Şimdi Ara

Lenovo Ideapad Y580 Kulübü[GTX 660M][Yenilendi][83 Üye] (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.762
Cevap
35
Favori
335.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -b0Ni

ekran çözünürlüğünde 1366x768 heralde fullhd değil

fullhd de fullhd olmasa herşey açık oynarım 1-2 özellik kısılmak kaydıyla tabi aa gölgeleme ve parçaçık bunlar zorlar zaten ekran kartını
  • bu bios güncellemesini nasıl yapıcam 4.3mblik dosyayı indirdim siteden hata veriyo dont turn off your computer diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: dahaka7741

quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Hocam yanlsiiniz ar
    Ful hd ve yuksek ayarlarda akici oynanmiyor ki

kusura bakma yanlış yazmışım yüksek ayarda olucak parçaçıklar orta ayarda 23-32 FPS arası oynuyorum çok yüksek doku olan bu arada resimde ekledim 10 dk oynama ile sonuç ve sıcaklık :D

Kullandiginiz program nedir sicaklik gosteren
    Guzelmis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ışık sızması yaşıyan var mı aranızda?Yani monitörde siyah ekranda morluklar olması sağdan soldan bakınca
  • quote:

Guzelmis

MSI afterburner programın adı
  • quote:

Orijinalden alıntı: goddftr16

Arkadaşlar ışık sızması yaşıyan var mı aranızda?Yani monitörde siyah ekranda morluklar olması sağdan soldan bakınca

beyaz yerlerde oluyor benim
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ışık sızması yaşıyan var mı aranızda?Yani monitörde siyah ekranda morluklar olması sağdan soldan bakınca

beyaz yerlerde oluyor benim

Hocam bendede ilk beyazlıklarda oluyordu şimdi beyazlarda gitti.Siyahda olmaya başladı.
  • quote:

quote:

Guzelmis

MSI afterburner programın adı

Ben de kullaniyorum ama oyun icinde goStermiyor?

• quote:

Ben de kullaniyorum ama oyun icinde goStermiyor?

settings kısmından monitoring kısmına gir altta görüceksin zaten memory clock gpu usage falan hepsine birer birer tıklayıp show in on screen display kutucuğunu işaretle oyuna girerkende programı kapatma aşağıya al girdiğinde göstericek hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bebeto_64

Ekran kartının sli olması da düşündürüyor beni onunla ilgili pek bi inceleme de bulamadım forumlarda.Bir de bugüne kadar hiç msi kullanmadım ve kullanan bi tanıdığım da yok vatan notebookta bilgisayarların kurulumu yapılmadığı için de kullanma imkanım olmuyor o yüzden haftasonuna kadar çok iyi araştırma yapmam lazım

Pm attim hocam
    Bakar misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar Bugun 18 gibi pcyi servise veriyorum.ilk aldığım gibi poşeti filan hepsi duruyor.İnsallah sorunuma çözüm bulunur

• Arkadaslar isinma ve klavyenin sol ustundeki tuslardaki oynama icin az once servise verdim.
    Acana urun istanbul servisine nr zaman varir ankaradan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • havalar ısındı boşuna servise verdin bence
  • quote:

havalar ısındı boşuna servise verdin bence

Klavyede de sorun vardi
    Ve pc 10 dk oynahinca 82yw cikiyor
    Diger arkadaslarda
    Max 75 oluyormus

• Sizlere yaptığım overclock u paylaşmak istiyorum. windows 7 64 bit deneyim dizininden 7.4 puan aldı ekran kartı gtx 675m ile eşdeğer. yakında 3d mark testlerinide koyucam. buda resmi. bu arada laptopta costum bios var. ekran kartına kendisi overclock yapıyor 50 core-100 shader e. üstünede ben shadere 415 core a 200 mhz daha ekledim toplamda 250 core 515 mhz de shader arttırdım. sonuç aşağıdaki gibi. birde deneme amaçlı tomb raider e girdim. ve ultimate ayarlarda saç efekti ekli en düşük 24 fps gördüm. ortlama 30 fps civarıydı. laptop i5 li hd ekran olan model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ConCarnage -- 13 Nisan 2013; 23:08:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ConCarnage

Sizlere yaptığım overclock u paylaşmak istiyorum. windows 7 64 bit deneyim dizininden 7.4 puan aldı ekran kartı gtx 675m ile eşdeğer. yakında 3d mark testlerinide koyucam. buda resmi. bu arada laptopta costum bios var. ekran kartına kendisi overclock yapıyor 50 core-100 shader e. üstünede ben shadere 415 core a 200 mhz daha ekledim toplamda 250 core 515 mhz de shader arttırdım. sonuç aşağıdaki gibi. birde deneme amaçlı tomb raider e girdim. ve ultimate ayarlarda saç efekti ekli en düşük 24 fps gördüm. ortlama 30 fps civarıydı. laptop i5 li hd ekran olan model

hocam bios niye attınız bence zarar verir makinaya bozulursa garantide yapmaz bios atmışın diye normal afterburner la artttırsan çakmazlar ama bios tehlikeli iş bu arada memnun musun ne kadar fark yaratıyo mesale ben normal +135 core 350 memory yapıyorum 2-5 FPS artış sağlıyo sen 1200 leri bulmuşsun bide kardeş nerden nasıl yaptığını anlatırsan geri dönüşü var mı çok iyi olur :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahaka7741 -- 14 Nisan 2013; 0:15:52 >

• quote:

quote:

Sizlere yaptığım overclock u paylaşmak istiyorum. windows 7 64 bit deneyim dizininden 7.4 puan aldı ekran kartı gtx 675m ile eşdeğer. yakında 3d mark testlerinide koyucam. buda resmi. bu arada laptopta costum bios var. ekran kartına kendisi overclock yapıyor 50 core-100 shader e. üstünede ben shadere 415 core a 200 mhz daha ekledim toplamda 250 core 515 mhz de shader arttırdım. sonuç aşağıdaki gibi. birde deneme amaçlı tomb raider e girdim. ve ultimate ayarlarda saç efekti ekli en düşük 24 fps gördüm. ortlama 30 fps civarıydı. laptop i5 li hd ekran olan model

hocam bios niye attınız bence zarar verir makinaya bozulursa garantide yapmaz bios atmışın diye normal afterburner la artttırsan çakmazlar ama bios tehlikeli iş bu arada memnun musun ne kadar fark yaratıyo mesale ben normal +135 core 350 memory yapıyorum 2-5 FPS artış sağlıyo sen 1200 leri bulmuşsun bide kardeş nerden nasıl yaptığını anlatırsan geri dönüşü var mı çok iyi olur :D

biryerde görmüştüm bios u indirdim kurdum. o bios core a overclock yaptı. bios u eski haline çevirebilirim. lenovonun sitesinden orjinalini indirip kurarsın sorun kalmaz. oyunlarda aşırı derecede fark ediyor. tabi bu ayarlarda pek oynamam çok az düşürüyorum overclock u. hemen hemen her oyun ultra açılıyor. 7.5 puan için uğraştım ama kart sınıra dayandı. 7.5 puan alamıyor. : )

• quote:

biryerde görmüştüm bios u indirdim kurdum. o bios core a overclock yaptı. bios u eski haline çevirebilirim. lenovonun sitesinden orjinalini indirip kurarsın sorun kalmaz. oyunlarda aşırı derecede fark ediyor. tabi bu ayarlarda pek oynamam çok az düşürüyorum overclock u. hemen hemen her oyun ultra açılıyor. 7.5 puan için uğraştım ama kart sınıra dayandı. 7.5 puan alamıyor. : )

iyimiş bios indirdiğin yerin adresi varsa atarmısın hocam bi bakayım bende crysis 3 te falan denedin mi nasıl ?
  • quote:

quote:

iyimiş bios indirdiğin yerin adresi varsa atarmısın hocam bi bakayım bende crysis 3 te falan denedin mi nasıl ?

Bende bios attım.Eğer sağlıklı bir overclock olursa makineye zarar vermez.Hem artık ekran kartı üreticileri bile overclocku destekliyor kendileri yapıyor.Bende diğer arkadaşın yaptıklarını yaptım hemen hemen.Maksimum 80C yi gördüm.Bu arada laptop kalorifere baya yakın.

• quote:

Bende bios attım.Eğer sağlıklı bir overclock olursa makineye zarar vermez.Hem artık ekran kartı üreticileri bile overclocku destekliyor kendileri yapıyor.Bende diğer arkadaşın yaptıklarını yaptım hemen hemen.Maksimum 80C yi gördüm.Bu arada laptop kalorifere baya yakın.

hocam bende yaptım şuan denedim çok ciddi artışlar var örn:crysis 3 takılmanın t si yok ayarlar en yüksekte yalnız böyle makinanın ömründen yemiyelim makina zaten bu oyunları rahat çalıştırıyodu crysis 3 dışında bide benim değerler core:1244 memory:2843 sizce bu değerler nasıl :D
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.