Şimdi Ara

LEGO® Technic Formula E® Porsche 99X Electric 42137 - 400TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.485
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/lego-technic-formula-e-porsche-99x-electric-42137-9-yas-ve-uzeri-icin-cek-birak-yaris-arabasi-modeli-oyuncak-yapim-seti-422-parca-p-HBCV000015G4U7?magaza=Hepsiburada

Unbrickmeyoutube
    The LEGO Technic Formula E Porsche 99X Electric set number 42137 has recieved mixed ratings. On one side, pullback provides a ton of fun and is great for playability. On the other side of the coin, this set sacrifices pretty much all technic functionality in favor of pullback. There's no steering, no differential, no suspension, etc. 📸 Instagram: @unbrickme email: contact@unbrickme.com #legotechnic #legoporsche #legotechnic2022
    https://www.youtube.com/watch?v=Cb-yrewOAj0

• teşekkürler 1 tane kaptım hocam yeğene hediye

• Obama_TR kullanıcısına yanıt

Valla hocam piyasa fiyatının altında ve çok şık duruyor motorlu oluşu da ayrı bir güzel.

5.5 saat sürüyormuş yapımı ama yorumlar ayrı güzel.

• param olsa alırdım güzelmiş

• Aldım ben de. 30 papel de varmış.
    Görünürde çocuklara alıyorum ama ben daha çok seviyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 16 Kasım 2022; 16:49:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat 800tl gözüküyor bende. Bitti sanırım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bunu listeden paylas la alırsanız %10 papel iade verir. Dun gecede 400 dü. 360 a getirrsiniz o sekilde

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kingodisco09 kullanıcısına yanıt
    Ben o şekilde aldım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Bilgi için teşekkürler benimki geldi kutunun iki yandan da yırtılmış şekilde.

İade talebi oluşturdum.

• içindeki poşetler açılmadı ise bence iade etmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzelmiş kaçırmışız :)

• Dün ve ondan önceki gün tam alacaktım 5 dakika sonra fiyat 800 TL'ye döndü ve alamadım , keşke bir daha bu fiyatlara düşse de alabilsem çünkü hediye çekim de vardı ve uyguna alacaktım. :/

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Hocam 30 papel 15 kasımda mi gelmişti bana da gelmiş ama 21 kasım 23:59da silinmiş hic cuzdan kullanılmayan hesap miydi?😏

Listeden paylas derken kendi ikinci hesabımızla paylaşıp alip ona mi iade gelmesini bahsettiniz?😏

• Lego’dan önce küçük çocuğu olanlara duplo’ları mutlaka tavsiye ediyorum Türkiye’de çok pahalandı gerçi ama mükemmel bir oyuncak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.