Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Y500 Kullanıcılar Kulübü (SSS eklendi ilk sayfayı okumadan soru sormayınız ) (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.972
Cevap
83
Favori
565.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 3KSK5Toure

quote:

Orijinalden alıntı: Allem Kullem

quote:

Orijinalden alıntı: toutatis

Klavye sorunu olursa denemenizi yapıp hemen iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

Anladım teşekkürler. Peki y500 nasıl kasa kalitesi vs. asus alacaktım ama y500 ü duyunca almadım. MSI G serileride 4000 lira civarı. Önerir misiniz y500 ü ? Levono hiç kullanmadım açıkcası. Birde ben sli yi anlamadım. Oyunlarda + perf. için mi sli olanını almalıyım ? Bilgilendirirseniz sevinirim tekrar teşekkürler.

Arkadasım kasa kalitesi y580 ne göre çok daha iyi oldugu kesin kullana arkdaslardan..Lenovonun zaten yıllardır f/p ürünlerini ürettiğini hepimiz biliyoruz.Asus n56 oyun icin zaten tam werim alamazsın..Bu sli 2*gt650m anlamına geliyor. Yani notebookda 2 tane ekran kartı war. Ama bu notebokda Dwd rw bölümü yok obölüme bi ekran kartı daha yerleştirmişler. yani oyunlarda cok büyük artı. Her oyun desteklemio ama bütün sewdigimiz oyunlar en azından beni bütün sewdigim oyunlar desteklio..

Y580in kasasi iyi.Bu y500de de biraz daha iyilestirilmis hali.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• sli'lı model lenovo shop'ta 1 962 tl'ye denk geliyor. biz 2100'e alabilirsek harika olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tokuchi

sli'lı model lenovo shop'ta 1 962 tl'ye denk geliyor. biz 2100'e alabilirsek harika olacak.

Hocam sadece notebookta ön siparis aliyorlar ama ordada ozellikleri yanlis yazilms sanirim.Fhd degil bide.Ama cok yakin zamanda pcdepoda falan olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xMaKaRoVxTR

quote:

sli'lı model lenovo shop'ta 1 962 tl'ye denk geliyor. biz 2100'e alabilirsek harika olacak.

Hocam sadece notebookta ön siparis aliyorlar ama ordada ozellikleri yanlis yazilms sanirim.Fhd degil bide.Ama cok yakin zamanda pcdepoda falan olur.

sli'sız 2100 se almayı düşünmüyorum açıkçası(muhtemelen de öyle olacak) 2 aya kadar amerika;'ya gtime durumum var ama 2 ay daha beklemek istemiyorum bir yandan da. gerçi vatan da baya geciktirdi

• quote:

quote:

quote:

sli'sız 2100 se almayı düşünmüyorum açıkçası(muhtemelen de öyle olacak) 2 aya kadar amerika;'ya gtime durumum var ama 2 ay daha beklemek istemiyorum bir yandan da. gerçi vatan da baya geciktirdi

benımde slı ye verecegım en fazla 2300 baktım fazla geldı slılısı FHD olanıda en fazla 2100 verırım yıne fazla gelıse eger alırım bi monster (gercı onunda beklemesı var ama ne yapalım :) )felan bakarım keyfıme yav bune ya bekle bekle nereye kadar beklıyecez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Telvis -- 10 Şubat 2013; 12:58:23 >

• pcdepo ile az önce görüştüm

Topic: İyi günler lenovo y500 ne zaman stoklarınızda olur ve bir fiyat aralığı verebilir misiniz?

A representative will be connected, please be patient.

Nihat enters the chatroom.

Nihat 19:48:58
    merhaba bahsetmiş olduğunuz modeller için

kesin bir tarih malesef yok
  • Arkadaslar bence ümidi kesin siz y500den

• quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Arkadaslar bence ümidi kesin siz y500den

Neden ki hocam ?

• quote:

quote:

Neden ki hocam ?

Bilmem ki sürekli bı tarih veriyorlar sonra belli degil diyorlar.o yuzden yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3KSK5Toure

quote:

Orijinalden alıntı: Allem Kullem

quote:

Orijinalden alıntı: toutatis

Klavye sorunu olursa denemenizi yapıp hemen iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

Anladım teşekkürler. Peki y500 nasıl kasa kalitesi vs. asus alacaktım ama y500 ü duyunca almadım. MSI G serileride 4000 lira civarı. Önerir misiniz y500 ü ? Levono hiç kullanmadım açıkcası. Birde ben sli yi anlamadım. Oyunlarda + perf. için mi sli olanını almalıyım ? Bilgilendirirseniz sevinirim tekrar teşekkürler.

Arkadasım kasa kalitesi y580 ne göre çok daha iyi oldugu kesin kullana arkdaslardan..Lenovonun zaten yıllardır f/p ürünlerini ürettiğini hepimiz biliyoruz.Asus n56 oyun icin zaten tam werim alamazsın..Bu sli 2*gt650m anlamına geliyor. Yani notebookda 2 tane ekran kartı war. Ama bu notebokda Dwd rw bölümü yok obölüme bi ekran kartı daha yerleştirmişler. yani oyunlarda cok büyük artı. Her oyun desteklemio ama bütün sewdigimiz oyunlar en azından beni bütün sewdigim oyunlar desteklio..

Anladım o zaman harici slim dvd yazıcı almak lazım birde : )

• quote:

quote:

quote:

Neden ki hocam ?

vallaha sıkıntı ya gıdecem alıcam bı ultrabook kendımı zor tutuom

• quote:

Orijinalden alıntı: Telvis

quote:

quote:

quote:

Neden ki hocam ?

Neden ultrabook hocam?siz noteebook istiyorsunuz :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Telvis

quote:

quote:

quote:

Neden ki hocam ?

Neden ultrabook hocam?siz noteebook istiyorsunuz :)

notebook ıstıyorumda yoga 13 te aklımı celıyor guzel bı pc katlanıor felan kullanma fırsatımda oldu cok guzel sleeping dogsu very very very low da gayet akıcı oynuyor yav yok bekle bekle sıkıldım kına geldı kendımı zor tutuyorum carsamba unı ye gıdıcem pc sız gıdıyorum ama bekleyecem 10 gun daha bılemedım 15 gun sonrasında beklemem zatı alırım bısıler olmaz böle tatılde evde somamızı şişire şişire oturduk olmazmı böle canım

• Vatan Bilgisayar'a soran ve ürünün geleceği kesin tarihe yönelik cevap alan var mı?
    1-2 önce bu konuda birisi lenovo marka laptopların buraya getirilişinin hep geciktiğini ve muhtemelen mart ortasında geleceğini yazmıştı.Bana biraz abartı gelmişti ama gerçekten de haklıymış.Yılbaşı,ocak 3.haftası,son haftası hatta şubat ortası derken şimdi ciddi ciddi mart ortası olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrikli Vatoz -- 10 Şubat 2013; 21:41:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elektrikli Vatoz

Vatan Bilgisayar'a soran ve ürünün geleceği kesin tarihe yönelik cevap alan var mı?
    1-2 önce bu konuda birisi lenovo marka laptopların buraya getirilişinin hep geciktiğini ve muhtemelen mart ortasında geleceğini yazmıştı.Bana biraz abartı gelmişti ama gerçekten de haklıymış.Yılbaşı,ocak 3.haftası,son haftası hatta şubat ortası derken şimdi ciddi ciddi mart ortası olacak.

Hocam sadecenotebook on siparis aliyor ama fhd degil..İşinize karışmak gibi olmasın ama bu ayın sonuna doğruda bekleyin gelmezse artik bilemicem

• sadecenotebook FHD ve slı getırmıyor bılgılerınıze buradan almak ısteyen FHD ve sli değil ve 20 subatta gelmesı beklenıyormus Tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Telvis -- 11 Şubat 2013; 10:34:08 >
  • arkadaşlar herkes şikayetvarcom'a şikayet yazarsa belki daha ciddiye alırlar bizi ve kesin bir tarih verirler
  • quote:

arkadaşlar herkes şikayetvarcom'a şikayet yazarsa belki daha ciddiye alırlar bizi ve kesin bir tarih verirler

biraz mantık lütfen :D
  • Hala bir haber yok değil mi arkadaşlar :S
  • arkadaşlar sadecenotebook.com un getirdiği y500 ler bizim istediğimiz sli modeli değil, yani 2.ekran kartı yok, dvd-rw var. sli modelini ise sipariş etmeyeceklermiş, eğer lenovo türkiye getirirse satışa sunarız cevabını sitenin teknik sorumlusundan aldım... yani pcdepo, vatanbilgisayar gibi satıcıları bekleyeceğiz...
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.