Şimdi Ara

LENOVO A7010 ANA KONU (Nam-ı Diğer Lenovo K4 Note, Lenovo Vibe X3 Lite) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
10
Favori
20.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim telefonumda parlaklık ta bazen dalgalanmalar oluyor mesela oyun oynuyorum parlaklık sanki ekranın ortasında odak noktası alınmış kamera gibi renkler artıp azalıyor yani parlaklık diyelim ki %50 oyun oynarken bazen 49 50 51 arasinda dolaşıyor gibi göze çarpıyor bi oynama olduğu ama güncelleme ile ilgili bir sorun gibi geliyor diğer uygulamalar da bu sorun görmedim bi telefonun galeri uygulamasında bi opera da bi carx drift racing bide candy crush da bana yazılımla ilgili geldi sizce nedir bu durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yaşadığım sorunlar yazılımla ilgili olduğunu dusunuyorum bunlar halledilebilir. Ama gerçekten çok güzel bir telefon herşeyiyle. Yani telefonum resmen bir multimedya cihazı süper bir cihaz herkese tavsiye ederim.iyi günler dilerim.

• cok amator :)
    ama bu telefon bi kac ay daha idare eder 7 cikinca insallah su ram kullanimina. bi ayar cekerler multi tasking suan bu cihazda yok gibi bisey. yoksa orjinal 7 yi kurup custom rom cakicam buna begenmezsem.

• Google marketten ram cleinup indir ise yariyor

• quote:

Orijinalden alıntı: wara

Google marketten ram cleinup indir ise yariyor

ram temizleme programlari anlik rahatlamadan baskanhic bir ise yaramaz sadece bosa pil tuketimi...

• HubeybKS H kullanıcısına yanıt
    Yakında rom tanıtımıda yaparsın güven elime sağlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar bu cihazın arka kapağından lazım nasıl temin edebilirim?eskisi çok yıprandı değişim lazım.
  • Selam arkadaşlar bende dun aranıza katıldim bir kaç sorum olacak.
    1. Klavyeye türkçe karakterleri nasıl ekleyebilirim?
    2. Telefonda müzik çalar yok bende marketten indirdim ama marketten indirdiğim uygulamada müzik açınca dolby atmos devre dışı oluyor uygulamayı kapatınca tekrar aktif oluyor. Dolby atmosu devre dışı bırakmadan kullanabileceğim bir müzik çalar uygulaması var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **BlackTower** -- 26 Ekim 2016; 15:41:5 >
  • Poweramp indir kullan

• Arkadaşlar cüzdan tipi kılıf kullanan var mı ? Tavsiye edebileceğiniz bir kılıf var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: starwars_emin

Poweramp indir kullan

Poweramp i kullandım oda dobly atmos u devre dışı bırakıyor

• Beyler telefonu teknosa outletten 600tl ye aldim. Sadece ambalaji acilmis yazilim yuklenmis yaziyordu. 3 gundur kurcaliyorum sıkıntım şu: yaklasik bir saat kullanim sonrasi telefon donuyor, sadece acma-kapama ve ses tuslari calisiyor. Fabrika ayarlarina dondum, verileri sildim, recovery mode da clear mms yaptim, marshmellow haric tum surumlerde telefonu kullandim, uygulama yuklemedim hatta silinebilecek tum uygulamalari sildim sorun cozulmedi. Telefonu iade etmekte istemiyorum. Uygulamadigim bir yontem kaldimi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remon -- 30 Ekim 2016; 12:22:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar cihazımı servise gönderdim pil kapağı için 107 tl para istediler kabul etmedim piyasadan bulduğum pil kapağı ile değiştirdim aldığım kapakta NFC bantı yok eski kapakta bulunan bu bantı söküp yenisine yapıştırmak mümkün mü?
  • remon R kullanıcısına yanıt
    Teleservice yollayın zaman kaybetmeyin derim belki yeni cihaz gönderirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrmblgl

merhabalar cihazımı servise gönderdim pil kapağı için 107 tl para istediler kabul etmedim piyasadan bulduğum pil kapağı ile değiştirdim aldığım kapakta NFC bantı yok eski kapakta bulunan bu bantı söküp yenisine yapıştırmak mümkün mü?

işin garip tarafı NFC yi kullandın mı bilmiyorum cihaz arka kapaktan okuma ve gonderme yapmıyor ekranın olduğu taraftan iletişim sağlıyor komik ama gerçek

Bu arada voLTE güncelleme ile aktif hale gelecek bahsedilen kasım ayı içerisi ama ben lenovo ya güvenmiyorum asus gibi çok aağır bir işleyişleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samuel34 -- 5 Kasım 2016; 0:24:24 >
  • samuel34 S kullanıcısına yanıt
    eski kapaktaki bandı söktüm yenisine taktım test ettim nfc var görünüyor ama hayatımda kullanmadım araştırıp ilk fırsatta denemek istiyorum.
  • +Dolby atmos ile güzel ses veriyor
    +2a ile yaklaşık 2 saatte şarz oluyor
    +3300 mah batarya ile powerbank taşımaya son
    +8 çekirdek ve 2gb ram sayesinde henüz kasma yok(60 civarı ekstra uygulama var)
    +Güneş altında bile ekran görülüyor(parlaklığı açmanız lazım tabii)
    +5 adet parmağınızı okutabiliyorsunuz
    +NFC var(kullanmadım gerçi)
    +Kulaklıkla hiç son seste dinlemedim çünkü ihtiyaç duymadım.Kulaklığa gelen sesin yetersiz olduğunu düşünmüyorum.aux kablosunu denemedim.
    +otg desteği var

-Ön kamera gerçekten kötü
    -Bildirim sesleri müzikçalardaki sese göre düşük de olsa yeterli diye düşünüyorum
    -A7000 ile kıyaslandığında ekran kartı ve işlemci gücü zayıf kaldığından oyun için pekte uygun olduğu söylenemez.Asphalt8 grafikleri düşürmeyince kasıyor.
    -Kendi dosya yöneticisi ya kötüydü ya da yok.Hatırlamıyorum
    -Oyun oynarken ısınma sorunu oluyor(mtk)

***Ön kamera benim için paha biçilemez(snap) ya da oyunları yüksek kalitede oynamak istiyorum,yeni çıkan oyunlarda kasmasın istiyorum diyorsanız almayın.Diğer durumlarda f/p açısında alınabilitesi yüksek bir telefon

#Türkçe karekter isteyenler playden türkçe klavye indirip kullanabilir.

##Müzikçalar içinse önerim...Linki ekleyemedim yıldız koyup duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sizotipall -- 13 Kasım 2016; 10:53:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam beyler. ben de huawei g7 var. bu telefonu alıp g7 yı de anneme vermek istıyorum. sizce alınır mı? genel olarak oyun oynamam face twitter insatgram sanp sawrm falan kullanırım. twicth izlerim. telefonu yorcak yada ısıtıcak seyler yapmam. ses kalıtesıne onem verırım. kulalıkta sese dikkat ederim.
    kamera manzara resımlerı cekerım. ön kamera toplum ıcınde kullanırım selfie için. sarjı iyi dıye okudum zaten iyi olmasada olsa da her gece takıyoruz sarja. bunlaarı göz onunde bulunarak öneride bulursanız sevınırım. yarın tel almak zorunda gibiyım 1-2 gun ıcınde. bugun 16kasım. 17 -1 8 ınde almıs olmmam lazım. şimdidien teşekkür ederm

bi de telefondan menuyu acınca arka plan beyaz oluyor sanırım. onu seffaf yapma gibi bi secenek varmı ben direk duvar kagıdını görmek ısterım.
  • Arkadaşlar cihazım s152 sürümünde, marshmallow un s219 sürümüne güncelleyeyim mi sizce

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.