Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Y570 (GT 555M GDDR5) [İnceleme ve Test Sonuçları Eklendi] (236. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.206
Cevap
28
Favori
680.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bir şey daha sorucam.bu laptopun kasası z570 le aynı mı?Eğer öyleyse çok güzel.
  • Beyler bu arada vatanda ssdli olan model %25 indirimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alcatraz053

Beyler bu arada vatanda ssdli olan model %25 indirimde

Stokta olmayan ürün için %25 indirim yapılsa nolcak
  • LAnet olsun bir türlü çözemedim şu anlık donma olayınıa the lost sarppy yardım edicek yok mu bütün oyunlar anlık fps düşüşleri oluyor 3-5 saniye:S
  • zirconia arkadasim hangi oyunlarda sıkıntı yaşıyorsun.öncelikle gt 555 ekran kartını açtığından emin ol.sağ alttaki tırnaktan açılıyo biliyorsun.sonra nvidia denetim masası ayarlarını yap. Bendede aynı sorun vardı.the lost kardeşim sağolsun halletti.muhtemelen dediğim ayarı yapmamışsindir.önceki sayfalarda vardı.doku süzme kalitesiydi heralde.sorunun inşallah hallolacaktir.
  • İlk sayfadaki herşeyide yaptım bende kendim bilgisayar programcılığı okuyorum üniversitede ne kadar biliyorsam yaptım ancak anlık donma problemlerini çözemedim oyunu normal oynuyorum 1 dakikda bir 5-6 saniye kadar anlık fps düşmesi oluyor ve oyun kasıyor gibi oluyor bütün oyunlar bu böyle Crysis2,Call of duty,Battfield 3 bullestrom batman arkham city vs vs vs. bir çözüm bulabilicek var mı.
  • VATAN BILGISAYAR 25% INDIRIM BASLADI FIYATLAR SUPER
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

quote:

Orijinalden alıntı: Alcatraz053

Beyler bu arada vatanda ssdli olan model %25 indirimde

Stokta olmayan ürün için %25 indirim yapılsa nolcak

tam sabahın köründe kalktım sipariş geçeyim dedim ürün stoklarda yok vatanda blerekmi yapıyolar acaba
  • Arkadaşlar uzun bir süredir bu konuyu takip ediyorum ve bilgisayarı almaya kara verdim vatandaki kampanyada üstüne çok güzel geldi.Yeni modeller bu indirimle eski modellerin fiyatına kadar geriledi fakat stoklarda yok sanırım.Ücret olarakta 2.200 tl felan olmus bence bu fırsat kaçmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zirconia

İlk sayfadaki herşeyide yaptım bende kendim bilgisayar programcılığı okuyorum üniversitede ne kadar biliyorsam yaptım ancak anlık donma problemlerini çözemedim oyunu normal oynuyorum 1 dakikda bir 5-6 saniye kadar anlık fps düşmesi oluyor ve oyun kasıyor gibi oluyor bütün oyunlar bu böyle Crysis2,Call of duty,Battfield 3 bullestrom batman arkham city vs vs vs. bir çözüm bulabilicek var mı.

söylediğin oyunlardan bazılarını bende oynuyorum.makina yağ gibi akması lazım o oyunlarda.ayarları da yaptım diyorsun.sorun nerde benim aklım yetmedi kardeşim ama forumda sana yardım edebilecek biri çıkacaktır.inşallah senin makinede donanımsal bir arıza yoktur.senin adına üzüldüm.
  • Arkadaşlar,

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/lenovo-59-320981-y570-core-i5-2430m-240ghz-6gb-ddr3-500gb-156-dvdrw-2gb-gt555m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=58153#allImages

Bu i5li modelin i7li modellerden oyun performansı açısından farkı var mı? Neticede aynı ekran kartına sahipler.

Yani sorum işlemci oyun performansını ne kadar etkiliyor???

• quote:

Orijinalden alıntı: YAG1ZHAN

quote:

Orijinalden alıntı: EfeoK

odanın ışığını kapatın ve optimusu devreye sokun daha sonra sağdaki usb3 lerden ışık gelip gelmediğine bakar mısınız bende belirgin bi şekilde ordan ışık geliyo

hangi renk geliyor kırmızımı?

hayır beyaz.
  • Vatan computer Bursa şubesine gelmesini 4 gözle bekliyorum.İndirimli fiyatları çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boss016 -- 23 Aralık 2011; 15:08:01 >
  • quote:

quote:

quote:

odanın ışığını kapatın ve optimusu devreye sokun daha sonra sağdaki usb3 lerden ışık gelip gelmediğine bakar mısınız bende belirgin bi şekilde ordan ışık geliyo

hayır beyaz.

beyaz ama o digerinin ışığı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: likeanaddict

quote:

quote:

quote:

hayır beyaz.

beyaz ama o digerinin ışığı bence

optimusu devreye soktuğumuzda ordan yanan beyaz ışık yan tarafada geliyor bunu söylemek istedim

• Arkadaşlar.Bazı magazalarda stoklara girmiş.
  • Yeni laptop Almayı düşünüyorum diyen arkadaşlara PM attım.

İlgilenler PM den bana dönebilirler.. İlgilenmeyenler kusura bakmasın..

Geçmiş mesajlarıma bakabilirsiniz demiştim ama kullanıcı adım farklıydı.. Kaya727 nin yazdıklarına bakabilirsiniz.

Kasım Ayında almış olduğum y570 59 var. 8gb RAM 1 gb ekran kartı(555 ti sanırım), 750 hark disk, usb.3 vs

eksenden alınmış. Düşünen olursa görüşelim. 1903 TL ye aldım. Aldığım fiyatın altında bir fiyata vermem. Komisyon, kargo vs alıcıya ait olacak şekilde ve elime verdiğim para geçecek şekilde düşünen olursa görüşelim.

Ürün Kodu Ürün Adı Adet Fiyat İndirim KDV Toplam
    124.230.824 LENOVO IdeaPad Y570 59-070782 Core i7-2630QM 8GB 750GB GT555M 15.6" Win7 Premium 64 Bit
    1 1.613,48 TL 0,00 TL %18,0 1.613,48 TL
    Sepet Toplamı: 1.613,48 TL
    Toplam KDV: 290,43 TL
    Kargo Ücreti: 0,00 TL
    Genel Toplam: 1.903,90 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mterdemli -- 23 Aralık 2011; 17:03:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mterdemli

Yeni laptop Almayı düşünüyorum diyen arkadaşlara PM attım.

İlgilenler PM den bana dönebilirler.. İlgilenmeyenler kusura bakmasın..

Geçmiş mesajlarıma bakabilirsiniz demiştim ama kullanıcı adım farklıydı.. Kaya727 nin yazdıklarına bakabilirsiniz.

Kasım Ayında almış olduğum y570 59 var. 8gb RAM 1 gb ekran kartı(555 ti sanırım), 750 hark disk, usb.3 vs

eksenden alınmış. Düşünen olursa görüşelim. 1903 TL ye aldım. Aldığım fiyatın altında bir fiyata vermem. Komisyon, kargo vs alıcıya ait olacak şekilde ve elime verdiğim para geçecek şekilde düşünen olursa görüşelim.

Ürün Kodu Ürün Adı Adet Fiyat İndirim KDV Toplam
    124.230.824 LENOVO IdeaPad Y570 59-070782 Core i7-2630QM 8GB 750GB GT555M 15.6" Win7 Premium 64 Bit
    1 1.613,48 TL 0,00 TL %18,0 1.613,48 TL
    Sepet Toplamı: 1.613,48 TL
    Toplam KDV: 290,43 TL
    Kargo Ücreti: 0,00 TL
    Genel Toplam: 1.903,90 TL

ozaman kullanmaya devam et vatanda indirimle 1864 lira 2. ele düştümü aynı fiyat verilirmi pazarlık sünnettir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 23 Aralık 2011; 17:37:10 >

• Arkadaslar laptopta fan sesi ne durum da gece download için açık bıraksam fan sesi rahatsız eder mi.
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.