Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Y500 Kullanıcılar Kulübü (SSS eklendi ilk sayfayı okumadan soru sormayınız ) (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.973
Cevap
83
Favori
565.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İzmir (Bornova)

Oha ya biri konyadan biri izmirden geliyor

istanbulda olupta ürünü yurt("şehir") dışından gelen var mı benim gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 25 Mayıs 2013; 15:15:15 >
  • mat ekran seçeneği yok mu bu y500 ün yahu parlak olmayaymış iyiymiş bende samsung var laptop mat ekran alıştım buna parlakta sıkıntı çekerim gibime geliyo :(
  • Beyler benim windows derecelendirme neden düşük çıkıyor. Nvidia'yı güncelledim 320.18 versiyon. Maksimum performans yaptım. Sabit disk güç tasarrufunu kapattım. Fakat puanım aşağıdaki gibi çıkıyor.

Lenovo IdeaPad Y500 Kullanıcılar Kulübü (SSS eklendi ilk sayfayı okumadan soru sormayınız )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

Beyler benim windows derecelendirme neden düşük çıkıyor. Nvidia'yı güncelledim 320.18 versiyon. Maksimum performans yaptım. Sabit disk güç tasarrufunu kapattım. Fakat puanım aşağıdaki gibi çıkıyor.

Lenovo IdeaPad Y500 Kullanıcılar Kulübü (SSS eklendi ilk sayfayı okumadan soru sormayınız )

Gerçekten de çok enteresan değerler almışsın. Ben extra bi ayar yapmadım dediğiniz gibi güncelleme ve hdd ayarı yaptım o kadar. Siz testinizi yaparken bilgisayarınızın yüksek performansta olduğuna emin misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

Konya
    İzmir (Bornova)

Ben de İstanbulda oturuyorum Benimki Tekirdağ Çorludan gelmişti

• quote:

Orijinalden alıntı: OMERGER

quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

Beyler benim windows derecelendirme neden düşük çıkıyor. Nvidia'yı güncelledim 320.18 versiyon. Maksimum performans yaptım. Sabit disk güç tasarrufunu kapattım. Fakat puanım aşağıdaki gibi çıkıyor.

Gerçekten de çok enteresan değerler almışsın. Ben extra bi ayar yapmadım dediğiniz gibi güncelleme ve hdd ayarı yaptım o kadar. Siz testinizi yaparken bilgisayarınızın yüksek performansta olduğuna emin misiniz ?

Evet yüksek performansta, windows update yapıyorum şuan bitince tekrar deneyecem bakalım değişecek mi?

• Arkadaşlar servis kaydında tamir için gerekli parçalar yurtdışından istenmiştir şeklinde bişi yazmışlar.

1- Bu parçalar ne zaman gelir tahmini?

2-20 İş günü içersinde gelmezse para iadesi alabiliyormuyum. Para iadesi aldığım zaman vatandan bana hediye çekimi veriyorlar yoksa direk nakit olarak mı bir iade söz konusu. Ben 3 taksidimi yatırdım kredi kartıyla aldığım için ve bi kısmınıda alırken nakit vermiştim. para iadesi olursa bu işlem ne şekilde olur ?
  • Nasıl bir satış taktikleri var ise artık her halde vergiden yırtmak için böyle bir şey yapıyorlar
  • Bunlar da benim puanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espa -- 25 Mayıs 2013; 17:10:03 >
  • Cihaz boşta iken sıcaklık değerleri... Sizce normal mi ?? energy managementten dengeli ve akıllı güç tasarrufu açık... :S Fazla ısınıyor gibi geliyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RosweL 61

quote:

Görüntüler bunlar koymayı unutmuşum
     Lenovo IdeaPad Y500 Kullanıcılar Kulübü (SSS eklendi ilk sayfayı okumadan soru sormayınız ) Lenovo IdeaPad Y500 Kullanıcılar Kulübü (SSS eklendi ilk sayfayı okumadan soru sormayınız )

arkadaşlar puanımı nasıl arttıracağım blen varmı

Hocam bi ekran kartını güncellesen yeterli olur gibi geliyor resimlerde görüldüğü üzere sabit disk güç tasarrfunu kapatmışsın o doğru başka da yapılacak birşey yok

arkadaşım güncelledim onu 314.22 fakat diğerindede o vardı o 7.3 dü ve sabit diskide 6.8 ggösteriyor express cache ye baktım çalışıyormu diye oda çalışıyordu çözemedim

• quote:

quote:

Konya
    İzmir (Bornova)

http://www.nvidia.com.tr/drivers/beta burdan 320.18 imi indireyim yoksa 314.22 yi kullanmaya devam mı edeyim

• arkadaşlar laptop u aldım beni ekleyebilrisiniz
    ayrıca laptopu alır almaz ne yapmamı önerirsiniz?yedekle, nvidia driver güncelle fln tarzında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaker07

arkadaşlar laptop u aldım beni ekleyebilrisiniz
    ayrıca laptopu alır almaz ne yapmamı önerirsiniz?yedekle, nvidia driver güncelle fln tarzında.

Driver güncelleyip 3dmark11 testi yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

quote:

Orijinalden alıntı: webmaker07

arkadaşlar laptop u aldım beni ekleyebilrisiniz

Driver güncelleyip 3dmark11 testi yap

singlecore windows bul bi arkadaş anlattıbi kaç sayfa geride onu indir elinin altında olsun yedek almaya gerek yok ne var yok güncelle

• arkadaslar ben bu laptopu ordu dan almak istiyorum fakat vatanın sitesinde laptopun ordudaki magazasını göstermiyor acaba ordu dan siparis verip getirtebilirler mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Konya
    İzmir (Bornova)

http://www.nvidia.com.tr/drivers/beta burdan 320.18 imi indireyim yoksa 314.22 yi kullanmaya devam mı edeyim

Ben 320.18 kullanıyorum bir sıkıntı yok . İstersen yükleyebilirsin ben oyun performanslarında gelişim gösterdiğini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cimbomum28

arkadaslar ben bu laptopu ordu dan almak istiyorum fakat vatanın sitesinde laptopun ordudaki magazasını göstermiyor acaba ordu dan siparis verip getirtebilirler mi

Hocam bilgisayarı istediğin yerden internet ile sipariş verip getirtebilirsin. İstanbuldan izmirden ankaradan farketmez sana en yakın hangi şubede varsa yönlendirirler
  • eyvallah hocam çok sağol

• bende gecen hafta 2247 tl gibi bir fiyata aldigim y500 u bugun iade edip 1988 tl ye tekrar aldim tesekkurler vatan :)

• 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.