Şimdi Ara

LENOVO Z570 CORE İ5 2450M Wi-Fi Sorunu.!! >ÇÖZÜLDÜ<

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
10.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geçen hafta Vatan indirimi ile çok uygun fiyata aldığım bu şahane özellikli aletin kusuru deli etti beni
    Üründeki sıkıntım Modeme bağlanma problemidir.
    Modemin yanında gayet güzel bağlantı sağlanıyorken, 1-2 metre uzaklaşınca kopuyor.
    Aynı yerden önceki Lenovo Leptop ve iPhone 4 ile sorunsuz bağlantı sağlıyorum.
    En son wriless driverini falanda yükledim sorunum çözülmedi.
    Aynı sıkıntıyı yaşayanlar oldumu bilmek istiyorum.
    Yani bu modellere özgü genel bir sorunmu? yoksa bendeki aletin Wi-Fi adaptöründe sorunmu var.?
    Cihazı işe gelirken yanımda getirdim. 6 gün oldu alalı. ya geri vericem bugün, yada başka bir ürün alıcam.
    Verilecek hızlı cvp.lar çok önemlidir.

Şimdiden teşekkür ediyorum..

Ürün Linki

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/lenovo-59-324786-z570-core-i5-2450m-250ghz-8gb-ddr3-750gb-156-dvdrw-2gb-gt540m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=59016

Özellikleri:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 3 Mart 2012; 1:29:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Arkadaşlar merhaba herkese.
    Geçen hafta Vatan indirimi ile çok uygun fiyata aldığım bu şahane özellikli aletin kusuru deli etti beni
    Üründeki sıkıntım Modeme bağlanma problemidir.
    Modemin yanında gayet güzel bağlantı sağlanıyorken, 1-2 metre uzaklaşınca kopuyor.
    Aynı yerden önceki Lenovo Leptop ve iPhone 4 ile sorunsuz bağlantı sağlıyorum.
    En son wriless driverini falanda yükledim sorunum çözülmedi.
    Aynı sıkıntıyı yaşayanlar oldumu bilmek istiyorum.
    Yani bu modellere özgü genel bir sorunmu? yoksa bendeki aletin Wi-Fi adaptöründe sorunmu var.?
    Cihazı işe gelirken yanımda getirdim. 6 gün oldu alalı. ya geri vericem bugün, yada başka bir ürün alıcam.
    Verilecek hızlı cvp.lar çok önemlidir.

Şimdiden teşekkür ediyorum..

Ürün Linki

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/lenovo-59-324786-z570-core-i5-2450m-250ghz-8gb-ddr3-750gb-156-dvdrw-2gb-gt540m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=59016

Özellikleri:

dostum muhtemelen laptopta sorun var geri vermen gerekiyor bence
  • Belki çözüm olur diye yazıyorum,

Masaüstüne gelin bilgisayar simgesine sağ tıklayın>>>Özellikler>>>Aygıt Yöneticisi>>>>Ağ bağdaştırıcıları(çift tıklayın)>>>intel wifi link 1000bgn (çift tıklayın)>>>>Gelişmiş segmesine tıklayın.

-802.n modu etkin olmalı
    -Gezinme zorlamasını 5 yapın
    -Kablosuz mod >>> 3. 803.b/g
    Yayın gücü >>> En yüksek yapın tamam a basıp çıkın.

Gerekirse pc ve modemi yeniden başlatın.

Bir başka muhtemel sorun da modeminizin yayın kanalıyla diğer yayın yapan modemlerin çakışma ihtimali.Bu konu hakkında forumda zaten konular var.Bulamazsanız onuda ekleyebilirim ancak bu düşük bir ihtimal.
  • Cvp.lar için tşk. ederim.

Sorun cihazdan kaynaklıydı. 4 gün boyunca her yolu denedim. tüm ayarları dediğiniz gibi kurcaladım.
    Modemin frekans aralığı ve aygıt yöneticisinden tüm ayarları denememe rağmen olmadı.
    Cihazı değişim/iade için yanıma almıştım işe giderken. ellerinde olmadığından Asus ile değişim yaptım.
    Buda güzel bir alet. Lenovo kadar gelişmiş özelliklere sahip olmasada kaliteli bir ürün sonuçta.

Cihaz iadesi yapıldığı için sorun kalmamıştır. konu silinebilir.

Herkese Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.