Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Y500 Kullanıcılar Kulübü (SSS eklendi ilk sayfayı okumadan soru sormayınız ) (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.972
Cevap
83
Favori
565.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mordeaur

quote:

Orijinalden alıntı: webmaker07

2 side ama 59-360470 kodlu sorunsuz model.

Fiyat farkı neyden kaynaklanıyor?

ikisinin özellikleri de aynı fakat diğeri sorunlu seridir 2012 model olan ve vatan bilgisayar geliş tarihleri farklı olduğundan muhtemelen yeni seriyi daha ucuza aldılar fiyat farkı ordan kaynaklanıyor yoksa hiçbir fark yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Telvis

quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

quote:

Orijinalden alıntı: r4deon

lenovo amerika yine 750m sli lıların tarihini 14 hazirana ertelemiş bu gidişle eylulde anca.tr ye gelirmi orasıda meçhul arkadaşlar dğer ulkelerin lenovolarına bakıyorum onlarda 750m sli yok.acaba sadece amerikaya özel mı cıkacak ben lenovo türkiyeye faceden mesaj attım cevap bekliyorum.

gt750m sli lı lenovo nun linkideburada arkadaşlar.
    http://shop.lenovo.com/SEUILibrary/controller/e/web/LenovoPortal/en_US/catalog.workflow:item.detail?GroupID=457&Code=59371963&category_id=5B0116E237099FA0FCA012D9B20ED2FB#Reviews

Bunları Türkiye'ye pek beklememek lazım. Ebayden Türkiyeye gelmeyen laptoplara şöyle bi baksanız anlarsınız, resmen dışlanıyoruz

amerikanin nüfusu kaç TÜRKIYEnin kaç ? Bende firma olsam bütün seriyi göndermem amerika gibi nüfusu fazla olan ülke dururken adamlarda böyle düşünüyor ışte biz sli geldiğine şükredelim bence oda talep fazla diye önceden 150 tane göndermişlerdi hatırlarsanız sonra baktılar ki talep fazla firmada arzda bulundu fazla gönderdiler gt750m sli gelmez bence ha normal sli olmayan gelebilir ama sliyi beklemeyin ...

haklısınız hocam lenovo amerika hariç hiçbir ülkenin shop lenovosunda goremedim.
    adamlarda gondermez bence sli yi. tek 750m belki bi umut.

gt650m sli stok bitmeden 2000 liraya dusmesını bekleyeceğim

• quote:

quote:

lenovo amerika yine 750m sli lıların tarihini 14 hazirana ertelemiş bu gidişle eylulde anca.tr ye gelirmi orasıda meçhul arkadaşlar dğer ulkelerin lenovolarına bakıyorum onlarda 750m sli yok.acaba sadece amerikaya özel mı cıkacak ben lenovo türkiyeye faceden mesaj attım cevap bekliyorum.

http://shop.lenovo.com/SEUILibrary/controller/e/web/LenovoPortal/en_US/catalog.workflow:item.detail?GroupID=457&Code=59371963&category_id=5B0116E237099FA0FCA012D9B20ED2FB#Reviews

Bunları Türkiye'ye pek beklememek lazım. Ebayden Türkiyeye gelmeyen laptoplara şöyle bi baksanız anlarsınız, resmen dışlanıyoruz

hocam gelse bile sağolsun hukumetimizin gumruk vergisi ile fiyatı kabarıyor zaten :)

• quote:

quote:

quote:

hocam gelse bile sağolsun hukumetimizin gumruk vergisi ile fiyatı kabarıyor zaten :)

En mantıklısı Amerikaya giden bir arkadaşımıza falan aldırmak, devlete vergi yedirtmem arkadaş notebooktan

• Arkadaslar, %34 indirimden faydalanmak icin kredi karti sart mi? Magazaya gidip alsak faydalanabilir miyiz? Ve ne zamana kadar bu indirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verdim servise makinayı :-) laptopsu kaldım :-) parçalar yurtdisindan gelcek demişler. 20 iş gününü geçme durumu nedir. Geçerse iade mi veriyolar yoksa yeni ürün mu yolluyolar

• quote:

quote:

quote:

quote:

En mantıklısı Amerikaya giden bir arkadaşımıza falan aldırmak, devlete vergi yedirtmem arkadaş notebooktan

evet öyle hocam ama ben laptop alınmasına karsıyım aslında yav tr klavye yok .bi garanti oldugumu eğer global garanti değilse gonder amierikaya bekle 1 2 ay gelmesini. :)
    ama iphoneların falan tam alınma yeridir amerika :)

• Pardahun isimli üye yakın arkadaşım olur, onun için y500 araştırıyorduk kendisi de yazmış buraya. Bugün %34 indirimle 1988 liraya 470 kodlu 2013 üretimi y500 ve yanında 150-160 lira civarına WD 750 GB 7200 rpm hdd aldık. Yurtdışından da mushkin 120gb msata 550 civarı okuma ve 530 yazma olan ssdyi sipariş ettik bekliyoruz. Pardahun, her şeyi toplayıp biraz denedikten sonra görüşlerini paylaşacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mordeaur -- 24 Mayıs 2013; 17:11:20 >
  • beni daha listeye eklemedinizmii yaa:) 500 gb+16gb sli'siz y500
  • arkadaşlar ben bilgisayarımahttp://www.vatanbilgisayar.com/Solid%20State%20Disk/sandisk-sdssdhp-128g-g26-128gb-ultra-plus-sata-30-ssd-(okuma-530mb--yazma-290mb)/productdetails.aspx?I_ID=64958 bune alıp takmak istiyorum ama nasıl takacağıma dair bir fikrim yok nasıl yapacağım hakkında yardımcı olumusunuz. sistemi buna yüklemek istiyorum diğer 500gb da tutmak istiyorum mümkün mü bu? yardım edermisiznz
  • arkadaşlar su linkdeki ürünü almayı düşünüyorumhttp://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/lenovo-59-360470-y500-notebook-core-i7--8gb-1tb-2gb-156-win8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=65377

Bu 2013 sorunsuz ürün demi.Eger öyleyse sipariş vericem hemen

• Arkadaşlar ben y500 ümü hdmi ile tvye bağlıyorum tv samsung 46es7000 ama tvde 3 adet hdmi girişi var hepsinin yanında parantez içinde birşey yazıyor birinde hdmi (dvı) hdmi (arc) hdmi (mhl) hangisine takmalıyım hangisi en uygunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lookmania

arkadaşlar su linkdeki ürünü almayı düşünüyorumhttp://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/lenovo-59-360470-y500-notebook-core-i7--8gb-1tb-2gb-156-win8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=65377

Bu 2013 sorunsuz ürün demi.Eger öyleyse sipariş vericem hemen

Evet sorunsuz seri

• bu indirim benim alacağım zamana denk gelse ne güzel olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

bu indirim benim alacağım zamana denk gelse ne güzel olurdu

Hocam sen niye bekliyon.
    Simdi alsana?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paryosam123

Arkadaşlar ben y500 ümü hdmi ile tvye bağlıyorum tv samsung 46es7000 ama tvde 3 adet hdmi girişi var hepsinin yanında parantez içinde birşey yazıyor birinde hdmi (dvı) hdmi (arc) hdmi (mhl) hangisine takmalıyım hangisi en uygunu ?

mhl hem ses hem görüntü aktarıyor ona tak
  • quote:

Orijinalden alıntı: elano68

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

bu indirim benim alacağım zamana denk gelse ne güzel olurdu

Hocam sen niye bekliyon.
    Simdi alsana?

hocam sınava gireceğim anca sınavdan sonra alabilirim yoksa hemen alırdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• en son aldıgımız recoverynin içinde hangi dosyalar oldugunu görebiliomuyuz?
    birdeaklıma birşey takıldı. ben kurulumu vatanda yaptırmıstım, o nlar kurulum yapıyorken sistem yedekleme yapıyorlar mı?
    ilerde sistem recovery yaptıgım zaman powerdvd filmfon vs gibi uygulamaların silinmesini istemiyorum o yüzden.
  • arkadaşlar y500 sli yi uzun süredir bu indirimi bekliyordum sonunda 1988 tl ye aldım.almak isteyenler %34 lük indirimi kaçırmasın.bir daha bu fiyatı göremessiniz.2 ay önce eski seriyi 2265 tl ye aldım sorunlu diye geri iade ettim sonunda 270 tl daha ucuza aldım haberiniz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: axisheita666

arkadaşlar ben bilgisayarımahttp://www.vatanbilgisayar.com/Solid%20State%20Disk/sandisk-sdssdhp-128g-g26-128gb-ultra-plus-sata-30-ssd-(okuma-530mb--yazma-290mb)/productdetails.aspx?I_ID=64958 bune alıp takmak istiyorum ama nasıl takacağıma dair bir fikrim yok nasıl yapacağım hakkında yardımcı olumusunuz. sistemi buna yüklemek istiyorum diğer 500gb da tutmak istiyorum mümkün mü bu? yardım edermisiznz

Bidiğiniz üzere bilgisayarın yanında format CD si yok Bunu HDD üzerindeki gizli bölümde bulunan veriler sayesinde gerçekleştiriyoruz. Hdd nizin İmajını alıp mesela acronis hdd yedekleme programı var böyle bir programla yedeğini alıp sonra HDD yi değiştirip tekrar sistemi SSD üzerine kurma şansınız var anca öyle olur

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.