Şimdi Ara

Lenovo G560 Wireless Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
15.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba g560 bilgisayarıma win 7 32 bit yükledim. lenovonun kendi sitesinden driverlarını indirdim. ancak bir türlü wireless'ı çalıştıramıyorum sitesinde bulunan driverlarından yalnızca broadcom olanını kabul ediyor. ancak FN+F5 yaptığım vakit wireless devreye girmiyor.Dolayısıyla bilgisayar üzerinde bulunan wlan ışığı yanmıyor ve bağlantı sağlayamıyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

• Bende Lenovo z570 var sağ tarafta önde wireless tusu var.Senin G modelinde bilmiyorum varmı diye.Varsa onu kontrol et belki OFF'dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaDeRiMe_AqLaRıM -- 18 Şubat 2012; 2:22:36 >
  • peki aygıt yöneticisinde wireless da bir problem varmı ?
  • sayın KaDeRiMe_AqLaRıM ön taraftaki wireless tuşu açık konumda. aygıt yöneticisinde de bir sorun gözükmüyor. aygıt yöneticisinde broadcom 802.11n Ağ bağdaştırıcı diye yazmakta. kendi sitesinden indirdğim driverlar içinde yalnızca bunu kabul ediyor ancak bir türlü çalıştıramadım.
  • durup dururken mi böyle oldu ?
  • format attıktan sonra. driverını yükledim ama görev çubuğundaki wireless simgesinde kırmızı çarpı işareti var. fn+f5 tuşuyla açılıyor normalde ancak fn+f5 yaptğımda hiçbir tepki yok. öndeki wireless tuşu da etkin konumda. ayrıca biosda da wireless enabled konumda. aygıt yöneticisinde de sorun gözükmüyor. az önce fn+aşağı yukarı ok ile ekran parlaklığını ayarlayamıyordum ekran kartı sürücüsünü yükleyince düzeldi. sanırım bunun da sürücü ile ilgili bir sıkıntısı var. anlamadım gitti.
  • Ağ kartı devre dışı olmuştur belki
  • wireless adaptörüne tıklayıp özelliklerinden ayrıntılar kısmına gelip listeden "eşleşen aygıt kimliğini" kopyalayıp buraya yazarmısınız.
  • eşleyen aygıt kimiliği: pci\ven_14e4&dev_4727
  • bu arada şu an Ağ ve paylaşım merkezinden soldaki bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin kısmına girdiğimde kablosuz ağ bağlantısı simgesinin devre dışı olduğunu gördüm. sağ tıklayıp etkinleştir diyorum etkinleştirildi diyor ama hala devre dışı.
  • şu şekilde

Lenovo G560 Wireless Sorunu
  • Şunu indirip kurarmısınız.
    http://d10.devid.info/file/74/sp48591.exe
  • Windows Mobility Center da açıp kapatmayı deneyin
  • tamam. hemen indiriyorum.
  • yine aynı şekilde. kurdum bir sorun gözükmüyor ama ağ yine devre dışı.
  • Şu an aynı sorunu bende lenovo s10-3 te yaşıyorum sol tarfta wireles düğmesi on sürücüleri siteden yukledım fakat altta wireles da bağlantı yok diyor ve wireles ışığı yanmıyor. farklı sürücülerlede denedim işletim sistemi win 7 32 bit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edaran

arkadaşlar merhaba g560 bilgisayarıma win 7 32 bit yükledim. lenovonun kendi sitesinden driverlarını indirdim. ancak bir türlü wireless'ı çalıştıramıyorum sitesinde bulunan driverlarından yalnızca broadcom olanını kabul ediyor. ancak FN+F5 yaptığım vakit wireless devreye girmiyor.Dolayısıyla bilgisayar üzerinde bulunan wlan ışığı yanmıyor ve bağlantı sağlayamıyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

umuyorumki bununla sorununuz çözülecektir

http://global-download.acer.com/GDFiles/Driver/Wireless%20LAN/Wireless%20LAN_Broadcom_5.100.196.8_W7x86_A.zip?acerid=634624651410019111&Step1=NETBOOK,%20CHROMEBOOK&Step2=ASPIRE%20ONE&Step3=AOD270&OS=ALL&LC=en&BC=ACER&SC=EMEA_1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.