Şimdi Ara

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.211
Cevap
28
Favori
127.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar telefonuma (k3 note) twrpden ron yukleyeyim dedim romu telefondan wifi ile indirdim twrpye girdim ve advantage wipe yaptim alttaki iki taneyo isaretlemedim digerlerine tik koydim sonra instal dedim ama rom yok. Neyse anlayan bir arkadasi aradim herseyi silmissin dedi. Bilgisayardan rom indordim ayni islemleri yaptim amabu sefet factory resette yaptim romu instalden yukledim ama unknow log diye krimizi renkli yazi cikti. Sonra arkadas teamviver ile baglandi cok fazla anlamam bu islerden ama sanirim driver flash tool falan bi seyler yukledi bagladim pcye olmadi guncel twrp yukledi yine olmadi. Enson fabrika romunu atacam kesin olur dedi atti s422 sanirim yine acilmiyor. Bazen lenovo yazisi cikiyor tekrar kapaniyor ACÍL yardima ihtiyacim telefon esimin telefonsuz olmiyor. Telefon çopemi gitti...😕

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arborvita-50

Arkadaslar telefonuma (k3 note) twrpden ron yukleyeyim dedim romu telefondan wifi ile indirdim twrpye girdim ve advantage wipe yaptim alttaki iki taneyo isaretlemedim digerlerine tik koydim sonra instal dedim ama rom yok. Neyse anlayan bir arkadasi aradim herseyi silmissin dedi. Bilgisayardan rom indordim ayni islemleri yaptim amabu sefet factory resette yaptim romu instalden yukledim ama unknow log diye krimizi renkli yazi cikti. Sonra arkadas teamviver ile baglandi cok fazla anlamam bu islerden ama sanirim driver flash tool falan bi seyler yukledi bagladim pcye olmadi guncel twrp yukledi yine olmadi. Enson fabrika romunu atacam kesin olur dedi atti s422 sanirim yine acilmiyor. Bazen lenovo yazisi cikiyor tekrar kapaniyor ACÍL yardima ihtiyacim telefon esimin telefonsuz olmiyor. Telefon çopemi gitti...😕

Telefon çöpe gitmedi. Mis gibi kullanılır.
    Şu siteye gir: TIKLA -> XDA Developers

Burada Stock ROM Original Version S433 ROW yazan linkteki ROM'u indir. Linke tıkla "cloud.mail.ru" sitesi açılacak.
    K50a40_S433_160909_ROW.7z yazısının altında "Скачать" butonu var. Buna tıkla.

Bu dosyada gerekli her şey var. Bilgisayara tanıtmak için driver var. ROM var. Yükleme programı (MTK Flashtool) var. Bu ROM orijinal en son sürümdür. Bu ROM'u yüklediğinde TWRP siliniyor, Recovery kısmı da orijinal oluyor. Daha sonra istiyorsan tekrar TWRP yükleyebilirsin. Yukarıda linkini verdiğim sayfada TWRP Version 3.1.1-0 versiyonu var.

Telefona ROM atarken telefonun şarjı tam olsun. ROM yüklendikten sonra ilk çalıştırdığın zaman açılması 5 dk'dan fazla sürüyor. Sabırla beklemen lazım.

Telefona ROM atmak zor değil ama nasıl yükleneceğini bilmiyorsan bir arkadaşından yardım alabilirsin.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoubleDragon -- 4 Temmuz 2017; 12:39:28 >

• 06ensar kullanıcısına yanıt
    Acaba nasıl yaptınız sorunu ben yaşıyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sıkılmış meyve suyu

Acaba nasıl yaptınız sorunu ben yaşıyorum?

kullandığınız hattın ayarlardan mesaj merkez numarasını girmiştim..(Turkcell için servis mesaj numarası olan: +905329010000 )..sms ayarlarından ileti gönderimi ayarından, aynı romu kullanmadığım için tam olarak hatırlayamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 20 Temmuz 2017; 0:1:1 >
  • S433_160909_ROW sürümü yüklü şuanda bende.

ben çift tık la uyandırmayı çok kullanıyorum. bana önerebileceğiniz stabil güncel bir rom vamı
  • Merhaba arkadaşlar, 20 iş gününde garanti kapsamında onarımı yapılmayan cihazım için ücret iadesini nasıl alırım?

Teleservice de cihaz.
  • cwm yükledim, cihaz açılmıyor. güç düğmesine bastığımda titreşim geliyor ama ekranda hiçbir şey olmuyor. Sp flash cihazı görüyor rom ve cmw tekrar yükleniyor ama açılma yok. brick mi oldu sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 22 Temmuz 2017; 14:16:20 >
  • Pili sök tak tekrar dene.acilmasza düğmelerini hepsine bas cwm açılması lazim

• hasanefe10 kullanıcısına yanıt
    denedim hocam açılmıyor
  • Flashtoolla rom yukliceksin. Başka yol yok

• hasanefe10 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim yeni rom attım açıldı, şimdide geçersiz imei diyor onu halletmeye çalışıyorum
  • Ben IMEI işini Chamelephon ile hallediyorum. Fakat telefon root olması gerekir. Root işini de Magisk uygulaması ile yapıyorum.
    Bir çok ROM'da işe yarıyor. Telefonda TWRP yüklü olması lazım. Yüklü değilse yüklemelisin.

Şu sayfaya TIKLA -> XDA Developers gir. Magisk v13.3 bilgisayara indir. USB kablo ile telefona at.

Telefonu TWRP modunda aç. Magisk'i kur. Telefonu yeniden başlat. Google Play'a gir. Chamelephon uygulamasını kur ve çalıştır. İstediğin IMEI'yi girebilirsin. İstersen RANDOM IMEI tuşuna tıkla, rastgele iki tane IMEI üretiyor. Bunları da kullanabilirsin.

• DoubleDragon D kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam
  • ekranın solunda dokunmatik hassasiyeti kötü 4-5 aydan beri rom değiştirdim, aynı. donanım sorunu sanırım
  • izzmarit kullanıcısına yanıt
    en güzel sitabil rom bu,çift tıkla kullanma istiyorsan nova launcher kullan premium olanından..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoubleDragon

quote:

Arkadaslar telefonuma (k3 note) twrpden ron yukleyeyim dedim romu telefondan wifi ile indirdim twrpye girdim ve advantage wipe yaptim alttaki iki taneyo isaretlemedim digerlerine tik koydim sonra instal dedim ama rom yok. Neyse anlayan bir arkadasi aradim herseyi silmissin dedi. Bilgisayardan rom indordim ayni islemleri yaptim amabu sefet factory resette yaptim romu instalden yukledim ama unknow log diye krimizi renkli yazi cikti. Sonra arkadas teamviver ile baglandi cok fazla anlamam bu islerden ama sanirim driver flash tool falan bi seyler yukledi bagladim pcye olmadi guncel twrp yukledi yine olmadi. Enson fabrika romunu atacam kesin olur dedi atti s422 sanirim yine acilmiyor. Bazen lenovo yazisi cikiyor tekrar kapaniyor ACÍL yardima ihtiyacim telefon esimin telefonsuz olmiyor. Telefon çopemi gitti...😕

Burada Stock ROM Original Version S433 ROW yazan linkteki ROM'u indir. Linke tıkla "cloud.mail.ru" sitesi açılacak.

Bu dosyada gerekli her şey var. Bilgisayara tanıtmak için driver var. ROM var. Yükleme programı (MTK Flashtool) var. Bu ROM orijinal en son sürümdür. Bu ROM'u yüklediğinde TWRP siliniyor, Recovery kısmı da orijinal oluyor. Daha sonra istiyorsan tekrar TWRP yükleyebilirsin. Yukarıda linkini verdiğim sayfada TWRP Version 3.1.1-0 versiyonu var.

Telefona ROM atarken telefonun şarjı tam olsun. ROM yüklendikten sonra ilk çalıştırdığın zaman açılması 5 dk'dan fazla sürüyor. Sabırla beklemen lazım.

Telefona ROM atmak zor değil ama nasıl yükleneceğini bilmiyorsan bir arkadaşından yardım alabilirsin.

Kolay gelsin.

hocam bu rom u attım wifi de sorun oldu, bağlanmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

quote:

Orijinalden alıntı: DoubleDragon

quote:

Kolay gelsin.

hocam bu rom u attım wifi de sorun oldu, bağlanmıyor

Siz doğru ROM'u indirdiğinize emin misiniz? Linkini verdiğim sayfada iki farklı ROM var. Birisi benim kullandığım orijinal ROM, diğeri orijinal ROM'dan gereksiz uygulamalar kaldırılarak editlenmiş.

Ben orijinal ROM'u 2 tane Lenovo K3 Note telefonda kullanıyorum. İkisinde de WiFi problemi yok.

Hatta kullandığım ROM'un linkini buraya da yazayım.

Downloads For PC: All Links NO Mirror Plz....
    Stock ROM Original Version S433 ROW LINK

• arkadaşlar biri yardım edebilirmi . telefona rom yükledim herşey calısıyor fakat sim kart calısmıyor acılırken sımkart parolasını yazıyorum fakat hat yok çözümü bilen varmı
  • DoubleDragon D kullanıcısına yanıt
    tekrar attım romu wifi de sorun yok, çok sağol cevap için.
  • gilemma kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi yaşadım çözüm video daki gibi

https://www.youtube.com/watch?v=xHgefNZvNb4
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.