Şimdi Ara

Leeco Max 2 (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.590
Cevap
34
Favori
50.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu yeni aldım cuoco92 yüklü ama tam türkçe değil Cm 13 de böylemi yada ingilizcemde var orjinal stock rom tamamen ingilizcemi yoksa onda da çince saçmalıklar var mı Engin tecrübelerinizden cevap bekliyorum arkadaşlar
  • Cobbie kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Stock rom için maalesef başka yolu yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srknyr S kullanıcısına yanıt
    Stock Rom'da sadece İngilizce ve Çince var. Ayrıca LeTv'ye özgü uygulamalar mevcut.

• mpower14 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ayarlar/Erişebilirlik kısmından tuşlara farklı görevler atayabilirsiniz. Geri tuşu yerine Home tuşunu da kapatmak için kullanabilirsiniz. Ya da ekran görüntüsü almak vs için.

13S sürümde aynı hata bende de vardı. 15S ile bu sorun düzeltildi. Kullandığınız rom için güncelleme mevcut ise mutlaka yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qukkarccx

Stock Rom'da sadece İngilizce ve Çince var. Ayrıca LeTv'ye özgü uygulamalar mevcut.

peki stock romda ingilizce seçtiğimiz zaman letv uygulamalarıda ingilizce oluyormu yoksa çince mi kalıyor hocam
  • srknyr S kullanıcısına yanıt
    Çince hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qukkarccx

Çince hocam.

:( birşeye yaramadı teşekkür ederim
  • Merhaba arkadaşlar.Bende 3 gündür bu telefonu alarak kullanıcıları arasında yer aldım.Forumdaki ilk mesajımda telefonla ilgili oldu.İlk izlenimlerim telefon gayet kaliteli seri ve sorunsuz.CyanogenMod 13 yüklü. % 100 türkçe. Rom ve root işinden pek anladığım söylenemez.İleri tarihlerde türkçe orjinal rom çıkarsa ve arkadaşlarda yardımcı olursa hemen geçmek isterim.Benimde herhangi bir konuda yardımım katkım olursa sevinirim.Parmak izi okuyucusu konusuna değinmek istiyorum ilk olarak.Ben aynı parmağımı 4 farklı şekilde çok ve az bastırarak tanıttıktan sonra parmağımı değdirir değdirmez çok seri bir şekilde açılıyor.sizlerde deneyibilirsiniz.Herkese hayırlı günler dilerim.

• x620 yi görmüş birisi olarak almayı düşünüyorum, kasa acayip hoş Bi kasa idi

• arkadaşlar vodafone kullanan varsa bu hücre yayınını nasıl iptal edebiliriz. (şebeke verici mesajları)
    bir de 4.5G yazısını göremedim sadece 4G yazıyor bu normal mi?
  • Ayarlar»kablosuz ve ağlar»diğer»acil durum yayınları»hücresel yayın ayarları»channel 50 yayınlarını göster işaretliyse içi boş olacak yani tiki kaldırın tamamdır.

Ayarlar»kablosuz ve ağlar»diğer»acil durum yayınları»hücresel yayın ayarları»channel 50 yayınlarını göster işaretliyse içi boş olacak yani tiki kaldırın tamamdır.

• MSTF49 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim şimdilik tamam gibi...

Rica ederim.
  • Arkadaşlar Cihazlarınız hayırlı olsun bende bu cihazdan arıyorum nasıl temin edebilriim. Yol göstereblrimisiniz.
  • X.s.@.r.i.o kullanıcısına yanıt
    Facebook ta ÇİN PAZARI adında bi grup var ordan aldım ben Murat beyden aldım. tavsiye ederim süper telefon...
    hocam bahsettiğin grup kapalı bir grup dgilmi ? ona göre başvurayım.
  • evet şimdi kontrol ettim kapalı grup...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.