Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Y570 (GT 555M GDDR5) [İnceleme ve Test Sonuçları Eklendi] (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.207
Cevap
28
Favori
680.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tadalar

quote:

Orijinalden alıntı: Puitu

Makineye windows 10 yukleyen var mi?

olmazmı ilk betayı bile kurdum uzun süre beta kullandım kararlı yapı geldiğinden beri kararlı yapı kullanıyorum sorunsuz

windows 10 çıkar çıkmaz bende kurdum ve o günden beri wifi hızım 65 mbiti geçmedi. sizde durum nedir?
    5GHz desteği de yokmuş bu lanet olası broadcomda, modemde var ama kullanamıyorum.
  • tadalar T kullanıcısına yanıt
    Hb den samsung evo 850 250gb aldim geldiginde sistemi ona kuracagim, performansi ile ilgili yorum yaparim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilkoc

quote:

quote:

Makineye windows 10 yukleyen var mi?

olmazmı ilk betayı bile kurdum uzun süre beta kullandım kararlı yapı geldiğinden beri kararlı yapı kullanıyorum sorunsuz

windows 10 çıkar çıkmaz bende kurdum ve o günden beri wifi hızım 65 mbiti geçmedi. sizde durum nedir?
    5GHz desteği de yokmuş bu lanet olası broadcomda, modemde var ama kullanamıyorum.

wifi model testi denemedim hiç ama denemek lazım sen bu değeri görev yöneticiden mi baktın yoksa bir programdan falan mı

görev yöneticisinin wifi bölümünde sağ taraftaki performans göstergesine sağ tıklayıp ağ ayrıntılarına git'e tıklayınca görebilirsiniz wifi hızını
  • quote:

görev yöneticisinin wifi bölümünde sağ taraftaki performans göstergesine sağ tıklayıp ağ ayrıntılarına git'e tıklayınca görebilirsiniz wifi hızını

bende 54mb/sn gözüküyor sende yine iyiymiş ve bu evdeki moderme bağlı olarak bende düşük galiba
    tabi evdeki modem de önemli de asıl sıkıntısı yazılımsal bunun. hiç bi yerde de güncel bi driver bulamadım
  • quote:

tabi evdeki modem de önemli de asıl sıkıntısı yazılımsal bunun. hiç bi yerde de güncel bi driver bulamadım

Windows 10 olanı bulman imkansızda bir ihtimal Windows 8.1 bulsan onunla dene derim bazıları çalışıyor onların
  • quote:

quote:

Ben bilgisayari aldigimdan beri format atmadim, bilgisayar epeyce kasmaya basladi fanlar uçus modunda bilgisayarla gelen driver'lari kullaniyorum.

şöyle söyliyeyim o zaman fan modu ve film modu çalışmıyor, my wifi diye wifiden aldığınız neti wifi ile paylaşma çalışmıyor, miracast desteği çalışmıyor, çalışmıyanlar bunlar, bunlar ekstra şeyler eğer bunları kullanıyorsanız geçmeyin isterseniz bunların dışında, usb girişleri ses girişleri DVD ekran kartları ses kart okuyucu kamera mikrofon her şey çalışıyor

Merhabalar hocam Samsung Evo 850 aldım bilgisayar oldukça hızlandı windows 7 kurdum yeniden, fakat driverlerle ilgili sorunlar var sanırım. TocuhPad i kapatamıyorum bunun bir yazılımı var mı?

• quote:

quote:

quote:

Ben bilgisayari aldigimdan beri format atmadim, bilgisayar epeyce kasmaya basladi fanlar uçus modunda bilgisayarla gelen driver'lari kullaniyorum.

şöyle söyliyeyim o zaman fan modu ve film modu çalışmıyor, my wifi diye wifiden aldığınız neti wifi ile paylaşma çalışmıyor, miracast desteği çalışmıyor, çalışmıyanlar bunlar, bunlar ekstra şeyler eğer bunları kullanıyorsanız geçmeyin isterseniz bunların dışında, usb girişleri ses girişleri DVD ekran kartları ses kart okuyucu kamera mikrofon her şey çalışıyor

Merhabalar hocam Samsung Evo 850 aldım bilgisayar oldukça hızlandı windows 7 kurdum yeniden, fakat driverlerle ilgili sorunlar var sanırım. TocuhPad i kapatamıyorum bunun bir yazılımı var mı?

evet driverlar kısmından "Touchpad" diye bir kısım olması gerekiyor dur veya size link vereyimhttps://1drv.ms/f/s!AqAbfWTMc2b_gfEVM73TkpuSb-Wl9A buradan indirip kurun sorununuz çözülür

• merhabalar. ben bu cihazı ikinci el olarak alacam yarın birgün. gta5 oynayan var mı ? kaç dk oynuyorsunuz ve aşırı ısınma oluyor mu donma kasma ? hızlı cevap verebilirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: erginsevdi

merhabalar. ben bu cihazı ikinci el olarak alacam yarın birgün. gta5 oynayan var mı ? kaç dk oynuyorsunuz ve aşırı ısınma oluyor mu donma kasma ? hızlı cevap verebilirseniz sevinirim

bende kurulu şuan pek sorun yaşamıyorum ama en düşük ayarlarda oynuyorum 30 civarında fps alıyorum ısınma falan olursa temizlenmesi ve termal macun yenilenmesi gerekiyor
    peki sizde ısınma oluyor mu ve kaç saat oynuyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: erginsevdi

peki sizde ısınma oluyor mu ve kaç saat oynuyorsunuz

uzun süre oynamıyorum oynarsam max 1 saat falandır ve ısınma oluyorsa alt kısmı çıkartırsan hava alması iyi olur ve bende cooller mosterın soğutucu fanı var o yüzden bende ısınmaz olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tadalar -- 26 Mart 2017; 20:11:32 >
  • bu bilgisayarda eGPU deneyen var mı? nasıl sonuç verir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlancpaiN

bu bilgisayarda eGPU deneyen var mı? nasıl sonuç verir ?

o tam olarak ne oluyor açıklar mısınız biraz
  • Beyler iyi akşamlar,

Birşey sormak istiyorum bu bilgisayarıma optik çıkış yok bunun için dahili ses kartı varmı yani böyle bir imkanım varmıdır? En son çare harici ses kartı ile bir çözüm bulacağım 5.1 ses sistemi bağlamak için soruyorum

• quote:

Hb den samsung evo 850 250gb aldim geldiginde sistemi ona kuracagim, performansi ile ilgili yorum yaparim

hocam bende de lenovo y570 var, bende de 850 evo 250 gb var iki yıl önce takmıştım, performansta öyle ahım şahım bir şey olmuyor yani fazla umutlanmayın... tahminimce de sistemde darboğaza neden olması...
  • Benim bilgisayar fazlasiyla yavasti ssd takinca oldukca hizlandi acikcasi ben istedigim hizi yakaladim fakat bu goreceli bir kavram. Bilgisayarda en iyi bilesen harddisk olarak gozukuyor 7.9 puan olarak.

• hocam optik ses çıkışı var kulaklık çıkışının içinde . ses programiyla geçiş yapiyorduk adını ezbere bilmiyorum. geçtiğinde içinden kırmızı ışık çıkıyor.

Lenovo IdeaPad Y570 (GT 555M GDDR5) [İnceleme ve Test Sonuçları Eklendi]

• bluering kullanıcısına yanıt
    bir yanlışlık olmasın ben onu şöyle biliyorum eğer ses kartı driverı kurulu değilse bu şekilde ışık yanıyor ancak driver olmadan da kullanılabiliyor. Ses kartı driverını kurarsanız bu sorun çözülüyor.
  • 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.