydı. Stabiliteye gelirsek bana konuda benim telefonum kasıyor diyen arkadaş gösterin. Bu konuda kullanıcıların en büyük problemi telefonun bazen yeniden başlatması problemiydi. Tekrar söylüyorum ben de cihazı garantiye yolladım ve tekrar diyorum Lenovo almam bir daha ama kalkıp 2 senelik bir telefonu güncel bir modelle kıyaslayacak kadar da saçmalamam. Çıktığı dönem muadili General Mobile vardı onda da kullanıcılar telefonu kıracak konumdaydı kendi konularında.

Alıntıları Göster
    saçmalamak mı ? öncelikle bu nasıl bir üslup yahu ben bu şekilde konuşyormyum sizinle.
    bu arada güncel dediğiniz model çıkalı bir sene oldu eskidi bile max3 çıkacak yakında. neyse siz saçmalamayan birileriyle bu süper fp canavarını tartışmaya devam edinbeni boşverin

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

saçmalamak mı ? öncelikle bu nasıl bir üslup yahu ben bu şekilde konuşyormyum sizinle.
    bu arada güncel dediğiniz model çıkalı bir sene oldu eskidi bile max3 çıkacak yakında. neyse siz saçmalamayan birileriyle bu süper fp canavarını tartışmaya devam edinbeni boşverin

Alıntıları Göster
    Aynen
  • Cihazı cuma kargoya vermiştim bu cuma da elime ulaştı. Ahize sorunu parça değişimi ile çözülmüş şuan kulağımı ağrıtacak kadar çok ses veriyor ahize. Batarya için cihaza yazılım atıldı denilmiş ama telefonum gönderdiğim şekilde geri geldi yani os yenilemesi yerine daha başka bir yazılım ile kalibrasyon sağlandı sanırım. Şuanki batarya performansı anlık bu şekilde.

• Sentez* kullanıcısına yanıt
    Nasıl gönderdiniz hocam ve neler yazdiniz şikayet sorun olarak ?
    Ben de göndereceğim batarya ve hoparlör titreşim sorunları ile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Nasıl gönderdiniz hocam ve neler yazdiniz şikayet sorun olarak ?
    Ben de göndereceğim batarya ve hoparlör titreşim sorunları ile

Hocam batarya %20de kapanıyor ve az dayanıyor yazdım ( 5 saat süre alıyordum gerçi), ahize sesi çok düştü yazdım şuan problem yok ahizede. Bataryanın %20 olayını da deniyorum henüz şarj %55. Lenovo müşt hizmetlerini arayıp kayıt açtırın daha sonra yurtiçini arayıp eve çağırın gelip alıyorlar. Bir haftada elinizde.

Onarım vs olarak neler yapmışlar yazıyor mu ? Bataryayi değiştirmişler mi mesela
    Mh nin Telefon numarası kaçtı hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Onarım vs olarak neler yapmışlar yazıyor mu ? Bataryayi değiştirmişler mi mesela
    Mh nin Telefon numarası kaçtı hocam ?

Batarya değişmedi yazılım atıldı. Ahize değişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 26 Mayıs 2018; 21:47:47 >
  • Son durum 6.5 saat ekran süresi aldım ama %15de kapanıyor hala.

bosverin surda kullanacagimiz 1/2 yil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk mesaja baktım orada da %2 şarjla 6.5 saat ekran süresi aldığımı yazmışım yeni aldığım telefonda. Şuanda da %15'te 6.5 aldım telefon kapandı. Yani şarj performansında düşüşten ziyade yanlış kalibrasyon sonucu batarya olan şarjdan daha fazla gösterdiği için böyle oluyor. Daha önce yaptığım kalibrasyon denemesi işe yaramamıştı ama olmadı root ile denerim.
  • Telefon durduk yere mobil veriye bağlanmayı kesti.

Apn ayarlarını sıfırladım. Gene de çözüm olmadı.

Başına böyle bir şey gelen oldu mu

• zekirdekx Z kullanıcısına yanıt
    format atin,orjinal fabrika ayarlarina donun duzelir,yedek almayi unutmayin

• 3. ekranda da sarı leke oluştu. garanti var ama artık değiştirmeyeceğim. bıkkınlık geldi.
  • Şu mobil veri kesilmesi ara sıra bende de oluyor. Mobil veriyi kapat aç yapınca düzeliyor. Ama sıkıntı mı? Evet sıkıntı. Ucuz etin yahnisi diye bir söz var ya. Bir daha kesinlikle...
  • Arkadaşlar telefonu servise vermiştım anakart sorunundan değişiim kararı çıktı aklım karışık ne yapacağım bilmiyorum 3 secenek var aklımda sız ne dersiniz fikirleriniz ne olur?

1-Para iadesi olarak 650 tl yi alsam Xiaomi Redmı Note 4 veya Xiaomi Mi A1 1100 tl civarı 450 tl Fazladan para verip bu telleri mi alsam

2-Ellerinde K5 note olmadığı için k6 note isteyip bunu sıfır kutu halde satmak mi daha mantikli?bu seçenekte Xiaomi almak için aslında sadece 750 tl ye -800 tl sıfır satılır mi hemen biraz uğraştığını ve zor hiç değmez gibi

3-Lenovo K6 Note mu istesem kullanmak için Siz K6 Note telefonu önerir misiniz nasıl? Böylece bana uğraştırıcı ve masraflı olmamış olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 7 Temmuz 2018; 21:15:46 >
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    bence alin k6 note yi gidene kadar gitsin sonra xioami alirsiniz

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Sorunlu diyorlar ona da. Lenovo tellerde Parça malzeme kalitezı iyi olmadığı için arızalı sorunlar veriyor

• Ya arkadaşlar bu telefonu servise nasıl göndereceğiz? Sitelerinde bi numara var, orada başka bir telefon numarası veriyor. Onu arayınca da çalmıyor, kapanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knight-Rider -- 16 Temmuz 2018; 11:12:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight-Rider

Ya arkadaşlar bu telefonu servise nasıl göndereceğiz? Sitelerinde bi numara var, orada başka bir telefon numarası veriyor. Onu arayınca da çalmıyor, kapanıyor.
    Lenovo müşteri hizmetlerini araman yeterli.
    Aradığımda neler olduğunu yazdım yukarda... Hat düşmüyor, adamlar numara koymuş ulaşılamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knight-Rider -- 16 Temmuz 2018; 20:25:12 >
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.