Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
23
Favori
75.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    + tavsiye eden olursa ben de dinliyorum.Çok kirlenme yok ama olsa iyi olur.
  • Beyler son zamanlarda fan sesi artan ve değişen var mı ? Sizce neden oluyodur ?
  • Engin Cann kullanıcısına yanıt
    Evet bende de fan sesi arttı, buyuk ihtimalle ya bi windows guncellemesi sistemin dengesini bozdu ya da bios guncellemesi bozdu. Biosu geriye çekmek fayda etmedi. 2004 sürümu gelince belki düzelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Engin Cann kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı şekilde normalde boştayken webde gezinirken fan sesi duymazdım duyuyorum artık.
  • Arkadaşlar selam. Ben i7 modelini kullanıyorum. İki sorum olacak. Ram'im bellek hızı 2666 ama bilgisayar 2400 çalıştırıyor. Bu normal mi? Birde sitesinde max 16gb ram takılır diyor 32 gb ram deneyen oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kater1977 -- 21 Mayıs 2020; 21:49:47 >
  • Arkadaşlar herkese merhaba.
    Bugün 81LK014LTX yani Windows 10 yüklü i5 9300HF olan modeli teslim aldım. Güncelleştirmeleri yaptım bir sıkıntı yok gibi ama garanti ile ilgili bilgilere tam anlam veremedim bu yüzden bir sıkıntı var mı diye ss atıyorum rica etsem bakabilir misiniz? Herkeste böyle mi, normali bu mudur?
    Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu

Bir de herkes bios güncellemesinden bahsetmiş, bendeki bios sürümü BGCN29WW kodlu sürüm, sizlerdeki de aynı mı acaba? Son olarak, şunu hemen yapmalısın dediğiniz bir ayar, kurmam gereken driver veya herhangi başka bir şey var mı?
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cornelias -- 21 Mayıs 2020; 16:53:44 >

• kater1977 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de aynı cihaz var ama bellek hızı 2400 diye biliyorum ben.Ve evet ram kısmını ben de merak ediyorum.
  • Cornelias kullanıcısına yanıt
    Bende de böyle hocam.Lenovo vantage üzerinden bios güncellemesi de yapılır ayrıca lenovo utility indirin derim.
  • ucanpide kullanıcısına yanıt
    dws

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba;
    Lenovo IdeaPad L340-17IRH Intel Core i7 9750H 16GB 1TB+256GB SSD GTX1650 Freedos 17.3 FHD Taşınabilir Bilgisayar 81LL000YTX
    Bu ürünü almaya karar verdim şuan güya indirimli fiyat 8,699 ₺ . Sizce bu fiyat daha da artar mı? şimdi bu fiyattan almayıp beklersek pişman olurmuyuz? Fiyat konusunda kararsız kaldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anladım hocam, teşekkür ederim.
    Şimdi de işlemci ile ilgili birkaç sorum var Bütün güncellemeleri yaptım, sonra cinebench 20 testi vs yapıp zorladım cpuyu ve 95i gördü direkt olarak. Undervolt uyguladığımda ise ortlama 75-80 civarı idi gayet iyi yani. Benim merak ettiğim stock halinde chromedaüç beş sekme birkaç daha app açıkken dahi 80i buluyordu sıcaklık, bu hali normal mi, herkeste bu şekil ısınıyor mu? İşlemcide sorun yoktur herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cornelias -- 22 Mayıs 2020; 4:50:4 >
  • Orjinal yükseltme key'i ile pro'ya yükseltebilir miyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onaralemdar -- 22 Mayıs 2020; 14:3:7 >
  • ali_ulvi A kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef ekonomiyi stabil tutamadıkları için hiç belli olmaz.Çıkar mı çıkmaz mı çokomelli anlayacağınız.Ama örnek veriyim Haziranda aynı versiyon 6500'dü şu an 8700 diyorsunuz.
  • onaralemdar kullanıcısına yanıt
    Yükseltirsiniz hocam.Home'dan proya veya educationa windows içi yükseltme mevcut.
  • Cornelias kullanıcısına yanıt
    Hocam benim ısınmıyor o kadar.Bilemedim sebebi de ne olabilir.Cinebench ile stock halde kaç skor aldınız bu arada hocam.Benim skorlarım şöyle;
    Stock-1960
    Undervolt(-135mv)-2350
    Undervolt(-125mv)-2600.
    Gördünüz gibi stock haldekiyle undervolt arasında dağlar kadar fark var.Anlamadım gitti.
  • Merhaba;
    Lenovo IdeaPad L340-17IRH Intel Core i7 9750H 16GB 1TB+256GB SSD GTX1650 Freedos 17.3 FHD Taşınabilir Bilgisayar 81LL000YTX hepsiburada dan sipariş verdim. Birkaç güne ulaşır sanırım windows 10 pro retail keylerden satın alıp kurmayı düşünüyorum.

Hayırlı olsun hocam.Üniversite öğrencisi misiniz?
  • Eyvallah teşekkürler . Öğretmenim

Üniversite öğrencileri ve akademisyenler windows 10 education alabiliyordu,hem orjinal hem ücretsiz.Öyleyseniz yolunu anlatıcaktım.Dediğiniz şekilde pro alırsanız da olur ama.
  • Teşekkürler. Keşke tüm öğrenciler ve öğretmenler için kolaylık sağlasalar.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.