Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.921
Cevap
18
Favori
107.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emrah_Tr

quote:

Orijinalden alıntı: Hasancaktar

Omnirom bumu peki hocam. Ss leri yukarda. Eger oysa igrencmis. Aicp yuklemek istiyorum. Linkini verir misin

bence sen custom rom felan yukleme cunku yapi olarak birbirlerine benziyorlar, 2-3 farklari var gorunus olarak. en iyisi stock roma don, bizi de fazla ugrastirma, topicin sinerjisi kaybolmasin

Arkadaşlar "Leeco Pro3 720x" in orjinal romunda Türkçe var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maaruf

quote:

quote:

Omnirom bumu peki hocam. Ss leri yukarda. Eger oysa igrencmis. Aicp yuklemek istiyorum. Linkini verir misin

bence sen custom rom felan yukleme cunku yapi olarak birbirlerine benziyorlar, 2-3 farklari var gorunus olarak. en iyisi stock roma don, bizi de fazla ugrastirma, topicin sinerjisi kaybolmasin

Arkadaşlar "Leeco Pro3 720x" in orjinal romunda Türkçe var mı?

Yok hocam ilk sayfayı lütfen okuyun cevabınız orada var.

• lazye kullanıcısına yanıt
    !!!!!! Arkadaslar soru sormadan once lutfen ılksayfaya bakın orda hersey yazıyor yapamadıgınız adımları ve orda olmayan seylerı sorun bılgı kırlılıgı olmasın konuda
  • Dostlar bu telefona 2 kere cam aldım ikisi de tam kaplamıyor ekranı. Ekranı tam kaplayan model bilen, daha önce bir yerden alan yada elinde fazla olupta satan varsa buradan yada P.M den ulaşabilirse memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arst2004 -- 16 Kasım 2017; 15:56:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arst2004

Dostlar bu telefona 2 kere cam aldım ikisi de tam kaplamıyor ekranı. Ekranı tam kaplayan model bilen, daha önce bir yerden alan yada elinde fazla olupta satan varsa buradan yada P.M den ulaşabilirse memnun olurum.

Hocam bunun sebebi 2.5D kavisli ekran ve kullanılan kılıfın camı sıkıştırmaması o yüzden tam kaplamıyor benimde aynı şekilde :)
  • Serkan Türk kullanıcısına yanıt
    Aliexpres ten mi aldin hocam sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazye

quote:

Orijinalden alıntı: arst2004

Dostlar bu telefona 2 kere cam aldım ikisi de tam kaplamıyor ekranı. Ekranı tam kaplayan model bilen, daha önce bir yerden alan yada elinde fazla olupta satan varsa buradan yada P.M den ulaşabilirse memnun olurum.

Hocam bunun sebebi 2.5D kavisli ekran ve kullanılan kılıfın camı sıkıştırmaması o yüzden tam kaplamıyor benimde aynı şekilde :)

yani başka başka modeller alıp boşuna para vermeyin diyorsunuz. bir tane ekranı tam kaplayan kenarlıklı model aldım bakalım o nasıl çıkacak
  • merhabalar, uzun bir dönem motorola razr kullanıcısı olarak (yorgunluk- yavaşlıktan ) leEco pro3 ile aranıza katıldım. telefonu ist dan forumdan bir arkadaşımızdan aldım ( sıfır) kutudan kulaklık çıkmıyormuş sanırım, en azından test amaçlı bir kulaklık temin edecegim.
    telefon imei kaydı yapılmamış ve geçenlerde bunu bildiren bir mesaj aldım.
    5.9 denilen eui sürümü yüklü,android 6.0.1 telefonum kismen türkçe (sanırım yamalı bi şekilde )

forumdan ilk sayfadaki adımları takip edip tlf u daha da cazip hale getirecegim desteklerinizle.
    marka ve model ile ilgili konu açmış olmanızdan dolayı emegi geçen arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedoman34

merhabalar, uzun bir dönem motorola razr kullanıcısı olarak (yorgunluk- yavaşlıktan ) leEco pro3 ile aranıza katıldım. telefonu ist dan forumdan bir arkadaşımızdan aldım ( sıfır) kutudan kulaklık çıkmıyormuş sanırım, en azından test amaçlı bir kulaklık temin edecegim.
    telefon imei kaydı yapılmamış ve geçenlerde bunu bildiren bir mesaj aldım.
    5.9 denilen eui sürümü yüklü,android 6.0.1 telefonum kismen türkçe (sanırım yamalı bi şekilde )

forumdan ilk sayfadaki adımları takip edip tlf u daha da cazip hale getirecegim desteklerinizle.
    marka ve model ile ilgili konu açmış olmanızdan dolayı emegi geçen arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim.

Rica ederiz hocam,aramıza hoşgeldiniz

• quote:

Site ismi vermeyelim hocam lütfen...

• burak550 B kullanıcısına yanıt
    Niye hocam forumda serbest aliekspres ile ilgili kac tane konu var

• quote:

Orijinalden alıntı: burak550

quote:

kusura bakma da ne alaka?
  • quote:

quote:

quote:

İsim verme derken mağaza adından bahsediyor arkadaş Mağaza adı vermeyin demek istedi. Evet bu konuda bütün arkadaşlardan ricam var. Malum yollardan cihaz alırken lütfen mağaza adı vermeyin,linkide paylaşmayın . Sonra bu satıcılar ürün göndermiyor ülkemize sebebi bu . Bütün herkesi anlayışla karşılayacağını düşünüyorum. Kılıf ve Ekran , Kırılmaz Cam paylaşımı yapabilirsiniz.

• Emrah_Tr kullanıcısına yanıt
    Hocam sendeki usb type c kulakligin ses kalitesi

• lazye kullanıcısına yanıt
    Niye gondermiyor hocam satici bizim le pro 3 un grubunumu takip ediyorda haberi olcak 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: hakann07

Niye gondermiyor hocam satici bizim le pro 3 un grubunumu takip ediyorda haberi olcak 😀

Mevzu o değil hocam burası açık bir platform ve sadece sen ben takip etmiyoruz. Herkese hitap ediyor, o sebeple satıcıyla alakalı ülkemizde gümrük işleri çok sıkıntılı . Burada bir gümrük çalışanı bile görse o satıcıyla alakalı gelen kargolar didik didik aranır gümrükte satıcıda haliyle ürün göndermekten vazgeçer bu sebeple lütfen yok şu siteden şu kadar aldım yorumları atmayalım. Yurtdışında yaşayan arkadaşlar atabilir, orada gümrük sıkıntısı yok onlar için site ve satıcı önemi yok :)
  • Artık satıcı vazgeçti zaten

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakann07

Mevzu o değil hocam burası açık bir platform ve sadece sen ben takip etmiyoruz. Herkese hitap ediyor, o sebeple satıcıyla alakalı ülkemizde gümrük işleri çok sıkıntılı . Burada bir gümrük çalışanı bile görse o satıcıyla alakalı gelen kargolar didik didik aranır gümrükte satıcıda haliyle ürün göndermekten vazgeçer bu sebeple lütfen yok şu siteden şu kadar aldım yorumları atmayalım. Yurtdışında yaşayan arkadaşlar atabilir, orada gümrük sıkıntısı yok onlar için site ve satıcı önemi yok :)

Arkadaşa katılıyorum. Genel olarak forumları okuyorsanız şu cümleleri görebilirsiniz ''Bu satıcı geçen haftaya kadar Türkiye'ye gönderi yapıyordu şu anda yapmıyormuş''. Böyle olmaması için direk isim verilmemesi isteniyor. Zaten birşeyi alacaksanız bunu kendinizde araştırarak bulabilirsiniz. Belli başlı siteler var (Aliexpress,banggood,gearbest, vb.) bu sitelerde araştırmayla hangi satıcı Türkiye'ye ürün gönderiyor bulunabiliyor.

• Selam hocam.Senide rahatsız ediyorum.Azerbaycanda yaşadığım için gsm onayı yapamıyorum o yüzden özelde yazamadığım için burda yazmak zorunda kalıyorum.Son olarak bana 14 Ekimde "For your order 36406873, I have contacted the related stuff and was told that the parcel has already been exported, but the logistic information was delayed to be updated, could you please wait for it patiently?
    If it doesn' t come to you in 5 days, please feel free to contact us again for a satisfactory solution."
    Diye e-posta atdılar.Buda pazar gününe denk geliyor.Ve hala durum aynı.Yarın son iş günü yani geliceğini sanmıyorum.Cevap olarak yazmalık yardım ederseniz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İsim verme derken mağaza adından bahsediyor arkadaş Mağaza adı vermeyin demek istedi. Evet bu konuda bütün arkadaşlardan ricam var. Malum yollardan cihaz alırken lütfen mağaza adı vermeyin,linkide paylaşmayın . Sonra bu satıcılar ürün göndermiyor ülkemize sebebi bu . Bütün herkesi anlayışla karşılayacağını düşünüyorum. Kılıf ve Ekran , Kırılmaz Cam paylaşımı yapabilirsiniz.

tamam ben yanlis anladim

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.