Şimdi Ara

LEGO severler kulübü! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
52
Favori
88.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mertblade

türkiyede mindstorms satan bir yer var mı bildiğiniz?

İstinye parkta ki lego mağazasında kesin vardır. İstanbul'da ikamet ettiğim için istanbulda gördüğüm yerleri söylüyorum. Etiler de mohini çocuk alışveriş merkezi var. Orada ki oyuncakçıda da görmüştüm.

@Mr.Shirt

Yok hocam, daha yaş 23. Ağırdan gidelim biz
  • resim görsek iyidi
  • hiç eski legom yok ama hazırda çektiğim bir bionicle fotoğrafı var

LEGO severler kulübü!
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

quote:

türkiyede mindstorms satan bir yer var mı bildiğiniz?

İstinye parkta ki lego mağazasında kesin vardır. İstanbul'da ikamet ettiğim için istanbulda gördüğüm yerleri söylüyorum. Etiler de mohini çocuk alışveriş merkezi var. Orada ki oyuncakçıda da görmüştüm.

@Mr.Shirt

Yok hocam, daha yaş 23. Ağırdan gidelim biz

peki fiyat hakkında bir bilgin ya da tahminin var mı?

birde istinyedeki lego mağazası kapanmış galiba. Mağazalar listesinde bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertblade -- 28 Mart 2012; 1:03:26 >

• quote:

Yanlış hatırlamıyorsam, 700 küsüratlıydı. Ama 2 sene önce. Şimdi ne durumdadır bir fikrim yok maalesef. Yani fiyatı oldukça tuzluydu.
  • quote:

quote:

Yanlış hatırlamıyorsam, 700 küsüratlıydı. Ama 2 sene önce. Şimdi ne durumdadır bir fikrim yok maalesef. Yani fiyatı oldukça tuzluydu.

offf 700 baya tuzluymuş 120 dolar falan amerikada. şaka gibi. peki netten sorunsuz, gümrüğe takılmadan alabileceğim bir yer var mı? (e-bay dışında)
  • O konu hakkında hiç bilgim yok. Ama yukarıda arkadaşın verdiği linkte bir kaç şey var bir göz gezdirin. Nasıl alınır, ne kadara gelir, kargoya takılır mı hiçbir fikrim yok.

http://www.bricklink.com/browseList.asp?itemType=O&catString=59
  • quote:

O konu hakkında hiç bilgim yok. Ama yukarıda arkadaşın verdiği linkte bir kaç şey var bir göz gezdirin. Nasıl alınır, ne kadara gelir, kargoya takılır mı hiçbir fikrim yok.

http://www.bricklink.com/browseList.asp?itemType=O&catString=59

Teşekkür ederim cevabın için. İyi geceler.

• Beni de ekleyin klübe. Ben ve oğlum 4-5 set edindik iki yılda. Başka setler de almak istiyoruz, özellikle Technics temalı. Ucuza TR de bulabileceğim bir yer biliyorsanız süper olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: happysoldier

Beni de ekleyin klübe. Ben ve oğlum 4-5 set edindik iki yılda. Başka setler de almak istiyoruz, özellikle Technics temalı. Ucuza TR de bulabileceğim bir yer biliyorsanız süper olur.

hocam sahibinden ve gg kovalayın illa türkiyeden alcam diyosanız. Ama bricklinki öneriririm.
  • ...ben de bir mühendis olarak Technic serilerini çok seviyorum. Ancak 1 set yapma imkanım oldu henüz :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ndmrc

...ben de bir mühendis olarak Technic serilerini çok seviyorum. Ancak 1 set yapma imkanım oldu henüz :(

yaptığım set de 8292 Cherry Picker

LEGO severler kulübü!
  • Kendi çektiğiniz resimleri de isteriz, çok güzelmiş
  • quote:

Kendi çektiğiniz resimleri de isteriz, çok güzelmiş

...video hazırlamıştım oradan yaptığım screen shot'ı koydum

LEGO severler kulübü!
  • @ndmrc

Elinize sağlık çok güzel olmuş, bende aşağıda ki tarz bir technic ile başlamayı planlıyordum ama hep erteledim. En kısa zamanda Technic'e başlamayı düşünüyorum bakalım.

LEGO severler kulübü!
  • Öğretmen olan amcamın ingiliz turist misafirleri gelirdi bizim köye. 9 yaşında falan olucam o aralar, bana bir tane lego getirmişlerdi fakat annem birşey olur diye hiç oynatmadı
    içimde hep ukde olarak kaldı. şimdi kızım biraz daha büyüsün ona alırım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüznü Şenlendiririm

quote:

Beni de ekleyin klübe. Ben ve oğlum 4-5 set edindik iki yılda. Başka setler de almak istiyoruz, özellikle Technics temalı. Ucuza TR de bulabileceğim bir yer biliyorsanız süper olur.

hocam sahibinden ve gg kovalayın illa türkiyeden alcam diyosanız. Ama bricklinki öneriririm.

Eyvallah yaa, iyi oldu bu siteyi öğrenmem. Cek cumh.den 400 kusur parça siparişim geldi. Sayenizde biraz daha ucuza lego sahibi oluyoruz. Ben rastgele bir satıcı seçmiştim. Sizin tavsiye edebileceğiniz daha iyi şartlar sunan bir eleman var mı bu sitede?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hüznü Şenlendiririm

quote:

Eyvallah yaa, iyi oldu bu siteyi öğrenmem. Cek cumh.den 400 kusur parça siparişim geldi. Sayenizde biraz daha ucuza lego sahibi oluyoruz. Ben rastgele bir satıcı seçmiştim. Sizin tavsiye edebileceğiniz daha iyi şartlar sunan bir eleman var mı bu sitede?

memnun kaldıysanız ne mutlu .3-4 siparişim oldu benimde . Onlarda minifigürler içindi.Setlere bulaşmadım çünkü sonu yok.Gundam model kitlerden devam ediyorum .Alıcağınız sete göre satıcı araması yapın direk, yeşil olanlar türkiyeye gönderim yapıyo.İşlem sayısana vs bakın.Kargo olarakta Amerikadan gelen gönderiler 2 haftada geliyo.Avrupadaki satıcıları tercih etmek daha faydalı olabilir bu yüzden .Ufak parçalar hariç büyük alımlarda kayıtlı postayla alın.Kayıtsız Kargo kaybolursa paranıza yazık olur.Satıcyla almadan önce mutlaka kargo extra fiyatlarını mesajla öğrenin.Sonra iptal etmek vs yle uğraşmazsınız.

• quote:

@ndmrc

Elinize sağlık çok güzel olmuş, bende aşağıda ki tarz bir technic ile başlamayı planlıyordum ama hep erteledim. En kısa zamanda Technic'e başlamayı düşünüyorum bakalım.

...teşekkürler özellikle technic serisinde (tabiki benim için) gerek yapmadan, gerekse yaptıktan sonra heycan sürekli artıyor... bir yerden başlamak lazım! ben evlilik nedeniyle ve tabiki maddi olarak ara verdim birkaç yıl ama yeniden başlamayı sabirsizlikla bekliyorum... geçenlerde bakınmıştım zaten eskiden kalan birkaç model var kafamda

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.