Şimdi Ara

LEGO FIRSATLARI genel konu (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
455
Favori
352.597
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şahsi fikrim almamanız yönünde olur. Bunların parça sayısı çok düşük. Bu modeller değil ama ben uzaktan kumandalı legolardan çok verim alamadım.

Bu kadar para verecekseniz bir tane lego technic(wrangler, mclaren senna vs), bir de uzaktan kumandalı iyi bir araç alabilirsiniz. Cebinizde para bile kalabilir.

• commandx C kullanıcısına yanıt

yorum için tesekkürler,

• tunag kullanıcısına yanıt

Nicedir istediğim 75979 Hedwigi Almanya'dan gelen bir arkadaşım sayesinde 3 gün önce amazon.de den 31 Euroya aldım. Fakat Türkiye'den almak durumunda olanlar için Certified Store fiyatı uygun. Yakında tükenir ve bir daha da zor bulursunuz.

• Amazon birçok lego ürününde listelemeleri karıştırdı. foto başlık uyuşmuyor. hepsi en çok satanlar listesine girmiş alırken dikkat edin.

LEGO FIRSATLARI genel konu

• gurcanucar kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: gurcanucar

Amazon birçok lego ürününde listelemeleri karıştırdı. foto başlık uyuşmuyor. hepsi en çok satanlar listesine girmiş alırken dikkat edin.

alsak görsellerdekini yollama şansları nedir :) 

• quote:

Orijinalden alıntı: Nakuğod

alsak görsellerdekini yollama şansları nedir :) 

Alıntıları Göster

hocam pahalı setlerde de ucuz modellerin fotoları var  

bence linkte yazanı yollarlar, fotoyu değil

• quote:

Orijinalden alıntı: sinergy

hocam pahalı setlerde de ucuz modellerin fotoları var  

bence linkte yazanı yollarlar, fotoyu değil

Alıntıları Göster

Almayı düşünmüyorum ama 103 liraya da Jeep Wrangler yollarlarsa almadığıma üzülürüm :D Alsam mı?  

• sinergy kullanıcısına yanıt

evet mesajları attıktan sonra onu da gördüm. asin barkod ta ne varsa onu yollar amazon. en fazla müşteri memnuniyeti için hediye çeki falan düzenler.

• outofnick O kullanıcısına yanıt

satıcı amazon değil sanırım o üründe uğraşırsın bence alma

• Amazon lego fotoğraf ve ürünleri baya karışmış durumda.

Çok satanlar da şunu görünce 2 tane ekledim hemen sepete. Son baktım ki ürün fotoğraftaki ürün değil. Alacak olanlar dikkat etsin ürün kodlarına.

https://www.amazon.com.tr/LEGO-Technic-Y%C3%BCkleyici-42116-%C3%87ocuklar/dp/B08G4TK5WS/ref=zg_bs_toys_2

71,93 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: tsmsk

https://www.hepsiburada.com/lego-technic-nokta-donuslu-yukleyici-42116---cocuklar-icin-insaat-kamyonu-oyuncak-yapim-seti-139-parca-p-HBV000014VIGY?magaza=Hepsiburada

Ürün bu aslında.

Aynen hocam. Bilerek mi yapıyorlar acaba merak ettim gerçekten.

• vc1903 kullanıcısına yanıt
    Çoğu kişi bence resme aldanarak sipariş oluşturmuş. Bu nedenle 1.sirada ama açıklamalarda gerçek Ürün resmi var.
  • Arkadaşlar şu sete ne diyorsunuz,alan var mı forumdan

https://www.toyzzshop.com/lego-city-airport-yolcu-ucagi-60262

Hepsiburada 40 TL LEGO indirimi verdi 650 TL den alabiliyorum. 550 iken düşer diye almadım kaldı öyle
    Bir yandan 650 TL eder mi diye düşünüyorum,arada kaldım. Alan var ise yahut fikri olan yorumlayabilir. Teşekkürler.
  • Pulzr4 kullanıcısına yanıt

bundan en az 15 sene öncesinde lego firmasında çalışan bir akrabamın evinde bunun yapılmış hali akvaryumun içinde duruyordu. Gerçekten görüntü olarak çok kaliteli ve güzel duruyor. Aynı model mi tamamen bilmiyorum ama parçalar aynı bitmiş hali aynı. Gerçekten çok güzeldi...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 14 Haziran 2021; 22:7:7 >

• yukarida paylastigim tekerlekli parcalar 2021 serisi.bence fiyati cok iyi kacirmayin.

eski seri 10715 440 parca ve 180 tl goruyordu en ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 14 Haziran 2021; 22:7:41 >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.