Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.921
Cevap
18
Favori
107.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bakın hocam eui tabanlı bir rom'dan lineageos geçerseniz şebekeniz biraz daha iyi olur.

Eğer lineageostan omni roma geçerseniz şebekeniz omni romda daha kötü olur ...

Her custom rom'dan önce Stock rom'a donerseniz şebekeniz custom rom'da bir nebze artar

Bunun sebebi eui tabanlı romlarda modem dosyası bulunup güncellenmesi .

Kısa bir çözüm istiyorsan diğer konudaki modem dosyasını fastboot üzerinden flasla çok kolay ama dediğim gibi hiçbir zaman Stock etkisi bekleme sadece sinyal kalitesi biraz daha artar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar BAND 20 li çift sim kartlı seri olan x720 Le Pro 3 satın almayı düşünüyorum, ZUK Z2 den geçiş yapacağım. EUİ rom cool 1 de hiç update almıyordu ve kullanılmaz hale geliyordu bazen. Le pro 3 eui durumu nasıl, dil desteği var mı,herhangi bir sinir bozucu bugu varmı bilgi verebilir misiniz bu konuda ? Yoksa ZUK gibi custom romdan roma mı geçiş yapacağız gine ? Satın almayı düşünüyorum cihazı, kullanan arkadaşlar herhangi bir kronik sorunla karşılaştılar mı acaba ?
  • arquerox kullanıcısına yanıt
    Kronik sorunu yok bilindik alınca ilk önce eui romda mikrofonu test etmelisin birkaç arkadaş bu sorunu yaşadı neden bilmiyorum .

İkinci olarakta hemen custom rom atmalisin deneme amaçlı çünkü Leeco firması farklı kamera sensörü ile cihaz piyasaya sürdü bazı cihazlarda kamera çalışmıyor bu sebeple.(custom romlarda

Eui romlar %75 civarı Türkçe ve Türk geliştirici bir arkadaşımız yok xda sitesini bir incele bence alternatif romlara bak eui romu çok seveceğini sanmıyorum zuk z2 ile arasında gözle görülür performans farkı yok ...

• lazye kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çok teşekkür ederim

• djtato kullanıcısına yanıt
    Stok larda android 7 yok. Olsa bende hiç düşünmeden stok kullanırım

Tamam sorun değil. Benlik bir durum varsa bende özür dilerim. Bu konulara artık girmeyeceğim. Gerektiği zaman yorum yapacağım sadece.
  • Arkadaşlar ekran koruyucu kırıldı. Şu anda telefon koruyucusuz şekilde. Tekrar yarın sipariş vereceğim ama geç geliyor malum. Şu anda bana bir ekran koruyucu lazım. Konyada olan ve elinde fazla ekran korucu olan varsa parasıyla alabilirim. Şu anlık için çok lazım.
  • Arkadaşlar 1080p 60Fps video kaydedebilen var mı ?

1080p 30 Fps kaydetmek istemiyorum bu cihaz daha iyisini yapabilir Google Camera ile denedim ama 30 fps üstüne geçmedi hiç ...

Bu konuda bilgisi olan var mı ?

Hangi android sürümü farketmez...
  • 4k ama 30fps kaydediyor sadece agir cekimde 120fps yapıyor bendeki de

• quote:

Orijinalden alıntı: bluemagic1903

Merhaba arkadaşlar, X722 aldım geçen hafta fakat gps tam nokta göstermiyor. Örneğin yandex açınca haritada atlaya atlaya gösteriyor. Bunun bir çözümü var mıdır.EUI 5.9.026S(Stable) yüklü geldi.

TopNTP uygulaması problemi çözdü. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar cihaz rootluysa deneyebilirler.
  • bluemagic1903 kullanıcısına yanıt
    O uygulamadiki ayarlari ss olarak yuklermisin hocam turkiye yk ulkelerdr

• Veya hangi ayarlari yaptin resmini atarmisin

• Rom denemek isteyenler bana buradan ulaşırlarsa iyi olur :Facebook Hesabım

Ayrıntılarını vereceğim.
  • mbtt.107 kullanıcısına yanıt
    Hocam yaptinmi android 7yi .d hangi romdan bahsediyorsun

• hakann07 kullanıcısına yanıt
    Hayır lazye hocanın çevirip verdiği uygulamaları 26s romuna gömdüm. Bir iki düzenlemede ben attım. Denemek isteyenler ulaşsın diye de bilgilendirmek istedim.
    Zira cihazı satmış bulunuyorum.
  • Le Pro 3 için 26s rom yukarıdaki lutfi hocamızın çevirdiği .

İçinde çin uygulamalarını vardır temizlik yapılmamış ama saf 26s üzerine dil eklenmiş bir rom birkaç tweak eklenmiş deneyin derim çok yakın bir zamanda bende deneyecem sabırsızlıkla beklediğiniz için paylaşma gereği duydum...

Edit: Link silindi... (Çalışmıyor ...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 19 Ocak 2018; 16:38:39 >
    Hocam bu linkdeki kamera uygulamasını indirip kurun.Pek anlamam bu işlerden kamera kullanan birisi değilimdir ama 60kare seçeneği var.Onu seçtiğimde sadece biraz daha karanlık çekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NihadAhad -- 19 Ocak 2018; 2:16:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hakann07

O uygulamadiki ayarlari ss olarak yuklermisin hocam turkiye yk ulkelerdr

NTP_SERVER=tr.pool.ntp.org 
    AGPS=http://xtra3.gpsonextra.net/xtra.bin
    XTRA_SERVER_1=http://xtra3.gpsonextra.net/xtra.bin
    XTRA_SERVER_2=http://xtra2.gpsonextra.net/xtra.bin
    XTRA_SERVER_3=http://xtra4.gpsonextra.net/xtra.bin
    DEFAULT_AGPS_ENABLE=TRUE
    DEFAULT_USER_PLANE=TRUE
    DEFAULT_SSL_ENABLE=FALSE
    INTERMEDIATE_POS=1
    ACCURACY_THRES=3000
    QOS_ACCURACY=50
    QOS_TIME_OUT_AGPS=95
    QOS_TIME_OUT_STANDALONE=80
    QosHorizontalThreshold=1000
    QosVerticalThreshold=500
    SUPL_HOST=supl.google.com
    SUPL_PORT=7277
    SUPL_NO_SECURE_PORT=3426
    REPORT_POSITION_USE_SUPL_REFLOC=2
    AssistMethodType=1
    AgpsUse=1
    AgpsServerType=1
    AgpsServerIp=3232235555
    AgpsMtConf=0
    AgpsMtResponseType=1
    CURRENT_CARRIER=common
    PHONE_TYPE=UMTS

gps.conf dosyası bu şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: Pa77er

Hocam bu linkdeki kamera uygulamasını indirip kurun.Pek anlamam bu işlerden kamera kullanan birisi değilimdir ama 60kare seçeneği var.Onu seçtiğimde sadece biraz daha karanlık çekiyor

Çekemiyor hocam dediğiniz gibi daha karanlık çekiyor sanırsam çok az da zoom yapıyor ama yine 30 fps çekiyor bizzat denedim ...

• Lineage os yüklemiştim ama 23s'ten sonra sevmedim. Parmak izi 23sdeki gibi hızlı çalışmıyor. Programlar hafif hafif takılarak çalışıyor. Lazye arkadaşın linkini verdiği 26s nasıldır acaba? Kullanan oldu mu? Çin uygulamalarını temizlemek mümkün müdür? Çin uygulamaları ucuz taklit telefon kullanıyormuşum hissi uyandırıyor bende.
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.