Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcılar Platformu (404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.894
Cevap
119
Favori
516.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kuruluyor elbette, birkaç mesaj yukarıda yazmıştım ayrıntılı bir şekilde.
  • physix desteği yok. cuda desteği var. bunun yanında Windows 8.1 driver kurunca kilitliyor. Windows 10 kurun sonra da sürücüleri çevrimiçi kurmaya çalışın en mantıklısı o . kolay gelsin..
  • arkadaşlar son zamanlarda canımı sıkan bir konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum

önceden olup olmadığını bilmediğim oyunlarda kasma arada donmalar oluşmaya başladı ve işin ilginç tarafı oyun aynı olmasına rağmen bazı oynayışlarımda akıcı oynayabiliyorum bazıları ise kasmaktan oynanmaz oluyor

bu sorunuma yardımcı olabilecek biri çıkarsa çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

Alıntıları Göster
    Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    driverini birdaha yükle belki düzelir
  • bende win 10 a yukselttim oyle cok buyuk sikinti yok sadece hafif yavasliyor bazen.
    accilinca cok hizli ama kapaninca ekran hemen kapaniyor ama isiklar cok uzun sure sonra sonuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo Settings yazılımına ihtiyacı olanlar, buyrun;
    http://forum.donanimhaber.com/m_110491319/f_//tm.htm#110491319
  • Windows 8.1 single language kurdum, aşırı kasıyor laptop. Önerebileceğiniz akıcı Windows sürümü varmı arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandMasterTurks

256 GB Samsung 840 Pro SSD Harddisk almayı düşünüyorum. Alıp kullanan veya başka önerisi olan var mı?

Bende bundan almayı düşünüyorum, caddy'i nasıl almamız gerekiyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: thewhitewolf

quote:

Orijinalden alıntı: GrandMasterTurks

256 GB Samsung 840 Pro SSD Harddisk almayı düşünüyorum. Alıp kullanan veya başka önerisi olan var mı?

Bende bundan almayı düşünüyorum, caddy'i nasıl almamız gerekiyor!

GG de 20-30 TL arasında satılıyor. DVDROM u iptal ediyosun. LAPTOP İÇİN İKİNCİ HDD - SSD KIZAK - CADDY SATA şeklinde arat çıkıyor.
  • Master39 kullanıcısına yanıt
    Ayrintili bilgii icin saol hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.. Windows 8.1 pro kullanıyorum ama one key theatre ve fan kontrol tuşları çalışmıyor ne yapabilirim acaba ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Bu dvd-rw yerine ssd takıp deneyen arkadaşlar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: excell74

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abdayd

bende 35 ile biten bios var. sayenizde buna geri dönmüştüm. win 10 kurdum 2. sistem olarak. win 10 da win 7 fan sürücüsü kuruluyor ve sessiz mod falan calışıyor. ama 95le biten bios win 10 da sessiz fanı calıştırırmı bılemem :)

win 10 daha yüklemedim. ben de son bios kullanıyorum. biliyorsunuz epey uğraştırıcı şeyler:) ben de çeşitli nedenlerle 5-6 kez 35ww bios'a dönüp sonra yine en son biosdan yana tercihimi kullanmıştım. tekrar geri dönüp deneme yapmak pek tercihim değil:)

http://www.microsoft.com/en-us/windows/compatibility/CompatCenter/ProductDetailsViewer?16393&2057&3081&4105&BreadCrumbPath=lenovo&LastSearchTerm=lenovo&Locale=1033&ModelOrVersion=8&Name=Lenovo%20OneKey%20Recovery&Type=Software&vendor=Lenovo

linki tam anlamadım. yalnız onekey recovery programının bilgisayara yüklenmesi tek başına bir şey ifade etmez. önemli olan harddisk'de de bunu sağlayacak o iki bölümün olmasıdır.

peki bir akşam uzaktan bağlanarak yardım edermısınız

windows 10 sıfırdan kursam iyi olurmu temiz kurulum once alanlar recovery alanı gidermi

bahsettiğim şekilde o bölümlerin yedeğini alırsanız olsa da sonradan düzeltilebilir. windows 10 kurmadım nasıl problem çıkarır mı bilmiyorum.

KURCAKMISIN DENESEK NE GÜZEL OLUR

copylayamyı nereye yapcam yedek diskim yok

şuan zor:) belki sonra olabilir. hdd de başka bir bölüm yok mu. oraya kopyalayabilirsiniz.

ŞU KOPYALAMAYI VİDEO ÇEKSİNIZ OLURMU

SİZ WİNDOWS 10 GEÇMEDİNİZ SANIRIM

şu ara mobil internet kullandığım için windows 10'a geçmedim. sabit internet kullanımı yaptığım zaman geçerim umarım:) siz memnun musunuz? lenovo driver yayınlamadı sanırım windows 10 için.

ben win 10 u ikinci işletim sistemi olarak kurdum. win 8 ve win 7 nin birçok driverini çalıştırıyor. hatta dolby, 4lü fan yönetimi bile çalışıyor. driver konusunda gayet başarılı. ufak hatalar var ama. win 10 zorunlu güncellemesi sıkıcı. ve ayarlar karışık. onun dışında fena değil. ama ben win 7yi kullanmaya devam ediyorum çünkü stabil. win 7 sadece açılırken yavaş, onu da hazırda bekletle çözdüm :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bende 35 ile biten bios var. sayenizde buna geri dönmüştüm. win 10 kurdum 2. sistem olarak. win 10 da win 7 fan sürücüsü kuruluyor ve sessiz mod falan calışıyor. ama 95le biten bios win 10 da sessiz fanı calıştırırmı bılemem :)

win 10 daha yüklemedim. ben de son bios kullanıyorum. biliyorsunuz epey uğraştırıcı şeyler:) ben de çeşitli nedenlerle 5-6 kez 35ww bios'a dönüp sonra yine en son biosdan yana tercihimi kullanmıştım. tekrar geri dönüp deneme yapmak pek tercihim değil:)

http://www.microsoft.com/en-us/windows/compatibility/CompatCenter/ProductDetailsViewer?16393&2057&3081&4105&BreadCrumbPath=lenovo&LastSearchTerm=lenovo&Locale=1033&ModelOrVersion=8&Name=Lenovo%20OneKey%20Recovery&Type=Software&vendor=Lenovo

linki tam anlamadım. yalnız onekey recovery programının bilgisayara yüklenmesi tek başına bir şey ifade etmez. önemli olan harddisk'de de bunu sağlayacak o iki bölümün olmasıdır.

peki bir akşam uzaktan bağlanarak yardım edermısınız

windows 10 sıfırdan kursam iyi olurmu temiz kurulum once alanlar recovery alanı gidermi

bahsettiğim şekilde o bölümlerin yedeğini alırsanız olsa da sonradan düzeltilebilir. windows 10 kurmadım nasıl problem çıkarır mı bilmiyorum.

KURCAKMISIN DENESEK NE GÜZEL OLUR

copylayamyı nereye yapcam yedek diskim yok

şuan zor:) belki sonra olabilir. hdd de başka bir bölüm yok mu. oraya kopyalayabilirsiniz.

ŞU KOPYALAMAYI VİDEO ÇEKSİNIZ OLURMU

SİZ WİNDOWS 10 GEÇMEDİNİZ SANIRIM

şu ara mobil internet kullandığım için windows 10'a geçmedim. sabit internet kullanımı yaptığım zaman geçerim umarım:) siz memnun musunuz? lenovo driver yayınlamadı sanırım windows 10 için.

ben win 10 u ikinci işletim sistemi olarak kurdum. win 8 ve win 7 nin birçok driverini çalıştırıyor. hatta dolby, 4lü fan yönetimi bile çalışıyor. driver konusunda gayet başarılı. ufak hatalar var ama. win 10 zorunlu güncellemesi sıkıcı. ve ayarlar karışık. onun dışında fena değil. ama ben win 7yi kullanmaya devam ediyorum çünkü stabil. win 7 sadece açılırken yavaş, onu da hazırda bekletle çözdüm :)

windows 10 zorunlu güncellemesinedir. fan modları için windows 7den mi geçiş yapmak lazım, sıfır kurulum yapıp driver kuruncada çalışıyor mu? windows 8 ve sonrasının mağaza avantajı var bir, istediğin uygulamayı indirebiliyorsun.

• Win10 benim dizüztünü (z580) biraz yavaşlattı. ancak 120 gb bir ssd alığ takarsam; win10 ile daha iyi olacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: admtrn

Win10 benim dizüztünü (z580) biraz yavaşlattı. ancak 120 gb bir ssd alığ takarsam; win10 ile daha iyi olacağını düşünüyorum.

ben aldım süper hızlı 3-4 sn açılıyor masaüstü 120gb samsung aldım ssd
  • quote:

Orijinalden alıntı: admtrn

Win10 benim dizüztünü (z580) biraz yavaşlattı. ancak 120 gb bir ssd alığ takarsam; win10 ile daha iyi olacağını düşünüyorum.

Kesinlikle daha iyi olacağını söyleyebilirim, DVD sürücüsü yerine de eski diskini depolama amacı ile koyarsan tadından yenmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinD.

Bu dvd-rw yerine ssd takıp deneyen arkadaşlar var mı?

DVD yerine eski diski taktım SSD ise eski diskin yerin de herhangi bir problem yaşamadım, performans olarak çok güzel etkisi oldu.
  • jodhpurs kullanıcısına yanıt
    Hocam ısınmada bi sorun yaşadınız mı? Bizim disk yeri biraz ısınıyor malum.Birde disk takma aparatını nereden aldınız?
  • 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.