Şimdi Ara

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME) (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.516
Cevap
60
Favori
217.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Opera mı?

Opera mini mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halil İbrahim Demirci

Opera mı?

Opera mini mi?

Opera daha kullanışlı, şu an 7.5 saat ekran süresi aldım %5 şarj var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre0111 -- 5 Ocak 2017; 22:29:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

quote:

Orijinalden alıntı: endorphine

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mutludost

quote:

quote:

1.Bilgisayarı telefonun hotspot özelliği ile internete bağlıyorum. Neyse online oyun oynarken bağlantı anlık gidiyor ve bu nedenle oyundan düşüyor. Bazen de sorunsuz çalışıyor. Ama 3 gundur bağlantıda sorun var oyun oynayamadım. 3g 4g hepsini denedim ama anlık kopma yüzünden oyun oynayamadım PC den hotspot bağlantı yoluyla. Çözüm nedir?

2.Ekran parlaklık ayarı otomatik olmadığı halde kendi ayarlama yapma sorunu çözüldü mü bende devam ediyor bu sorun?

Ekran sorunu aynen devam. Önceki mesajlarımda verdiğim lenovo forumda konuyu açtım fakat sonuç alamadım. İlk defa karşılaşmışlar böyle birşeyle. Daha önceden böyle bir sorun ile ilgili hiç bir geri bildirim olmamış . Sorun sadece benim cihazda varmış gibi oldu yani. Aslında burada bu sorunu yaşayanlar o başlık altına sıkıntılarını yazsalar belki biraz daha ciddiye alırlar. Hatta vidyoda eklerlerse süper olur. Aksi taktirde bu böyle devam eder gider.

Link atarsanız ben de yazarım ekran sorununu. Peki 3g ve 4g hotspot bağlantı kopması var mı PC de online oyunda?

Ekran sorunu için açtığım konu linki. Sorun yaşayanlar buraya yazarsa en azından tek olmadığım anlaşılır. Belki sorunu üzerine giderler.https://forums.lenovo.com/t5/K-and-Vibe-Z-Series-Smartphones/K5-note-A7020A48-backlight-problem/m-p/3525496/highlight/true#M34084

Dostum senin bahsettiğin sorun kamerayı açınca ekran parlaklığının full olması mı sonra normale dönmesi mi

Hayır. Parlak bir görüntüden daha koyu bir görüntüye geçildiğinde arka aydınlatmanın seviyesinin değişmesi. Zaten verdiğim linkteki vidyolarda da göstermeye çalıştım. Her ne kadar vidyoda çok net belli olmasa da canlı gözle bariz belli oluyor. Forumda önceki sayfalarda da bu konudan muzdarip kullanıcılar vardı. Onlarda verdiğim linke mesaj yazarlarsa farkındalık adına belki işe yarar diye düşünüyorum. Çünkü olay yazılımsal birşey. Gece modunda olmuyor mesela. O modda kullanayım desek ondada ışık seviyesi yetersiz kalıyor doğal olarak. Bu durumla ilgili güncelleme gelmeden, bizim ayarlarla yapabileceğimiz birşey değil yani kısacası. Alırken inceledim aslında. Foto falan çektim. Kamerasının el titreşimine hassas olduğunu farkettim ama es geçtim. Onuda farklı bir kamera uygulamasıyla hallettim. Ama bu olay hiç dikkatimi çekmedi ilk anda. Neyse deneyim oldu bir daha ki sefere daha fazla dikkat ederim. :)

Şahsen bu olay yazılımsal olarak bilerek yapılmış biraz. Kamera da bile aynı olay var. Bence kötü bir özellik değil.

Benim yaşadığım tek sıkıntı Wi-Fi de hız bazen byte seviyelerine iniyor. 😑

Bence seçenek olarak sunulsaydı daha iyi olurdu. Kimine iyi gelen kimine rahatsızlık verebiliyor.

• Arkadaşlar ekran ışığının otomatik olmadığı halde kendiliğinden değiştiğini görmek için özel bir çaba harcamanıza gerek yok. Telefondan chromla donanımhaber forumunda iken bile sayfayı aşağı yukarı kaydırdığınız zaman parlaklığın değiştiğini fark edeceksiniz. İnşallah donanımsal sorun değildir.
  • quote:

Arkadaşlar ekran ışığının otomatik olmadığı halde kendiliğinden değiştiğini görmek için özel bir çaba harcamanıza gerek yok. Telefondan chromla donanımhaber forumunda iken bile sayfayı aşağı yukarı kaydırdığınız zaman parlaklığın değiştiğini fark edeceksiniz. İnşallah donanımsal sorun değildir.

Bi bana mı rahatsız edici gelmiyor ben abartıldığını düşünüyorum bu sorunun. Sorun sorundur ama tek derdimiz bu olsun arkadaşlar bu kadar takılmayın girin bi GM5 Plus konusunda gezinin anlayacaksınız ne demek istediğimi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum. Orayı da sürekli takip ediyorum. Çoğu kişinin ekran sararmış ahize sorunu yada çok başka başka sorunlar nebilım malzemenin kalıtesizlıgıne bağlı problemlerle ilgili konuda onlarca yüzlerce yorum var.
  • quote:

Şu arka aydınlatma ile ilgili olayı lenovo forumda yazdım. Birçok kullanıcı farketmiş falan yazdım. Sen nasıl böyle dersin bize hiç kimseden böyle bir geri dönüş olmadı gibi bir cevap geldi. Artık bir ara vidyo çekip göndereyim bari :) .

Ben de attığın linkten gördüm kardeşim mesajını. ben de aynı şekilde bu problem bende ve arkadaşlarımda var dedim, neden dedim, lütfen sorun halledilsin dedim.

Edit: yazdığım şu şekilde "Yes I have this problem. What is this problem. Why Why Why. My friends and me have this problem. This problem is big problem for me and my friends. Please fix this problem"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordadam -- 6 Ocak 2017; 0:38:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordadam

quote:

Şu arka aydınlatma ile ilgili olayı lenovo forumda yazdım. Birçok kullanıcı farketmiş falan yazdım. Sen nasıl böyle dersin bize hiç kimseden böyle bir geri dönüş olmadı gibi bir cevap geldi. Artık bir ara vidyo çekip göndereyim bari :) .

Ben de attığın linkten gördüm kardeşim mesajını. ben de aynı şekilde bu problem bende ve arkadaşlarımda var dedim, neden dedim, lütfen sorun halledilsin dedim.

Edit: yazdığım şu şekilde "Yes I have this problem. What is this problem. Why Why Why. My friends and me have this problem. This problem is big problem for me and my friends. Please fix this problem"

Eyvallah dostum. Bu durumdan müzdarip diğer kullanıcılarda yazarlarsa dikkate alırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endorphine -- 6 Ocak 2017; 8:14:38 >

• effect68 kullanıcısına yanıt
    tavsiye etmiyorum arkadaşlar.LENOVO daha yolun başında 1 aylık telefon düşme yok
    parmak izi okuyucusuyla telefonu açtığımda ekran dalgalandı ve sonuç ekteki resimlerde görünen durum oluştu.
    elektronik işi tamamen şans!
    bu yüzden şansınızı yükseltin ve telefon işini daha iyi yapan firmalardan telefon alın.
    teknik servisin telefonunu 10 kez aramama rağmen meşgule düştü her seferinde.

• malesef Lenovo nun servisi de teleservice ve sms infocomm firmaları ve bu iki firma gerçekten kötü.

asus telefondan tecrübem.

bende şu an asus zenfone 5 var çoğu tamirini kendim yaptım.

bende k6 note yada k6 power bekliyorum ama servis olayını kendim hallederim.

o servislerin ikisine güvenmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufak tefek sorunlar olsada telefonumuz guzel arkadaslar emin olun 2000 tl lik telefonun yapacagi herseyi yapiyor.

kullanin bakin keyfinize sorunlar guncelemelerle hallolur.
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Kamera hariç hocam
  • Arkadaşlar wifi hotspottan pc ye internet bağlıorum. Gameranger vasıtasıyla online multiplayer oyun oynamak istiyorum ama anlık kopmalar yüzünden oyuna giremiyorum. İphone 5s veya başka telefonlarımla girdiğimde hiç bu sorun olmuyordu. Bu sorun nasıl çözülür
  • *#*#3646633#*#*

Lenovo Engineer Mode

Bazı ince ayarlar var. İsteyen kurcalasın bence. Şu ekran parlaklığı muhabbetini de çözersiniz bence.

• Bu arada 83 megabaytlık mb güncelleme yapıp da artısı veya eksisinden bahsedebilecek olan var mı? Bu güncelleme ile neler geliyor, internette araştırdım bir şey bulamadım. Iphone güncellemelerinde adamlar en ufak ayrıntısına kadar yazıyor güncelleme ile nelerin yapıldığını da bunda göremedim. 83 mb güncelleme yapıp da ne işe yaradığını yazab
    lecek arkadaş var mı, ya da bu güncelleme ayrıntısıyla ne için getirilmiş bunu bilen var mı?
  • quote:

*#*#3646633#*#*

Lenovo Engineer Mode

Bazı ince ayarlar var. İsteyen kurcalasın bence. Şu ekran parlaklığı muhabbetini de çözersiniz bence.

Herhangi bir menü gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lordbey

Arkadaşlar wifi hotspottan pc ye internet bağlıorum. Gameranger vasıtasıyla online multiplayer oyun oynamak istiyorum ama anlık kopmalar yüzünden oyuna giremiyorum. İphone 5s veya başka telefonlarımla girdiğimde hiç bu sorun olmuyordu. Bu sorun nasıl çözülür

İnterneti usb ile bağla wifide böyle sounlar olabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: toukine

tavsiye etmiyorum arkadaşlar.LENOVO daha yolun başında 1 aylık telefon düşme yok
    parmak izi okuyucusuyla telefonu açtığımda ekran dalgalandı ve sonuç ekteki resimlerde görünen durum oluştu.
    elektronik işi tamamen şans!
    bu yüzden şansınızı yükseltin ve telefon işini daha iyi yapan firmalardan telefon alın.
    teknik servisin telefonunu 10 kez aramama rağmen meşgule düştü her seferinde.

İlk bozulan telefon galiba

• Arkadaslar hepinize merhaba bende lenova k5 kullanısiym henuz 4 gün oldu cihazı alalı ama sanki pismanlik yasarm gibi sezdim basi konularda bana yarcı olursaniz cok sevinirim mesela şarj 3500 mah olmasına ragmen mobil veri acik 1 gün gidiyo normalmi vr izledigim video ekran boyutu kucuk tam ekranda izleyemiyrum yapamadimda kendi cektigm videolarda tam ekranda izlenmiyo mesela onerisi olan varmi acaba ve. Video hemn yatak pozisyona geciyo oyntmaya basladgmda
  • victory__88 V kullanıcısına yanıt
    Lenovo k5 in pili 3500 mAh değil 2750 mAh hocam.
    Burası k5 note konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deoksiribonükleotit -- 7 Ocak 2017; 11:2:29 >
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.