Şimdi Ara

Legends of Runeterra (Ana Konu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
117
Cevap
4
Favori
4.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam elinizde yeterince deste varmış, bu söylediklerinizin pay to win ile ne alakası var anlamadım. Diğer kart oyunlarıyla karşılaştırırsak 1 kuruş harcamadan istediğiniz desteyi çok kısa bir sürede yapabiliyorsunuz.
    Bu oyuna pay to win demek çok büyük haksızlık olur açıkçası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Demek istediğim oyuna para yatıran oyunculara beklenmedik anlarda beklenmedik kartlar oynayabiliyorlar oyunu son ana kadar domine ediyorsun rakibin yapacağı hamleleri tahmin edip ct kartlar elinde tutuyorsun ve pat bir kart geliyor oyun tüm şekli değişiyor.Yada oyun başında gelen kartların bedeli aşırı yüksek oluyor hepsini yolluyorsun gene aynıları geliyor oyuna para yatırmış oyunculara karşı bu sürekli oluyor.Başlarda şans diyordum da şans olmayacak kadar imkansız bu durum

• Az önce başıma geleni görseliyle paylaşayım Legends of Runeterra (Ana Konu)

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Az önce başıma geleni görseliyle paylaşayım
    bu neymiş böyle yav
  • Bol miktarda nerf ve biraz buff ile işte versiyon 1.2 yama notları.
    https://playruneterra.com/tr-tr/news/1-2-yama-notlari/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShortcutsMaster -- 25 Mayıs 2020; 23:21:47 >
  • ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    Vlad ve shen'nin meta girme şansı var mı?

• sowerteam7 kullanıcısına yanıt
    Patch bu akşam devreye girecek, önümüzdeki bir hafta içinde yeni deste denemeleri göreceğiz.
    Kendi tahminim: Shen zor, ama Vladimirle ilgili denemeler olacaktır diye düşünüyorum (yine de bana güvenmeyin, Pro seviyeyle uzaktan yakından alakam yoktur).
  • En güzel derin destesi. Bugün o desteyi yapayım.

• Enıac kullanıcısına yanıt
    Legends of Runeterra (Ana Konu)
    Nat, konuşurken inan bu karakter geliyor gözümün önüne 😂🤣🤣 güzel ve zevkli deste ama.

• Bakalım bu hafta plata çıktık. Deste kaosu sürerken kendi destemle Elmasa çıkabilirsem ne ala 😁. Arkadaşlar tavsiyem keşif gezisi moduna girin oyununuzu çok geliştirmiş oluyorsunuz farklı desteler ile oynamış olunca

• Lor için gelecek planları:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShortcutsMaster -- 29 Mayıs 2020; 20:15:46 >
  • Arkadaşlar aranızda çok yeniyim. Normalde LoL ile alakam yoktur. Bir gün instagram'da dolanırken güzel bir kart oyunu reklamına denk geldim. Kart oyunlarıyla da aram pek iyi değil, ancak bu sefer şans tanıdım ve yükledim bu oyunu. Oyun Türkçe yazı ve dublaj olunca çok sevdim. Dünyasına yabancı olmama rağmen, oyunu iyice öğrenmeye çalıştım. Hâlâ da öğreniyorum.

Derken oyunun bilgisayar versiyonu olduğunu öğredim. Bilgisayarıma yükledim. Grafik ayarlarına bi girdim ne göreyim? 60FPS seçeneği var. Bunu seçince oyun yağ gibi akmaya başladı. Bu sefer oyunu bilgisayarda daha fazla oynamaya başladım. Telefonda artık kasıyor gibi geliyor bana.

Dayanamadım LoR desteğe bir mesaj attım. Az önce cevap geldi. Sorduğum soru ve gelen cevap aynen şöyle:

Legends of Runeterra (Ana Konu)

Telefonlara da 60fps desteği gelirse çok iyi olacak.

Bu arada geçenlerde sinirlenip oyunu bilgisayardan sildim. Parayı basan istediği kartı joker kartlarla alabiliyor. Ancak sonradan sakinleşip geri yükledim. Türkçe dublaj kaç tane oyun var ki piyasada? Biraz bilgisayarla oynayıp joker kart elde ettim. Sonra araştırınca şöyle bir site keşfettim (buna şaşıranlar olabilir, ancak ben bu LoL'den hiç anlamam, oynamadım, dünyasına yabancıyım):https://lor.mobalytics.gg/

Bu sitede millet deste paylaşıyor, en iyi desteler diye bir sayfa var, isteyen deste yapabiliyor. Bayağı kullanışlı site. Buradan birkaç desteyi oyunda içe aktardım ancak çoğundaki kartları yeteri kadar açabilecek ne kristal ne de joker kart vardı. Ancak Budget diye bir bölüm var. Buradan bir desteyi kullanabildim. Bununla dereceli oynayarak bayağı ilerledim ve joker kartlar birikti. Sonra başka iyi bir desteyi içeri aktarıp oynamaya başladım. Artık daha dişli rakiplerle başa çıkabiliyorum.

Son olarak Hypnosis. arkadaşın başına gelenin benzeri birkaç kez benim de başıma geldi. Bu oyunda şans da para da beceri de rol alıyor. Ben bu tür kişilere kaybedince üzülmüyorum. Paralı oyuncular bunlar, zaten oranları çok az. Beceri, desteye hakimiyet ve hamlelere hazırlıklı olmak en az şans kadar önemli bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkangunes04 -- 29 Mayıs 2020; 22:50:39 >

• 10 Haziranda versiyon 1.3 bizimle olacak.
    İşte yama notları:https://playruneterra.com/tr-tr/news/1-3-yama-notlari/

Önemli detaylar:
    * Yağma Sezonu dereceli sezonumuz 23 Haziran Salı günü saat 19.00 civarı sona erecek.
    Dereceli 24 saatliğine devre dışı kalacak. Ardından, aşağıda gördüğünüz Yağma Sezonu dereceli ödül simgelerini dağıtacağız, sıralamaları kısmen sıfırlayacağız ve Talih Mevsimi dereceli sezonu 24 Haziran Çarşamba saat 20.00 civarı başlayacak.

* 1.5 Yaması'ndan başlayarak (yaklaşık 4 hafta içinde), yama vakitlerine daha iyi uyması için Kasa açılış vaktini güncelleyeceğiz. Kasa açılışları salıdan perşembeye çekilecek ve her bölgede, sunucu kesitinin saatiyle sabah 08.00'da açılacak. Kasa açılışını değiştirdiğimiz hafta, geçişi gerçekleştirmek için Kasa dönemi 9 güne uzamış olacak.

* iOS'ta Seçenekler menüsüne LoR'un desteklediği tüm dilleri içeren bir dil seçici eklendi.

• Hadi hayırlısı

• https://playruneterra.com/tr-tr/news/legends-of-runeterra-aylik-cevrimici-turnuvalari-basliyor/
    Riot tarafından ödüllü turnuvalar başlatılıyormuş, ben yeni yeni öğrenmeye başladığım için birşey yapabileceğimi düşünmüyorum ama ilgisini çekenlere duyurulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnosis. -- 9 Haziran 2020; 14:50:52 >
    Olsun, başlangıç desteleriyle katılan kişilere de ihtiyaç vardır ilk turlarda.
    Katılın bence.
    Zaten 2 destem var, birisi burn agro diğeri de Heimerdinger - Vi destesi
    Ben mi beceremiyorum bilmiyorum ama platin 2 den yukarı çıkamıyorum bu destelerle maalesef
    Elimde yeterince joker kart ve kristal biriktirdim 3. destem için ama karar veremedim hangisini almam gerektiğine

Bende oyunun tüm meta desteleri var, ama gümüşteyim çünkü rating oynamıyorum doğru dürüst
    Mesele zevk almaksa günde 3 galibiyete kadar değişik destelerle normalde takılmayı yeğlerim.
    Plat 2 alt seviye olduğunu düşünmüyorum hocam

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.