Şimdi Ara

Lenovo ideapad 510 İncelemesi (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
25
Favori
83.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Lenovo ideapad 510 İncelemesi Lenovo ideapad 510 İncelemesi

• albaycortez kullanıcısına yanıt
    Sizin laptopunuzda sorun yok 90 derece gayet iyi sınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikkat! Dostlar sorunu kendim çözdüm asus tweaker 2 indirdim ve bu program ile gpu sıcaklığını değiştirebiliyoruz şimdi test ediyorum 72 dereceye ulaştı 1150 mhz civari hiç daraltma olmadan oynuyorum
     Lenovo ideapad 510 İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EfendiVader -- 11 Eylül 2018; 19:32:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfendiVader

Dikkat! Dostlar sorunu kendim çözdüm asus tweaker 2 indirdim ve bu program ile gpu sıcaklığını değiştirebiliyoruz şimdi test ediyorum 72 dereceye ulaştı 1150 mhz civari hiç daraltma olmadan oynuyorum
    programdan nasıl değiştiriyoruz sıcaklığı?

• ozandemir- kullanıcısına yanıt
    Overclock kısmından kendi ayarınızı oluşturacaksınız ordan zaten sıcaklık limitini değiptireceğiniz yeri görürsünüz eğer yapamazsanız yarın video ile anlatabilirim

• EfendiVader E kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam sonunda halloldu bu iş. Servise götürmeye gerek kalmadı. Allah razı olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Teşekkür ederim, bu kadar kolay çözümü uzun zaman sonra fark etmek üzüyor ama bir Allah razı olsun mutlu ediyor. Zaten servise gönderdiğinizde kesin sonuç gelmiyor o kadar düz düşünüyorlar ki sorunumu ekran kartı 61 dereceyi geçmediğini söylememe rağmen sadece hdd değişimi ve bakım yapıp gönderen bir servis var.

• quote:

Teşekkür ederim, bu kadar kolay çözümü uzun zaman sonra fark etmek üzüyor ama bir Allah razı olsun mutlu ediyor. Zaten servise gönderdiğinizde kesin sonuç gelmiyor o kadar düz düşünüyorlar ki sorunumu ekran kartı 61 dereceyi geçmediğini söylememe rağmen sadece hdd değişimi ve bakım yapıp gönderen bir servis var.
    katılıyorum. bende servise göndermeyi düşünüyordum hatta arayıp sordum. işte bize gelince bakarız bir sorun olduğunu düşünürsek değiştirirz fln. pek sıcak gelmemişti açıkçası ama bu şekilde süper oldu.
    Evet zaten anakartlarda farklılıkta yok zaten olsa uyumluluk sorunu olur. Youtubde csgo testine baktığımda 1080p ultra ayarlarda 30 40 fps alıyorlar ben 1080p ultrada ve bazı ayarlar daha yüksek 50 60 fps civarı

hocam burada CPU'daki current değer gibi GPU da da bu değeri nasıl bulabiliriz onda da daralma var mı tesbit edemedim (cpu-z'de core speed pek değişmiyor gibi) ama daralma olduğunu seziyorum.
  • Bizim cpu luk bir işimiz yok o düzgün dediğim gibi asus tw yi indirin adımları yapın oyunda daraltma olup olmadığını anlamak için msi afterburneri kullanın ama afterburner de sadece donanım donanım izlemeyi aktif edin ve altında donanım izlemeyi aktifleştir var onuda aktif edin sonra izleme ekranını düzenleme yerinden gpu sıcaklığı gpu frekansı falan seçtiğinizde girip kontrol edin

• quote:

Dikkat! Dostlar sorunu kendim çözdüm asus tweaker 2 indirdim ve bu program ile gpu sıcaklığını değiştirebiliyoruz şimdi test ediyorum 72 dereceye ulaştı 1150 mhz civari hiç daraltma olmadan oynuyorum
    Hocam sorun çözüldü anlık fps düşmesinden bıkmıştım allah razı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi embra -- 17 Eylül 2018; 11:41:24 >

• Arkadaşlar benim pc power tuşuna nasıl açınca 4 5 dakikada ancak kendine geliyor bu normal mi acaba değilse yapabileceğim bi şey var mi yardımcı olursanız çok sevinirim

Kardes bi sorum olacak benim pc açılınca 4- 5 dakikada ancak işlem yapabilir hale geliyor bu modeller için normal mi yoksa format falan mi atmaliyim

• 4 5 dakika biraz fazla ama normalde hızlı açılmıyor ssd öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EfendiVader -- 14 Ekim 2018; 17:4:9 >
  • Hdd olunca açılması malesef biraz zaman alıyor.
    Ben uyku moduna alıyorum , hızlıca açılıyor.
    Ayda 1 defa da güncellemeden güncellemeye yeniden başlat yapıyorum yetiyor.
  • muharrrm M kullanıcısına yanıt
    Sizinkinde anormallik var format iyi olur,yine de son windows güncellemelerinden sonra benim de yavaşladı eskiden yaklaşık 15 saniyede kullanıma hazır olurdu şimdi 1 dkyi bulduğu oluyor.
  • Teşekkür ettim

• KNTLG kullanıcısına yanıt
    Peki sizinkinin de kullanıma hazır olması 4 dakikayı falan buluyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: muharrrm

Peki sizinkinin de kullanıma hazır olması 4 dakikayı falan buluyor mu
    4 dakakika değil ama 1 - 1,5 dakika sürüyor kendine gelmesi.
    Bu yüzden kapatmak yerine uykuya alıyorum . hiç olmazsa şak diye açılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.