Şimdi Ara

LENOVO IDEAPAD Y550 DERNEĞİ (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.530
Cevap
14
Favori
303.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu laptopa sakin bulasmayin arkadaslar bence laptop isine hic girmeyin. alali bunu 4-5 yil oldu nerdeyse. son 1, 1,5 yildir resmen kafa beyin koymadi bende sinirde kirdim laptobu. acayip koku yaymaya basladi actigimda.yani oyle boyle degil otirdugumda 1 saat ne basim kazan gibi oluyordu. icinde biseyleri yaktigi kesin onuda odaya vurduruyordu. dah laptoplara hayatta bulasmam 4 yilda bu laptop.coktu gunde 10 saat acik dururdu dayanamadi.sizde ole qcik tutuyosaniz sakin almayin. 10 yil masa ustu kullandim o bundan daha iyiydi asiri yukleme yapqrsaniz hele iyice yavasliyor.
    lenovadan daha bir urun almam sizde bulasmayin. cok berbat laptop tek guzelligi goruntusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cengaver53 C kullanıcısına yanıt
    Başkan yine gt130m yazıyor. Farklı çip takılsa yine ismi gt130m mi yazardı? yada gt130m'in farklı çeşiti var mı? 128bitti normalde şimdi 64 bit gösteriyor. Tüm özellikleri yarı yarıya gösteriyor.
  • Arkadaşlar. Chipin yanlış takılmış olma ihtimali var. Ve üzerindeki numaranın sadece bir kısmı gözüktüğünden chipin üzerindeki noktalara göre parça takılmış. Aranızda Y550 modelimizin gt130m'li ekran kartlı olan arkadaşlardan birisi bana yardımcı olabilir mi Allah rızası için. Sadece chipin üzerindeki kod ile fotoğrafı lazım? kim iki dakka ızgarayı açıp bakabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

Bu laptopa sakin bulasmayin arkadaslar bence laptop isine hic girmeyin. alali bunu 4-5 yil oldu nerdeyse. son 1, 1,5 yildir resmen kafa beyin koymadi bende sinirde kirdim laptobu. acayip koku yaymaya basladi actigimda.yani oyle boyle degil otirdugumda 1 saat ne basim kazan gibi oluyordu. icinde biseyleri yaktigi kesin onuda odaya vurduruyordu. dah laptoplara hayatta bulasmam 4 yilda bu laptop.coktu gunde 10 saat acik dururdu dayanamadi.sizde ole qcik tutuyosaniz sakin almayin. 10 yil masa ustu kullandim o bundan daha iyiydi asiri yukleme yapqrsaniz hele iyice yavasliyor.
    lenovadan daha bir urun almam sizde bulasmayin. cok berbat laptop tek guzelligi goruntusu

Cihaz elime geçeli 4,5 seneden fazla oldu sanırım, günde ortalama 10 saat çalışmıştır hala daha çalışıyor ve 4 senedir ekran kartı saat hızı olarak %20 arttırılmış durumda hiç bir sorun yaşamadım. Gerekli bakımlarını yapıp doğru düzgün kullanırsanız bir şey olmaz. Aynı bilgisayardan bir çok arkadaşıma aldırdım y560 da aldırdım hepsi tıkır tıkır çalışıyor. Lenovo kasa ekran mukavemeti olarak çok sağlam olmasa da donanım ömrü olarak başarılı olduğunu söyleyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemaydinlik

quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

Bu laptopa sakin bulasmayin arkadaslar bence laptop isine hic girmeyin. alali bunu 4-5 yil oldu nerdeyse. son 1, 1,5 yildir resmen kafa beyin koymadi bende sinirde kirdim laptobu. acayip koku yaymaya basladi actigimda.yani oyle boyle degil otirdugumda 1 saat ne basim kazan gibi oluyordu. icinde biseyleri yaktigi kesin onuda odaya vurduruyordu. dah laptoplara hayatta bulasmam 4 yilda bu laptop.coktu gunde 10 saat acik dururdu dayanamadi.sizde ole qcik tutuyosaniz sakin almayin. 10 yil masa ustu kullandim o bundan daha iyiydi asiri yukleme yapqrsaniz hele iyice yavasliyor.

Cihaz elime geçeli 4,5 seneden fazla oldu sanırım, günde ortalama 10 saat çalışmıştır hala daha çalışıyor ve 4 senedir ekran kartı saat hızı olarak %20 arttırılmış durumda hiç bir sorun yaşamadım. Gerekli bakımlarını yapıp doğru düzgün kullanırsanız bir şey olmaz. Aynı bilgisayardan bir çok arkadaşıma aldırdım y560 da aldırdım hepsi tıkır tıkır çalışıyor. Lenovo kasa ekran mukavemeti olarak çok sağlam olmasa da donanım ömrü olarak başarılı olduğunu söyleyebilirim.

4 senedir ofis/ev yoğun şekilde kullanıyorum bir sıkıntısı olmadı. Kronik hatası yok, soğutma sorunu yok. Gerisi kullanıcı hatasından oluyor. Allah nazardan saklasın.

• bende anakartı yaktım kalan parçaları satmayı düşünüyorum bakalım
  • klavyeyi alabilirim beyaz ise.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edaliy

klavyeyi alabilirim beyaz ise.

siyah hocam
  • arkadaşlar benim lenovo y550 ideapad 20017 var bilgisayara windows 7 format atıyorum olmuyor xp atıyorum mavi ekran geliyor birde cd leri okuyor dvd leri okumuyor fakat üstünde dvd rom yazıyor... yardım edn lütfen...
  • lenovo ların dvd okuyucusunda sorun oluyor genellikle. ben ne yaptımsa olmadı.
    en son yeni dvd okuyucu aldım düzeldi. sanırım sana da problemli dvd okuyucu rastlamış.

diğer konuyu bilmiyorum o yüzden cevap yazmadım.
  • S.A LENOVO Y550 KIWB1 MODEL LAPTOBUM VAR BUNUN EKRAN KARTININ DEĞİŞMESİNİ İSTİYORUM DEĞİŞME İMKANI VARMI BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  • S.A LENOVO Y550 KIWB1 MODEL LAPTOBUM VAR EKRAN KARTININ DEĞİŞEBİLME İMKANI VARMI BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  • Merhaba bende 2008 yılından beri Y550 kullanıyorum, bilgisayarı aldığımdan bu yana yeni işletim sistemleri çıktı, siz hangisini kullanıyorsunuz, hangisinin performansından memnunsunuz win 7,win8, win 8.1, xp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setmenteros -- 19 Ağustos 2014; 13:54:32 >
  • bahadır5561 B kullanıcısına yanıt
    Orijinal recovery kısmının dışında başka bir cd ile format atıyorsan biosdan sata kısmında ide ve ahcı var onu değiştirmen lazım, onu değiştirmezsen yüklese bile açılırken mavi ekran gelir

• Y550 nin 246 m olan ekran kartını güncelleyebilen var mı

• Arkadaşlar bende kendi oluşturduğum lenovo y550 recovery diskleri var, ihtiyacı olana çok makul bi fiyata gönderebilirim
  • Arkadaşlar selamlar.. Bu üründe şarj aleti bozulan var mı ? orjinali pek bulunmuyor bu şarj aletinin.. bozulanlar neyi tercih etti ?

Teşekkürler.
  • yokmu şarj cihazı kalavye falan filan isteyen :)
  • Gün itibari ile lenovo Y550 laptopumun Harddiski hakkın rahmetine kavuştu. Yeni HDD almam lazım. SSD harddiskler nasıl? Şu hibrit olan SSD'ler. Bir tane buldum bilgisayara uygun olup olmadığını bilmiyorum. Seagate 2.5" 500GB HDD + 8GB SSD Sata 3.0 5400Rpm 64MB SSHD Notebook Disk (ST500LM000) model bu. Nasıl bir Harddisk'tir. Önereceğiniz başka bir HDD var mıdır Y550' ye uygun. Yardımcı olursanız sevinirim...
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.