Şimdi Ara

LENOVO A7010 ANA KONU (Nam-ı Diğer Lenovo K4 Note, Lenovo Vibe X3 Lite)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
293
Cevap
11
Favori
18.389
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Lenovo >> LENOVO A7010 ANA KONU (Nam-ı Diğer Lenovo K4 Note, Lenovo Vibe X3 Lite)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    142 Mesaj

4g internet protokolünü kullanarak ses video ve veri transferi yapmak.
    |
    |
    SeniVarya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: tecnikadamoguz01

Siz nerden bilgi aldınız hocam güncelleme geleceğine dair acaba .?

Lenovo nun forum sayfasından Admin yazdı geçen hafta

11-26-2016 01:17 AM

Andy_Lenovo wrote:
    All,

I've received the information that a VoLTE update for the K4 Note - A7010a48 is in the final testing phase, if no critical issues are raised during testing the expectation is that it will be ready for release during the next week. Should I receive more detailed information regarding the release I will post it in this discussion thread.

Thank you all for your patience.
    Thank you all again for your patience. An issue was found during testing, as a result the decision was to fix the issue and continue testing before releasing the update. Testing is still ongoing and the expectation is that this will be completed on this coming Tuesday, assuming all functionality passes testing the update will be released, possibly, by the end of next week. Should I receive any further updates I will post them in this thread.
    Andy

Re: How to add or enable voLTE in K4 note?
    Options
    ‎12-02-2016 05:08 AM

Andy_Lenovo wrote:

Thank you all again for your patience. An issue was found during testing, as a result the decision was to fix the issue and continue testing before releasing the update. Testing is still ongoing and the expectation is that this will be completed on this coming Tuesday, assuming all functionality passes testing the update will be released, possibly, by the end of next week. Should I receive any further updates I will post them in this thread.

Another issue was found during testing which has now been resolved. The update must now undergo a security check which should take place on Monday resulting in, when it passes, the update being possibly available late on Tuesday although Wednesday may be a more realistic date to expect it.
    Andy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samuel34 -- 6 Aralık 2016; 0:40:1 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    718 Mesaj
    android 7 seneye gelir işala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti38 -- 6 Aralık 2016; 21:44:35 >
    |
    |

Kardeşim telefon stabil hale geldi eski yazılım da bazı takılmalar vardı onlar düzeltilmiş. Yapmadiysan yap bilgin olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    byrmblgl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samuel34 -- 19 Aralık 2016; 14:34:45 >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: yabguali

Arkadaşlar cihazınıza kırılmaz cam taktırdınız mı? Taktıranlar link atabilir mi acaba?

Linkteki ürünü aldım kendim taktım 6-7 aydır bir sorun yok. Kılıfta güzel.
    http://www.hepsiburada.com/cepsesuar-lenovo-vibe-k4-note-a7010-kilif-silikon-kirmizi-kirilmaz-cam-p-TELKILCEPSE654-KI
    |
    |
    https://forums.lenovo.com/t5/K-and-Vibe-Z-Series-Smartphones/Lenovo-k4-note-CABC-option-in-power-manager/td-p/3503237

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressam0768 -- 14 Aralık 2016; 13:55:36 >
    |
    |
    CABC(Content Adaptive LCD Backlight Control) yani ortam ışığına göre parlaklık iyileştirme özelliği gelmiş bulunmakta
    Ekstra birşeyler gözüme çarparsa paylaşırım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: eRBAa.

quote:

Orijinalden alıntı: yabguali

Arkadaşlar cihazınıza kırılmaz cam taktırdınız mı? Taktıranlar link atabilir mi acaba?

Linkteki ürünü aldım kendim taktım 6-7 aydır bir sorun yok. Kılıfta güzel.
    http://www.hepsiburada.com/cepsesuar-lenovo-vibe-k4-note-a7010-kilif-silikon-kirmizi-kirilmaz-cam-p-TELKILCEPSE654-KI

imkanın varsa telefona takılmıs halıyle falan resim atablırmısın
    |
    |

• Er
    11 Mesaj
    arkadaşlar 6,0 yukledim fakat hiç memnun değilim.. 5.1.1 lolipop sürümüne geçiş yapsam imei gider mi ?

gitmez istediğin sürüme geçebilirsin
    |
    |
    cxpool kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Byrmblgl kesin emin misin acaba imei null hatası verir mı acaba ? YouTube da sürüm düşürme videosu var o video ile mı yapicam ? Yardımcı olur musun ?

flash tool ile bende 6.0 yükledim sorun olmadı doğru yazılım ve pc ne lenovo driver yüklersen sorunsuz yüklersin ayrıca mtk cihazlarına ime atma çok da zor değil ama buna gerek kalmaz
    |
    |
    cxpool kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

a.s teleservice gönderdim 1 haftada elime geçti
    |
    |
    tecnikadamoguz01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
üniversite
Canlı Tv izle
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
30,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.