Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Y500 Kullanıcılar Kulübü (SSS eklendi ilk sayfayı okumadan soru sormayınız ) (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.972
Cevap
83
Favori
565.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Telvis

quote:

Orijinalden alıntı: stilkil1

quote:

link 1
    link 2

de bune ya fıyatlar farklı ozellıker farklı ssd lısı daha ucuz ne iş bu anlamadım ben arkadaslar anlayan varmı ?

hocam bide sli olup olmadığı garantimi :S

daha demın pcdepo ıle gorustum verdıgı cevap bu

merhabalar

efendım sıtenızde y500 ozellıklerını guncellemıssınızde

max bellek 8 gb olarak gosterıor yurt dısı sıtelerınde 16 gb olarak gorunuyorda

bılgıler kesın mı sli olucak mı ?

Baykal 18:34:06
    yok 16 gb destekliycektir arkadaşlar şimdi sadece ithalatçının gönderdiği bilgiler doğrultusunda güncellediler ürün geldiği zaman bir tanesi ni tam özellikleri yazabilmek için açıp kontrol edicez ozaman tam olarak güncellenicektir

artık sıktı az once pc depo ile konustum sadecenotebook la konustum y500 sli olan modeller ilk partide gelmeyecekmiş lenova kadar sahtekar firma olamaz bence artık sıkıldım hafta sonu msi g60 alabilirim artık cok can sıkıcı oldu adaml yerine koymuyolar resmen dalga geciyorlar sli model turkiyeye ne zaman gelecegini bilmiyor kesin bilgi yok full hd olup olmadıgı mechul ya ne kdar sacma sapan ya 1hafta içinde geldi geldi gelmedi ya monster ya g60 alıcam baslarım boyle firmaya

• quote:

Orijinalden alıntı: stilkil1

quote:

link 1
    link 2

de bune ya fıyatlar farklı ozellıker farklı ssd lısı daha ucuz ne iş bu anlamadım ben arkadaslar anlayan varmı ?

hocam bide sli olup olmadığı garantimi :S

Hocam pc depoyu arayip sorsak .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen çok sıktı bende bu hafta gelmezse msi ge60 alacağım 15 tatil zaten bilgisayarsiz geçti 2.donem başladı daha tez yazacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: nvidia90

Aynen çok sıktı bende bu hafta gelmezse msi ge60 alacağım 15 tatil zaten bilgisayarsiz geçti 2.donem başladı daha tez yazacağım

Kesin ne zaman geleceginden emin olsam beklerim de degil işde Bilmiyorum naapcam msı da kafama yatmaya basladı aslında :)
  • MSI daki kasa kalitesi sıcaklık değerleri ve kalınlığında merak ediyorum kardeşime z500 almıştım sabah 7 den akşam 11 e kadar deneme amaçlı oyun oynadım bf3 ultrada en fazla işlemci 77 gpu 79 dereceyi gördü hava çıkış yeri de çok ince olmasına rağmen çok kararsızim y500 un kasası sağlama benziyo birde klavye çok hoş tez yazma işi olmasa beklicem ama bilmiyorum SLI olanları gelseydi yav millet ağaç oldu

• quote:

MSI daki kasa kalitesi sıcaklık değerleri ve kalınlığında merak ediyorum kardeşime z500 almıştım sabah 7 den akşam 11 e kadar deneme amaçlı oyun oynadım bf3 ultrada en fazla işlemci 77 gpu 79 dereceyi gördü hava çıkış yeri de çok ince olmasına rağmen çok kararsızim y500 un kasası sağlama benziyo birde klavye çok hoş tez yazma işi olmasa beklicem ama bilmiyorum SLI olanları gelseydi yav millet ağaç oldu

evet z500 gercekten guzel makına cok hosuma gıdıo benımde ama en cokta hosuma gıden yoga 13 yav seklı yeter havası yeter :) ama goruntu, ses ve performans bakımından y500 tek gecerım :)
  • quote:

quote:

MSI daki kasa kalitesi sıcaklık değerleri ve kalınlığında merak ediyorum kardeşime z500 almıştım sabah 7 den akşam 11 e kadar deneme amaçlı oyun oynadım bf3 ultrada en fazla işlemci 77 gpu 79 dereceyi gördü hava çıkış yeri de çok ince olmasına rağmen çok kararsızim y500 un kasası sağlama benziyo birde klavye çok hoş tez yazma işi olmasa beklicem ama bilmiyorum SLI olanları gelseydi yav millet ağaç oldu

evet z500 gercekten guzel makına cok hosuma gıdıo benımde ama en cokta hosuma gıden yoga 13 yav seklı yeter havası yeter :) ama goruntu, ses ve performans bakımından y500 tek gecerım :)

Hocam bu ayda bekleyelim gelmezse baska model alicak arkadaslar varsa direk alir zaten

• Aynen bu ay Son geldi geldi gelmedi Lenovo alsın o bilgisayarı............. Ne yapıyorsa yapsın

• quote:

Orijinalden alıntı: xMaKaRoVxTR

quote:

quote:

Hocam bu ayda bekleyelim gelmezse baska model alicak arkadaslar varsa direk alir zaten

bazen kafam atıyor onu alıcam bunu alıcam dıom da gelene kadar beklerım gelmezse yaza haswall lar gelıcek ondan alırm bakarım keyfıme zamanım var benım :)

• uygun bir seçim olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allem Kullem

y500 yerine bunu alsam önerir misiniz arkadaşlar beklemek istemiyorumda ?

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/msi-ge60-0nd-453tr-ge60-core-i7-3630qm-240-ghz-8gb-750gb-156-2gb-gtx660m-ddr5-bluray-bt-win8/productdetails.aspx?I_ID=64375

msı dan pek anlamam msı konusuna bı bak ıstersen orada ııyı yanları kotu yanları felan yazıyor oradan ıstedıgın gıbı bak dostum .

• quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/msi-ge60-0nd-453tr-ge60-core-i7-3630qm-240-ghz-8gb-750gb-156-2gb-gtx660m-ddr5-bluray-bt-win8/productdetails.aspx?I_ID=64375

Hocam gidip msi konusuna yazar misin

• ARKADAŞLAR NE DEDİYSEK NASİL UYARDİYSAK OLMADİ.

Msi icin msi konusuna gidip orada yazin yetti artik sunu mu alayim sunu mu alayim .ne almayi dusunuyorsaniz gider onun konusuna yazarsiniz bu kadar basit.

Burasi y500 konusu .baska bilgisayar ya da "notebook tavsiyesi istiyorum acil yardimmm","msi ge60mi lenovo y500 mü alayim" konusu degil.gecen sayfalarda bir sürü paylaşım yaptim benchmark yaptik birisi gelip msi ge60 mi alayim diye araya giriyor siz burada konuyla ilgili bilgiye ulasmayi da zorlastiriyorsunuz sayfayi şişiriyorsunuz.

Bundan sonra konuyla alakasiz bütün yorumlarinizi itinayla sikayet edeceğim.ceza puani da isteyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

ARKADAŞLAR NE DEDİYSEK NASİL UYARDİYSAK OLMADİ.

Msi icin msi konusuna gidip orada yazin yetti artik sunu mu alayim sunu mu alayim .ne almayi dusunuyorsaniz gider onun konusuna yazarsiniz bu kadar basit.

Burasi y500 konusu .baska bilgisayar ya da "notebook tavsiyesi istiyorum acil yardimmm","msi ge60mi lenovo y500 mü alayim" konusu degil.gecen sayfalarda bir sürü paylaşım yaptim benchmark yaptik birisi gelip msi ge60 mi alayim diye araya giriyor siz burada konuyla ilgili bilgiye ulasmayi da zorlastiriyorsunuz sayfayi şişiriyorsunuz.

Bundan sonra konuyla alakasiz bütün yorumlarinizi itinayla sikayet edeceğim.ceza puani da isteyeceğim

+1 Hocam sana katılıyorum Harfi harfine bende uyarmıştım hatta iki tane uyarı yazmıştım ama Ne oldu dinlemediler gitti.. Konu iyice çığırından çıktı.

Birinde GE60 Konusu sokmuştum çok daracağına girdim birşeyde diyemedim cevabın arasında yerleştirdim.

Y500 Hala bir türlü gelemedi gitti nedir bu 1-2 hafta oyalamaları.. Daha onu bunu bırakın aylardır aynı tantana dönüyor zaten ne yapabilirsin başka isteyen gider başka model-seri alır kimisi Y500 ü bekler orası milletimizin kendi tercihine kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se_co -- 12 Şubat 2013; 9:15:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Se_co

quote:

ARKADAŞLAR NE DEDİYSEK NASİL UYARDİYSAK OLMADİ.

+1 Hocam sana katılıyorum Harfi harfine bende uyarmıştım hatta iki tane uyarı yazmıştım ama Ne oldu dinlemediler gitti.. Konu iyice çığırından çıktı.

Birinde GE60 Konusu sokmuştum çok daracağına girdim birşeyde diyemedim cevabın arasında yerleştirdim.

Y500 Hala bir türlü gelemedi gitti nedir bu 1-2 hafta oyalamaları.. Daha onu bunu bırakın aylardır aynı tantana dönüyor zaten ne yapabilirsin başka isteyen gider başka model-seri alır kimisi Y500 ü bekler orası milletimizin kendi tercihine kalmış.

y500 gelmiyor evet ben almış olmama rağmen alamayanlar için isterim gelmesini çünkü daha fazla kişi aldıkça benim göremediğim noktalar ortaya çıkar ya da paylaşım vesaire olur mesela kurulum konusunda ekran kartı konusunda driverı vesairesidir.

Şimdi y500ün gelmemesi konusuna adamlar her gün bıkmadan usanmadan gelip efendim bugün gelmezse lanet olsun lenovoya gidip msixxx alacağım yok samsung xxx modelini alacağım diye aylardır geveliyorlar,bizi tehtid ediyorlar sanki lenovo çalışanıyız bunun üzerinden para kazanıyoruz

4 aydır aynı teraneyi de kendileri tekrarlıyorlar,lenovo 4 aydır getirmiyorsa onlar da 4 aydır her hafta msi,samsung alacaklar.BİTMEDİLER

• quote:

quote:

Hocam ac3 incelemeni bekliyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: elano68

quote:

quote:

Bir araya sıkıştirmaya çalışacağım hocam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocan senden bi oyun ıstegınde bulunabılır mıyım cok rahat kaldırır bılıyorm ama vıdeosunu verebılırsen cok mutlu olurum zamanın varsa yardımcı olabılır mısın ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocan senden bi oyun ıstegınde bulunabılır mıyım cok rahat kaldırır bılıyorm ama vıdeosunu verebılırsen cok mutlu olurum zamanın varsa yardımcı olabılır mısın ?

hocam video koyarım ama video koyduğumda asıl performansı vermiyor bilginiz olsun ,video çekerken sistem kaynaklarının dibine kadar kullandığından dolayı fps de düşme oluyor.

Oyunu yazın denemeye çalışırım,mmo rpg olmasın yeterli :)

çalışmaktan vakit bulabilirsem istediğiniz videoları koyacağım hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam video koyarım ama video koyduğumda asıl performansı vermiyor bilginiz olsun ,video çekerken sistem kaynaklarının dibine kadar kullandığından dolayı fps de düşme oluyor.

Oyunu yazın denemeye çalışırım,mmo rpg olmasın yeterli :)

çalışmaktan vakit bulabilirsem istediğiniz videoları koyacağım hocam

hadı ya rpgydı ıstedıgım oyun :) Darsiders II bılıyorum cok rahat kaldırırda akıcılıgı nasıl olucak cok sevdıgım bı oyundur slıyıde desteklıyor bu oyun fps en az 50 cıkıyor ultra ayarlarda bı bakın hocam sıze zamet akıcılıgına kasmalarına felan nasıl.

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.