Şimdi Ara

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.211
Cevap
28
Favori
127.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasanefe10

quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

imei ile 3g bağlantının alakası yok arkadaşlar.
    nokia 1100 imei kullanıyorum 3g de 72mbiti gördüm.

sadece operatörden internet ayarlarını otomatik alamayız.

onu da otomatik alıyor telefon. ben hiç internet ayarı yapmadım. ne k3 note da ne meizu da.

yeter ki daha önce hat 3g li bir telefona takılıp 3g aktifleştirilmiş olsun. gerisi kendi kendine oluyor.
    tek sorun, hat yeniyse veya eski olsa bile daha önce hiç 3g li telefona takılmadı ve 3g açılmadı ise olur. o zaman 2g bağlanıyor nete.

• faya85 kullanıcısına yanıt
    belki anlamayan biri çıkar da iteleriz kazığı diyedir o.
    soranı saf gördüyse cin çakal satıcılar.

1 dolarlık gerdanı 100 dolara bir rusa satan arkadaş vardı
    ertesi gün rus gelip cıngar çıkardı parasını istedi, 90 dolar iade etti galiba.
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Birde cahil cesareti var kardeşim bunları soran akrabam bize de soruyor, üzerine Böyle böyleymiş diye bilmişlik taslıyor Ortandan çatlıyorsun... Kendi kendime acaba mı deyip tereddütte düştüm formdaşlarla paylaşayım dedim .Biraz konu dşı ama Cin satıcı ülkemizin acı gerçeği hele ki turistlere karşı, O kazığı yiyen turist bir daha gelmiyor Sonra bi irlandalı çıkıyor o kazığın hesabını soruyor ünül oluyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hasanefe10

quote:

imei ile 3g bağlantının alakası yok arkadaşlar.
    nokia 1100 imei kullanıyorum 3g de 72mbiti gördüm.

sadece operatörden internet ayarlarını otomatik alamayız.

onu da otomatik alıyor telefon. ben hiç internet ayarı yapmadım. ne k3 note da ne meizu da.

yeter ki daha önce hat 3g li bir telefona takılıp 3g aktifleştirilmiş olsun. gerisi kendi kendine oluyor.
    tek sorun, hat yeniyse veya eski olsa bile daha önce hiç 3g li telefona takılmadı ve 3g açılmadı ise olur. o zaman 2g bağlanıyor nete.

sen kullandığın operatörden sms ile ayar iste bakalım nolucak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hasanefe10 kullanıcısına yanıt
    niye öyle bişey yapayım ki hocam ?
    telefon ayar istemiyor zaten 3g otomatik açılıyor istersem.
  • Bugün mesaj geldi xxxx tl , 320 usd borcunuz vardır. Dolar neden tl cinsinden yazılmamış ve ödememi dolar olarak mı tl olarak mı yapacağım, tl ise anlık dolar kuru ile yoksa alışveriş yaptığım andaki kurdan mı olcak ?
  • arkadaşlar sizden bir ricam olacak lenovo k3 not telefonum var kırılmaz cam ekran koruyucu almak ıstıyorum hangi çin sitesinden alabilirim bi yardımcı olabilirmisiniz... link verirseniz cok sevinirim...

• rootlu telefona yeni rom atarsam root gidermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

rootlu telefona yeni rom atarsam root gidermi?

yükleme bittikten sonra telefonu açmadan cwmden rootu yükle.yükleyeceğin rom rootlu ise bu işleme gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: kavakserkan

arkadaşlar sizden bir ricam olacak lenovo k3 not telefonum var kırılmaz cam ekran koruyucu almak ıstıyorum hangi çin sitesinden alabilirim bi yardımcı olabilirmisiniz... link verirseniz cok sevinirim...

Selam.
    Valla ben şunu aldım, çok da memnunum. Etrafta 1mm kadar boşluk kalıyor ki iyi bir rakam. Zaten oraya da şeffaf kılıf kapatıyor, %100 koruma :)

http://tr.aliexpress.com/item/Amazing-2-5D-0-3mm-Anti-Explosion-Tempered-Glass-Screen-Protector-for-Lenovo-Lemon-K3-Note/32329454471.html

Ha şeffaf kılıf da kullanmıyorum artık. Ne gerek var?
    3000 TL lik telefon alıp korka korka, amele gibi kaplar içinde saklayarak kullanmaktansa
    500 liralık telefon alır, göğsümü gere gere, olması gerektiği gibi kullanırım arkadaş :)

EDIT: Linki koymayı unutmuşum. Yaşlanıyormuyum artık ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EUA_ -- 30 Ağustos 2015; 17:57:34 >

• S117 romu guncelleme recoverye takildigi icin, flash toolla s112ye dondum. Oradan once s114e sonra s121e guncelledi.
    Suan farkedebildigim, şebeke cekim kuvvetinin artmis olmasi.
    Ancak bildirim cubugunda, wifi simgesinin yanindan o anki anlik download hizini gosteren yazi kayboldu.
    S117 de mevcuttu. Onu nasil tekrar acabilirim bilen varmi?
    Edit: Buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DntRx -- 30 Ağustos 2015; 10:38:58 >
  • _EUA_ kullanıcısına yanıt
    kardeş link verebilirmisin nasıl birsey inceleyeyim bende aynı siteden alayım...

• Televizyona görüntü aktarımı yapamıyorum acaba yapabilen var mı? mhl ile olmadı

• slm arkadaslar bu ürünü yurtdısından getirmek istiyorum nasıl getirebilecegimi ve hangi satıcıdan özellikle aliexpressten nasıl getirtebilirim.pm ile iletisime gecerseniz sevinirim
  • _EUA_ kullanıcısına yanıt
    Şeffaf kılıfı kullan bence hocam. Senin mantıkla kılıfsız kullanıyordum ben de, yere düşürdüm hafif göçtü kenarı. Neyse ki ekran kırılmadı
  • kavakserkan K kullanıcısına yanıt
    editledim...
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    Kulllanıyordum da şerefsiz nasıl sararmış 2 haftada. Yuh arkadaş.
    Bundan önceki telefonum Nexus S idi. Antutu ( 5670 ) onda da kılıf kullanmıyordum. İlk aldığım hafta düşürdüm (adettendir). Ufak bir yeri ezildi kenarda. Sonra çok düştü. Bir keresinde arkadaş yüz hizasından fotoğraf çekerken asfalta kapaklandı. (Bizim sakar postacı sağolsun) Birşeycik olmadı. Bu ilk kıvrımlı telefondu, o yüzden kılıf mılıf da yoktu. 4 yıl öyle kullandım. 571$ a gelmişti o zamanlar.. Bu telefonda düşmesini biliyor anlaşılan. Kenardan darbe alıyor :D

Cam koruma var zaten ekranda. Artık kader kısmet diyecez, n'apacaz :)

Ekran kırılırsa $35 a falan var. Söyleyeyim şimdiden. :)
  • satıldı

10 gündür yatıyor kenarda telefon. bi ilan açamadım satmak için. yarın da nöbet var diye cevap yazamam diye açmıyorum.

az kullanılmış, çizilmez cam ve silikon kılıf içinde kullanıldığı için de sıfırdan farkı olmayan k3 note satıyorum. yanında şarj ve kablosu ile beyaz lenovo kulaklık var birlikte gelen, kulaklık orjinal midir bilmiyorum, hiç kullanmadım zaten. 600 lira düşünen olursa

1535 orjinal rom yüklü,dün denemek için yükledim, telefon hız delisi oldu uçuyor resmen. istenen romu yükleyip gönderebilirim. twrp recovery var üstünde, rom ve gapss yüklemek çok basit zaten

telefon (k50-t5. ön tarafta logo olandan değil, sorunsuz)
    şarj cihazı ve kablosu
    kulaklık
    silikon kılıf
    çizilmez cam ek ran koruyucu

edit : satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 2 Eylül 2015; 17:17:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Xhenderon

S117 romu guncelleme recoverye takildigi icin, flash toolla s112ye dondum. Oradan once s114e sonra s121e guncelledi.
    Suan farkedebildigim, şebeke cekim kuvvetinin artmis olmasi.
    Ancak bildirim cubugunda, wifi simgesinin yanindan o anki anlik download hizini gosteren yazi kayboldu.
    S117 de mevcuttu. Onu nasil tekrar acabilirim bilen varmi?
    Edit: Buldum.

Ayarları bildirim merkezi den aktif edebilirsin

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.