Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
3.906
Cevap
19
Favori
96.083
Tıklama
Giriş
    319 Mesaj

İnternal kismini formatlamadim. Wipe nin yaninda format data mi ne var onu formatladim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Emrah_Tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Hasancaktar

İnternal kismini formatlamadim. Wipe nin yaninda format data mi ne var onu formatladim

o zaman neden hafizaya koydunuzun omniromu bulamadiniz, ne var ne yok silmissiniz iste.. neyse suan flashlamissiniz birsekilde zaten. opengapps i yuklediniz mi?

Lutfen topici iyi arastirin, bakin burda basitce anlattim, burayi basitce takip edin

https://forum.donanimhaber.com/leeco-letv-pro-3-x720-ana-konu--121512670-31#129665164
    |
    |

Omnirom bumu peki hocam. Ss leri yukarda. Eger oysa igrencmis. Aicp yuklemek istiyorum. Linkini verir misin

bence sen custom rom felan yukleme cunku yapi olarak birbirlerine benziyorlar, 2-3 farklari var gorunus olarak. en iyisi stock roma don, bizi de fazla ugrastirma, topicin sinerjisi kaybolmasin

Orijinalden alıntı: eranyumm

malum yeri soranlara kötü bir haberim olacak. ne yazık ki, önceki ay aldığım ürün gümrüğe takıldı. büyük ihtimalle iade edilecek. işin yoksa uğraş dur şimdi. 2 paket vardı, birisini bugün teslim aldım, diğer paketin gümrüğe takıldığını kargo takipten fark etmiştim zaten.. ancak gelen ürünün içinden telefon çıkacağını umut ediyordum. ama içinden şarj aleti vs. çıktı ne yazık ki. boş kutuyla ortada kaldım ne yazık ki..

O yer telefon ve kutuyu ayrı ayrı gönderdiği içinmi kutu size ulaştı yoksa 2 telefon aldınız ve 2.yi kutudan mı çaldılar?

sadece görünüş olarak değil çok sade dosya yöneticisi bile yok. hiçbir şey yok gibi
    |
    |

sadece görünüş olarak değil çok sade dosya yöneticisi bile yok. hiçbir şey yok gibi

Hocam custom romlar zaten böyle olur dosya yöneticisini siz hangisini isterseniz onu indirip kurarsınız custom romlar hep böyle sadedir.Evet bir şekilde rom yüklemeyi başarmışsınız ama çok yenisiniz galiba bu işlerde hemen çamur atmayın bence birkaç gün durun sonra beğenmezseniz kullanmazsınız aicp çok bir farkı yok ek olarak dosya yönetici var içinde yani . Ayrıca Google Play olmadığı için bence tedirgin oldunuz Gapps Paketini yükleyerek Google Play de olur hocam zaten birşey yok demişsiniz ama ne bekliyordunuz ben onu anlamadım ...
    |
    |

opengapss yukleyip daha sonrasinda google playden istediginiz bir dosya yoneticisini indirebilirsin. custom rom ile stock rom birbirinden apayri seyler. alismasi stock romdan gelenler icin zor olabilir. stock romun ozelligi budur. sade olarak gelir, siz uzerine insa edersiniz yavas yavas. sizi ugrastircak birseyse veya bundan memnun degilseniz stock roma donun diyorum ben de iste. burda yuzlerce kez yazdik cizdik, neden topici okumuyorsunuz, custom rom nedir arastirmiyorsunuz, anlamadigim sey ne bekliyordunuz yukledikten sonra?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_Tr -- 15 Kasım 2017; 16:13:45 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Informed

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

malum yeri soranlara kötü bir haberim olacak. ne yazık ki, önceki ay aldığım ürün gümrüğe takıldı. büyük ihtimalle iade edilecek. işin yoksa uğraş dur şimdi. 2 paket vardı, birisini bugün teslim aldım, diğer paketin gümrüğe takıldığını kargo takipten fark etmiştim zaten.. ancak gelen ürünün içinden telefon çıkacağını umut ediyordum. ama içinden şarj aleti vs. çıktı ne yazık ki. boş kutuyla ortada kaldım ne yazık ki..

O yer telefon ve kutuyu ayrı ayrı gönderdiği içinmi kutu size ulaştı yoksa 2 telefon aldınız ve 2.yi kutudan mı çaldılar?

Lütfen yurtdışı alışveriş ile ilgili sorularınızı özelden sorun konudan soru sorduğunuzda banada link at banada link at şeklinde yorumlar geliyor lütfen bu konu altında böyle yazılara devam etmeyin ...
    |
    |

• Binbaşı
    1784 Mesaj

Hocam galiba arkadaş custom romlar cihazı uçuruyor herşey sorunsuz aşırı stabil sorunsuz kullanılıyor zannediliyor.Aslında custom rom işi cihazla uğraşma işidir örneğin root,rom,gapps,brick,imei change gibi.

işlemler için artık daha bu kadar yardımcı olamayacam. çünkü; en ufak birşey de hemen yardım edin modu oluyor konu kirleniyor. Eğer adımları düzgün yavaş bir şekilde uygularsanız sorun olmuyor. Eğer cihazınız açılmıyor ise unbrick işlemlerini dahil birçok konuyu anlattım konuyu düzün okumadan yardım istemeniz büyük bir yanlış arkadaşlar lütfen daha duyarlı olalım .
    |
    |
    Bahsedilenler: Emrah_Tr

|
    |

Kusura bakmayin rahatsiz ettim. Allaha emanet

Hocam kusura bakılacak biri durum değil ben genel olarak söylüyorum sadece size değil 10 fazla kişiye yardımcı olmuşumdur özelden bile atılan mesajları cevapsız bırakmıyorum, yardım istenebilir ama yardımcı olunca yok beğenmedim aicp linki atın diyorsunuz yardımlaşma böyle olmaz hocam. Buradaki herkes emin olun birbirine yardımcı olmak ve bilgi paylaşmak için burada lütfen daha sakin olalım . Bilgi paylaştıkça çoğalır,esenle kalın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 15 Kasım 2017; 16:53:17 >

hocam insanlar sana 2-3 günden beri yardım etmeye çalışıyor. sen romu yüklemişsin, sonra eğer omni rom buysa igrençmiş diye yorum yapmışsın. klasik android işte görüntü olarak ne bekliyordun ki, ne oldu? stock romu da yükle onu da beğenmezsen, google play'de bir dünya kişiselleştirme prog. launcher , tema vs. uygulamarı var. onlardan yüklersin. o da olmadı cihazı satarsın Xiaomi alman daha iyi olacaktır senin için. miui işletim sistemi daha farklı, herşey içinde all in one diyebileceğimiz kapsamlı bir sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 15 Kasım 2017; 17:13:37 >
    |
    |

Yok hocam estağfirullah. Haklisiniz bana cok yardimci oldunuz. Hakkınızı ödeyemem. Begenmemek derken sade diye dedim. Yoksa Özelleştirbileceğimi düşünmedim.

|
    |
    lazye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ama bir virgül bile atlarsanız al başa belayı. Ben bir telefonumu bu işten çok iyi anladığım halde brick yaptım. Sonra gittim komple yazılım indirdim tekrar sıfırdan telefona yazılım kurdum imei değiştirdim öyle iki üç saat uğraştım. Her şey hazır olsa iş yarım saat. Kısaca evinizde Internet yoksa bir sorun olunca açıp okuma şansınız yoksa asla denemeyin.

Bu arada terimler yakın birbirine okuduğunuz şeyle ekranda yazan arasında ufak bir fark olsa bile yapmayın o işi.

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatrix -- 15 Kasım 2017; 18:19:08 >
    |
    |
    Msi 870A-G54 - Amd Phenom 2 x4 955 + 775 pin intel Cooler - Asus Gtx 760 DCU - Gskill Ribjaws 4x4gb Ddr3 1600 Mhz - Kingston 120 gb Sata3 Ssd - Samsung 1 Tb Sata2 Hdd - Philips 227E4LHAB 21,5'' FullHD 2ms Led Monitö[email protected] - Zalman Z9 Plus Kasa + 5x12cm Fan + Xilence XP700 80+ Bronze Psu - Logitech G15 Işıklı Gamer Klavye - Msi Gamer Mouse - 2xWireless xBox Gamepad
    02.09.2016

Origin id: hatrix7 Steam id: hatrix7
  • Yarbay
    2371 Mesaj
    quote:

sana kimse git felan demedi, aksine burda bulunup ekstra birseyler ogrenirsen en cok biz mutlu oluruz. sadece suna dikkat etmeni rica ettik. bu kadar yaziya, dokumana ve yardimci olma cabasina ragmen inanilmaz sekildeki rahatligin ve yazis tarzini elestirdik. hicbir custom rom, acpi, omnirom bizim babamizin oglu degil, begenmeyebilirsin de, kimse sana su romu kur diye zorlamiyor. kurarsin, denersin ve bir karar verirsin, elestiri yapacaksan da buna uygun bir sekilde yaparsin. Ama biraz da kendin ugrasirsin, topici okursun, yapmaya calisirsin, yapamazsan zaten biz burda birbirimize yardimci olmak icin variz ki ben suanda is gezisindeyim, ona ragmen topicten kopamiyorum belki 1-2 kisiye yardimci olabiliriz diye.

Haklısın hocam. Bu konuda biraz yeniyim. Aslinda yeni de sayilmam. Gmd vardi bende onun annesini aglatiyodum denemedigim rom kalmamisti ama o cok basit romu at recorovy den flashla bitiyo pc ye baglayip hic islem yapmadim . bu telefon icin cok soru sormamin sebebi de ilk defa yeni bi telefon aldim kendi paramla. Bisey olur korkusu oluyo hep icimde o yüzden yapacagim seyleri detayli her adimini sorma ihtiyaci hissediyorum. Yoksa begenmemek yada elestirmek degil maksadim

|
    |

Motorola Moto G vardı bende çok severek almıştım cihaz 6-7 ay kullandım ilk günkü gibiydi ama cihazı hardbrick ettim yeteri kadar türkçe kaynak olmadığı için cihaza müdahale edemedim. Cihazı en son kırıp attım yani bu işlemler için biraz araştırma yapmalısınız.
    Bizimde bilmediğimiz başımıza gelmeyen olaylar olabilir.
    Örnek vereyim;omnirom geliştiricisi cihazını hardbrick yapmış ve kurtaramadı bu dediğim arkadaş bir android geliştiricisi ve destek verdiği cihaz 3-4 tane o bile cihazını kurtaramıyorsa bizimde başımıza geldiğinde kurtaramayabiliriz o yüzden lütfen öncelikle okuyalım sonra ne yapacağımıza karar verelim ayrıca rom hakkında görsel video gibi özellikleri bakabileceğiniz youtube var.

• Yüzbaşı
    319 Mesaj

Cok guzel acıklamısşınız hocam. Bende araştırıyorum ama sizin sorun gibi bende türkçe kaynak bulamadim cok. Bi tek bura var. Bu forum da olmasa rom işlerine falan girmezdim heralde hiç.

|
    |
    lazye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.