Şimdi Ara

Leeco Max 2 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.590
Cevap
34
Favori
50.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkçe dil seçeneği yok hocam. Bu problem değilse sizi tatmin edecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rainbow22 kullanıcısına yanıt
    http://dosya.co/zakgo0fxr8dv/lemaxtestphotos.rar.html (büyük yeşil değil alttaki küçük yeşil dosya indiri tıklayınız)

foto örnekleri linkte

cucoco92 veya cm13 yüklerseniz türkçe mevcut çok basit bir yöntem

Qukkarccx arkadaşımızın bahsettiği ise fabrika çıkışı rom daki dil seçeneğidir dediği gibi çince ve ingilizce mevcut sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posıtıve -- 8 Temmuz 2016; 22:13:24 >
  • cihaza yabancı olanlar için resmi tanıtım videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posıtıve -- 13 Temmuz 2016; 11:15:12 >
  • posıtıve kullanıcısına yanıt
    Ekran koruma hakkında bi şey bulabildiniz mi hocam? Resmi forumda da baktığımda çok çabuk çizildiği yazılmış, bazıları gorilla glass var diyor bazılar hiçbir koruma yok diyor. Bu konuda net bir açıklama yok. Bir de kapalı alanda GPS ve Mobil sebeke performansı nasıl sizde? Bugün bi avm'de denedim, arkadaşın S6 Edge Plus'ı GPS konusunda sıkıntı yaşamaz iken benim cihazda kopmalar oluyordu. Bir de aynı şekilde o 4.5G aktif kullanır iken benim cihaz H+'a düşüyordu. Daha Mi Note Pro ile de denemiştim, Çinli üreticilerin bant farkından mi kaynaklanıyor acaba? Mi Note Pro da aynı şekilde düşüşler yaşıyordu.

• 4g de operator farkıda etkilidir hatta kapalı alanda cihazın base station a polarizasyonu bile etkiliyor.... bu arada 800mhz band açıkmı ???yanlış biliyorsam düzeltin gps tam anlamı ile açık alanda verimli çalışır gps i bir kaç kez kullandım hızlı bağlandığını fark ettim ve sorun yaşamadım araçta..

touch glass ile alakalı bilgi bulamadım ancak kalitesizde değil pek çok cihaza göre daha kaygan ve esnemeyen sert bir ekranı var zaten koruma camsız kullanan yok bu cihazları .. altta linkteki üründen sipariş etmiştim elime ulaştı taktım köşeleri yuvarlatılmış güzel bir ürün ve çok ilgi çekiyor :-)

http://tr.aliexpress.com/item/Letv-Le-Max-2-X820-Tempered-Glass-Anti-Blue-Blue-Ray-Light-Resistance-Eye-Care-Protector/32659106614.html?spm=2114.13010608.0.125.8PFaNj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posıtıve -- 13 Temmuz 2016; 11:18:05 >

• Ekran koruma yok mu.? Gorilla gloss koruma olmayan telefon kaldı mı bu zaman da. İlginç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rainbow22 kullanıcısına yanıt
    Koruma yok diyen de var Gorilla Glass 3 diyen de var. Anlamadım gitti bu konuyu. Çinlilerin fiyatı uygun tutmak adına ilginç kesintilere gittiği oldu çoğu zaman. Bu cihazda da böyle mi bilemiyorum. Resmi forumdan bir ileti: I'm shocked by seeing a minor scratch on the screen. I wasn't using a protection(Tempered Glass) that time.I'm also searching a good glass on net.
    Please do not use this phone without protection
    &
    Please suggest a tempered glass suitable for this product.

• merhaba arkadaşlar ben de aranıza katılmak üzereyim. Telefonum az sonra elime geçecek kargo da şuanda... merakla bekliyorum.
  • mpower14 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun yurt içindemi yaldınız mahsuru yoksa ne kadara aldınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • black_67 kullanıcısına yanıt
    evet 1320 tl. kayıtlı türkçe...
  • güzel fiyat mi5 kadar popüler olsa fiyat çitasını pek düşürmezler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: posıtıve

güzel fiyat mi5 kadar popüler olsa fiyat çitasını pek düşürmezler..

hi res bir kulaklıkla müzik dinliyorum lakin cdla özelligi sadece kendi kulaklıgındamı cıkıyor yoksa diger kulaklıklardadamı calışıyor lg de v10 böyle bir özellik vardı bütün programlarda hifi özelligi kullanılıyordu ama program yapmışlardı bunda varmı acaba dolby sesini begenmedim cdla denemek istiyorum ama aktif olmuyor
  • arkadaşlar dil font seçiminde hangisini kullanıyorsunuz bende türkçe karakterler gözükmüyor
  • mpower14 kullanıcısına yanıt
    rom ne yüklüdür ona göre cevap vereyim eğer cuoco92 yüklü ise turkis seçtiyseniz swiftkey klavye yükleyin ve(( qwerty (türkçe) ))seçin ç-ü-ğ-ş- çıksın istiyorsanız

font vb hiç seçmedim değiştirme gereğide duymadım sanırım tahoma geliyor font default olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posıtıve -- 14 Temmuz 2016; 17:43:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

quote:

hi res bir kulaklıkla müzik dinliyorum lakin cdla özelligi sadece kendi kulaklıgındamı cıkıyor yoksa diger kulaklıklardadamı calışıyor lg de v10 böyle bir özellik vardı bütün programlarda hifi özelligi kullanılıyordu ama program yapmışlardı bunda varmı acaba dolby sesini begenmedim cdla denemek istiyorum ama aktif olmuyor

dolby atmos mevcut bu cihazda youtube da ayrıntılı videoları mevcut
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

quote:

dolby atmos mevcut bu cihazda youtube da ayrıntılı videoları mevcut

Tamam var biliyorum ben dolby sesini begenmedim ama cihazın ayarlar bölümünde ses kısımında cdla modu var onu acamadım ondan bahsediyorum ben

• Arkadaslar bende araniza katildim.

• Arkadaslar bildirim panelinin yukardan indirince ben orada wi-fi parlaklık ayarlarini felan görmek istiyorum ama illa sol en alt tuşa basıp mi gormem gerekir bunları bana yardimci olabilir misiniz.

• posıtıve kullanıcısına yanıt
    cuoco 92 var. swiftkey de yüklü yalnız telefonun genelinde Türkçe ç İ ü ğ ş harfli yazılarda oralar boş geliyor mesela diğer -- dier yazıyor...

ilk aldığımda vardı Türkçe karakterler...

ayarlar - diğer - cuoco92 advanced settings - change sistem font (buradan girdim değiştirmiş bulundum )

aynı yerden tekrar girdiğimde listeden hangisini seçmem gerektiğini bulamadım, sırayla deniyorum ama her seferinde telefonu tekrar başlatmak gerekiyor...
  • Cobbie kullanıcısına yanıt
    onu ben de istiyorum ama yok galiba.

ekstra iki bilgi vermek istiyorum. bilen vardır belki ama...

1-telefon ekranını kilit tuşuna basmadan kapatmak için geri tuşunu basılı tutunca ekran kapanıyor.
    2-masaüstü ekranındayken boşluktan yukarıya doğru kaydırınca arama ekranı açılıyor...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.