Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
23
Favori
75.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Böyle alengirli işlere hiç girmeyin bence. Yok kendileri açıyormuş da takıyormuş da ben kutusu açılmamış ürün isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacı1992 kullanıcısına yanıt
    Kendileri taksa bile lenovo bandrolü ile kapalı kutu geliyor dostum. Tuhaf bir iş yani. Ama içine sinmiyor insanın öyle bile olsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diretirlerse mahkemeye verir kazanırsın. Sonuçta o ibareyi koyma tarihleri bellidir. İspatlanır bir şekilde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatalstroke21 kullanıcısına yanıt
    Bunun 256gb si satıcı tarafından eklenmiş. Sonu ptx ile biten modelini bul orjinal 512gb olanı o olmasi lazım

• Bu makinenin bazı modellerinde 1TB HDD ve 256 SSD var. BT Teknoloji ise sadece SSD olan modelinde HDD için yuva bulunmadığını söylemiş. Bu nasıl olabiliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: ercanerten

Bu makinenin bazı modellerinde 1TB HDD ve 256 SSD var. BT Teknoloji ise sadece SSD olan modelinde HDD için yuva bulunmadığını söylemiş. Bu nasıl olabiliyor?
    Up , hocam B.T hangi model için hdd yuvası bulunmuyor dedi link atabilir msiin

• mezmez kullanıcısına yanıt
    https://m.n11.com/lenovo-l340-81lk003ktx-i7-9750h-16gb-256-gb-4-gb-gtx1650-156-dos-P367416834

Soru-Cevap kısmına bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanerten -- 16 Ağustos 2019; 0:7:13 >
  • yutu61 kullanıcısına yanıt
    İadem onaylandı. Şimdi kafamda ki soru şu. Direk bu gece 6.300 tl'ye i5 li modelini alayım mı? Yoksa %18 kdv indirimi mi kovalayım :) i7 ile i5 arasında ki fark çok mu bilgin var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Kendileri taksa bile lenovo bandrolü ile kapalı kutu geliyor dostum. Tuhaf bir iş yani. Ama içine sinmiyor insanın öyle bile olsa
    Hocam yarın benim sipariş de teknosadan ( trabzon mağazasından) geliyor, kutusunun daha önceden açılıp açılmadığını nasıl anlayabilirim ,belki teşhir ürün gönderirler. Ayrıca lenovo bandrolünü kapalı kutuya satıcı mağazanın takma hakkı var mı?

Valla hocam inanın bu konuda bir bilgim yok. Bandrol dediğiniz şey siyah yuvarlak yapışkanın üzerine beyazla lenovo yazısı. Mağazayı bırak sen bile yapıp takabilirsin 😀

• 17.3" lik modeli aldımda çanta olarak sizce bunlardan hangisi ?

https://urun.n11.com/canta-ve-kilif/hp-2sc67aa-business-173-notebook-sirt-cantasi-siyah-renk-P348488842
    .
    HP Odyssey 15.6" Notebook Sırt Çantası Siyah L8J88AA
    https://www.hepsiburada.com/hp-odyssey-15-6-notebook-sirt-cantasi-siyah-l8j88aa-p-HBV0000010B97?magaza=Nethouse

2.) 15.6 inçlik ama denedik 17.3 sığdı

• Laptop klavyesine (anakart ve portlqrın oldugu tarafa) kulağımı dayadıgımda cd çizilme sesine benzer cızırtı sesi geliyor , cihazda hdd yok acaba neden olabilir?

Cihazı bugün aldım cızırtı sol tarafta oluyor, normal şekilde duyulmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mezmez -- 19 Ağustos 2019; 22:4:20 >
  • Arkadaşlar l340'a göre aşağıdaki cihaz nasıl?

https://www.vatanbilgisayar.com/hp-pavilion-15-dk0006nt-core-i5-9300h-2-4ghz-16gb-512ssd-15-6-gtx1650-4gb-w10.html#urun-ozellikleri

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Aynı fiyata freedos i7 olan L340 var. Eski hp laptoplar aşırı ısınıyor. Yenileri hakkında bilgim yok
    Onu ben de merak edıyorum aynı ses benımkınde de var. hddsiz bendeki de
  • bytorch B kullanıcısına yanıt
    Laptop boştayken de oluyor mu , çünkü bende oluyor anakart galiba coil whine yapıyor

• bytorch B kullanıcısına yanıt
    Aman aman. Büyük konuşmayım da hepsiburadadan laptop falan almam ben. Yok ssd'yi kendileri takıyor, yok ram'i kendileri ekliyor. Gerek yok. 300-400 fazla veririm kafam temiz olur.

• hocam laptopta hafif işler yaparken cızırtı geliyor mu kasanın sol tarafında , bu normal mi çünkü harici ekran kartı kullanılmıyor ama coil whine gerçekleşiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Şu an bilgisayarı kullanım olarak zorlamasam da ses var. oluyor yani
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.