Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Y570 (GT 555M GDDR5) [İnceleme ve Test Sonuçları Eklendi] (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.206
Cevap
28
Favori
680.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Aynen.Bundan sonra yapabileceğimiz tek şey bekleyip %25 indirimi yakalamak.
  • arkadaşlar vatana gelenlerde usb 2.0 yazıyor usb 3.0 yok mudur ya?
  • Vatanda olan leptoplarda
    islemci cok iyi İntel i7 2670QM
    grafik işlemci ise GT555m 2gt ddr3 yoksa ddr5 mi?

esadfb Tarih 22 Aralık 2011; 15:43:25
    arkadaşlar vatana gelenlerde usb 2.0 yazıyor usb 3.0 yok mudur ya?
    yeni leptopda usb 3 olmamasi cok buyuk hata, bu hata siteninmi yoksa Lenova şirketinin hatası
  • quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/lenovo-59-319789-y570-core-i7-2670qm-220ghz-8gb-ddr3-750gb+64ssd-156-dvdrw-2gb-gt555m-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=58155

Bu model şuan Yurt dışında satılan en üst y570 modeli almayı düşünenler %25 indirimden yararlanarak alabilirler

• n55sf düşünen arkadaşlar dartyde çok iyi kampanya var. n55sf sx236v 1429 tl'ye aldım biraz önce... s1234v uzun zamandır stokta yok...

http://www.darty.com.tr/e_commerce/NOTEBOOK/ASUS/N55SF-SX236V-p-65037-c-24.htm
  • Bir arkadas lenovo Y 570de elektrik carpma olayi oldugunu söyledi metalik korpusundami kaynaklaniyor bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: user1983

Bir arkadas lenovo Y 570de elektrik carpma olayi oldugunu söyledi metalik korpusundami kaynaklaniyor bu ?

bildiğim kadarıyla elektrik çarpma sorunu topraklama olmayan prizlerde kullanılınca oluyor...
  • diger sitede arasdirdim:
    2 usb 3.0
    1 usb 2.0
    var
  • yeni modeller canavar
  • xarici sitelerde yazıldıgına göre grafik işlemci 2Gb Gt555m GDDR5
  • Touch Pad çevresinde ısınma oluyormu acaba
  • user1983 dogru modele baktigina emin misin? y570 bircok serisi var yeni olanlar vatandan baska yerde yok galiba. sen eski seriye baktin galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: wonderlands

quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

quote:

bende bu ürüne bakıyorum arkadaşımda 8 gblısı var bende 8 gb lı istiyorum ama 4 gb lı galiba ürün

Ürün normalde 8 gb bellek ile geliyor fakat Bu pc depoya yeni düşen modelde 4gb bellek var fakat işlemci olarak bir miktar daha hızlı bir işlemci ve 32gb ssd disk ile geliyor...

4gb Günümüzün uygulamaları için fazlasıyla yeterli... Çizim, photoshop, render falan alacağım vs gibi işler için alıyorum çok belleğe ihtiyaç var dersen 50-60 liraya 4gb kit alıp belleği 8gb yapabilirsin.

http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-y570-59-316634-notebook-urun7010.html

tamam patron inceliyorum büyük bir ihtimal alıcam msı da gördüm o sitede takipteyim kredi kartı limitini artırabilirsem eyer dediğin gibi daha sonra 8 gb yapılabilir

vatanda 2gb demiş ekran kartına bu ürün 2gb lı ozaman kesinleşti beklesekmi yüzde 25i ama 2800 yazıyor vatanda çok pahalı yinede fiyat düşermi dersiniz ?

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

quote:

bende bu ürüne bakıyorum arkadaşımda 8 gblısı var bende 8 gb lı istiyorum ama 4 gb lı galiba ürün

Ürün normalde 8 gb bellek ile geliyor fakat Bu pc depoya yeni düşen modelde 4gb bellek var fakat işlemci olarak bir miktar daha hızlı bir işlemci ve 32gb ssd disk ile geliyor...

4gb Günümüzün uygulamaları için fazlasıyla yeterli... Çizim, photoshop, render falan alacağım vs gibi işler için alıyorum çok belleğe ihtiyaç var dersen 50-60 liraya 4gb kit alıp belleği 8gb yapabilirsin.

http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-y570-59-316634-notebook-urun7010.html

tamam patron inceliyorum büyük bir ihtimal alıcam msı da gördüm o sitede takipteyim kredi kartı limitini artırabilirsem eyer dediğin gibi daha sonra 8 gb yapılabilir

vatanda 2gb demiş ekran kartına bu ürün 2gb lı ozaman kesinleşti beklesekmi yüzde 25i ama 2800 yazıyor vatanda çok pahalı yinede fiyat düşermi dersiniz ?

Fiyat tabiki düşer düşmezmi..Cumartesi günü bi kampanya yaparlar.Hele ki yılbaşına bir kaç gün kala baya indirirler diye düşünüyorum.Umarım öyle olur.Öyle olursa bende hemen bu yeni modelden alıcam. :D

• Hee birde arkadaşlar,biri bana bu ssd ve usb 3.0'ın ne işe yaradığını söylerse çok sevinicem.Yani ne işe yaradığını biliyorumda usb 3.0 olunca ne oluyor? ve ssd olunca + olarak ne oluyor onu öğrenmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boss016 -- 22 Aralık 2011; 20:34:56 >
  • esadfb ben baktigim madelerin hepsinin islemcisi i7 2670qmdir. Bu islemci eski lenovo y570 yok. vatanda modelere kod bakimindan baktikda boyle kodlu leptop vatandan baska hec bir yerde yok. bana gore bu vatan sitesinin hatasi
  • odanın ışığını kapatın ve optimusu devreye sokun daha sonra sağdaki usb3 lerden ışık gelip gelmediğine bakar mısınız bende belirgin bi şekilde ordan ışık geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeoK

odanın ışığını kapatın ve optimusu devreye sokun daha sonra sağdaki usb3 lerden ışık gelip gelmediğine bakar mısınız bende belirgin bi şekilde ordan ışık geliyo

hangi renk geliyor kırmızımı?
  • beyaz ışık geliyor ben onu özellik sanmıştım hahaa :D güzel görünüyor dert etmeye değmez :) ama bence bi sorun var oda webcam çok vasat
  • 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.