Şimdi Ara

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.211
Cevap
28
Favori
127.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aliexpress.com nihayet sahte K3 Note hakkında dispute (anlaşmazlık) konusuna müdahale etti ama sonuçlanmadı henüz, daha fazla kanıt gönder dediler aşağıdaki videoyu hazırladım. İlgilenenler bakabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: melihtash

aliexpress.com nihayet sahte K3 Note hakkında dispute (anlaşmazlık) konusuna müdahale etti ama sonuçlanmadı henüz, daha fazla kanıt gönder dediler aşağıdaki videoyu hazırladım. İlgilenenler bakabilir.

video çok prof olmuş eline sağlık.playmarketten cpu indentifier programıyla telin özelliklerine bakarmısın.tabi bide buraya erkran görüntüsü atarsan bizde ne olduğunu anlamaya çalışırız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanefe10

video çok prof olmuş eline sağlık.playmarketten cpu indentifier programıyla telin özelliklerine bakarmısın.tabi bide buraya erkran görüntüsü atarsan bizde ne olduğunu anlamaya çalışırız.

Cpu Identifier işlemciyi MT6752 olarak görüyor. Daha önemlisi MTK Droid Tools da MT6752 diyor yani aynı işlemciyi kullanmışlar bu cihazda. 15 dolarlık Çin üretimi bir işlemci olduğu için sahteciler de kullanabiliyor demek ki. Aynı işlemci olmasa zaten orjinal rom flash yaparken hata verirdi, romu yüklüyor fakat lcd sürücüsü farklı olduğu için ekran çalışmıyor.
  • Hint romu hariç hangi romu önerirsiniz? Hint romunda nedense kasmalar var. Mıuı 7 türkçe dil olsa efsane olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Hint romu hariç hangi romu önerirsiniz? Hint romunda nedense kasmalar var. Mıuı 7 türkçe dil olsa efsane olurdu.

1535 stabil

• Arkadaslar bende bu resimdeki india surum yuklu ama ufak kasmalar mevcut hani turkce olup stabil bi rom var mi acaba

• arkadaslar 2 gun once elime gecmis hat vs takılmamıs kullanılmamıs sadece antutu yapılmıs k3 note var kutu sarj aparatı ceviricisi ve kablosu olmak üzere
    600 tl ye veriyorum

geldigi gibi herhangi bir islem uygulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxcem -- 6 Eylül 2015; 19:28:49 >

• melihtash M kullanıcısına yanıt
    Hocam seninki ile benzer durumu lg g2 de yaşamıştım.Ben D802 satın almama rağmen satıcı bana D801 gönderdi böyle oluncada rom yüklemede hata oldu.Telefonun arka kapağını açıp delil sunmama rağmen Aliexpress satıcıyı haklı buldu ve parayı satıcıya ödedi.Daha sonra satıcıyla iyi yorum yazacağım diye anlaşıp paramı alabildim biraz kesintiyle.Sana tavsiyem satıcı ile çözmeye çalış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadırgs

Hocam seninki ile benzer durumu lg g2 de yaşamıştım.Ben D802 satın almama rağmen satıcı bana D801 gönderdi böyle oluncada rom yüklemede hata oldu.Telefonun arka kapağını açıp delil sunmama rağmen Aliexpress satıcıyı haklı buldu ve parayı satıcıya ödedi.Daha sonra satıcıyla iyi yorum yazacağım diye anlaşıp paramı alabildim biraz kesintiyle.Sana tavsiyem satıcı ile çözmeye çalış.

Satıcı sana orjinal LG G2 nin yanlış versiyonunu göndermiş, bana sahte cihaz gönderildi, ikisi çok farklı durumlar. Satıcı kısmi para iadesi kabul etti, ben kabul etmedim.
  • Arkadaşlar maui meta da 2.sim çıkmıyor bu sorunu nasıl hallederiz? tek sim görünüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

1525 ROM kullanıyorum. Rehberde mail adresleri çıkıyormu sizde, ayarlarda değiştirsem bile tekrar geliyor, bu durum can sıkıcı başkada bir şikayetim yok.

Valla hatırlıyorum, biraz sıkıntıydı o ayar. Ama hallediliyor. Şu an sadece e-mail olan bağlantılar gözükmüyor bende.
    Nasıl yaptım bilmiyorum ama contact settings içerisinden halloluyor diye hatılıyorum.
  • ismailozses kullanıcısına yanıt
    Bende böyle bir problem yok yada hızı normal buluyorum. Tam bilemedik şimdi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihtash

aliexpress.com nihayet sahte K3 Note hakkında dispute (anlaşmazlık) konusuna müdahale etti ama sonuçlanmadı henüz, daha fazla kanıt gönder dediler aşağıdaki videoyu hazırladım. İlgilenenler bakabilir.

daha ne gibi kanıt olacakmış daha doğrusu alıcının bu telefon sahte demesi bile yeterli..zira ta Türkiyeden adam doğru telefon göndermişte alıcının geri iade için böyle bir yönteme başvurması bile mantık dışı..benimde başıma ebayda geldi bu durum gümrük telefonu geri gönderdi ama adam illede git al diyordu telefonu bende telefon sana gitti diyordum oda sahte paypal emailleri gönderip ödememi kabul etmemi istiyordu bende bunun üzerine satıcıya adam akıllı bir sövdüm ondan sonra vazgeçti bu huyundan ve 1 ay sonrada paypal hesabıma ödediğim parayı yatırdı.

• konuyla ne kadar alakalı bilmiyorum ama, root atılan bir telefona orjinal romlardan birini yüklediğimde telefonun rootu gider mi? İlk rom atışım olacak da :)

• quote:

Orijinalden alıntı: esraderinsu

konuyla ne kadar alakalı bilmiyorum ama, root atılan bir telefona orjinal romlardan birini yüklediğimde telefonun rootu gider mi? İlk rom atışım olacak da :)

yüklicem rom kendinden rootlu ise bişey olmaz.değilse romu yükleyip teli açmadan rootu yüklemelisin

• Arkadaşlar malum satıcı son zamanlarda kusurlu telefonlar gönderiyor bilginiz olsun. Bana ekranında ölü piksel olan telefon göndermiş. Ekranın parasını istediğimde de bana küfür ediyor kadın haliyle. Hatta WhatsApp'dan bu durumu bildirdiğimde ''Siz Türkler çok yalancı ve sahtekar oluyorsunuz'' diye bir tepkiyle karşılaştım. Üstelik tüm bunlar kanıtları atmama rağmen gerçekleşti.

• benim on tane telefon aldığım satıcı da iki tane hafif arızalı telefon gönderdi. son gönderdiği s90 ölü pikselli çıktı galiba. Türkiyeden isteyen çok diye mi artık bilmiyorum kusurlu telefon sonradan arttı gibi geldi bana. üstelik bir de artık Türkiyeye k3 note satmıyorum diyor adam.

ya da ilk gönderdiği telefonu hafif kusurlu olmasına rağmen arkadaş geri göndermek istemedi, böyle kullanırım dedi diye nasıl olsa arızalı da olda onlara ucuza geldiği için kullanıyorlar diye düşündü herhalde, ondan arızalı gönderdi yine. çünkü adam arıza varsa aiade edin yenisini göndereyim demişti k3 note ya da meizu arızalı olsaydı iade ederdim ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 6 Eylül 2015; 11:40:54 >

• Arkadaşlar elimde fazlalık olan k3-note uygun silikon kılıfı satıyorum , lütfen saçma sapan yorumlar yapmayın alan alır almayan almaz yok çinde daha ucuz vs. gibi laflarla gelmeyin oradanda alabilirsiniz ben sizi engellemiyorum , hayırlı günler.

http://www.sanalpazar.com/Lenovo-K3-Note-Silikon-Kilif__isp51078471
  • 1535 ST kurmayın arkadaşlar, kesinlikle bu rom ST olmayı hak etmiyor, anlık takılmalar çok fazla, performans da düşüş var. 1529 ST 1535 den çok daha kaliteli.
  • En stabil surum hangisi

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.