Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.921
Cevap
18
Favori
107.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hasancaktar

Hee o zaman iyi almissin. Sizin aldığınızda 6 64 lük yok muydu hocam

Hocam vardı o kadar para bulamadım maksimum belirli bir miktara kadar çıkabiliyordum ya zuk z2 yada Le Pro 3 alacaktım . Le Pro 3'te karar kıldım. 4/32 gayet yeterli 6/64 arasında aman aman bir fark yok kanımca 32 gb bile dolduramıyorum ben :)
  • lazye kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam 32 likle cok fark yok. Benim 32 sd kart vardi yetmiyodu eski telefinda. Bi de 6 gb ram olmasindan dolayi onu aldim. İyi ki almisim diyorum. Hayatimda harcadigim en mantikli 1000 tl şu ana kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bana neden cevap vermedinizki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pa77er

Hocam bana neden cevap vermedinizki

gormedim. is gezisindeyim. her yazilani okuyamiyorum. bi bakayim ne yazmissin
  • quote:

Hocam bana neden cevap vermedinizki

Pazartesi gunu sunu yaz.

Hello,
    I have patiently waited for the time you provided me but still nothing changed. There is no information about my parcel. I am afraid that my parcel is lost or something bad like that because this doesnt seem right to me.
    Please provide me any solution that satisfy me. It is not a small money i have paid.
    Looking forward for your reply.
    Isim soyisim
    siparis numarasi
    takip numarasi

• Emrah_Tr kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun kardeşim.kusura bakma senide yoruyorum)
  • quote:

Allah razı olsun kardeşim.kusura bakma senide yoruyorum)

sizden de razi olsun, 4-5 cumle birsey, beni yormuyor :) her gun ingilizce yazip konusuyorum zaten
  • https://drive.google.com/file/d/1cAI1jeYAaq6dq8ZAmgEewzyKIsygA-xd/view

Buyrun arkadaşlar mandfx arkadaşın türkçeye çevrilmiş romu çeviren arkadaş miui Tr forum'da yardım sever bir arkadaş .

Miui 8 romudur. İsterseniz deneyebilirsiniz.
  • Garip birşeyle karşılaşıyorum arkadaşlar
    resimdeki gibi birşey olmuş. 2017-11-18 tarihindeki yani bugün olan gelişmelere bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.Swiss postun kendi sitesinden baktığımdada bugün itibariyle almanyadan ayrıldığını gösteriyor.Bu konu hakkında banggod`a bildirmelimiyim yoksa kargo kaybolmuş ve yeniden bulunduğu için felanmı böyle oldu
    Edit: 17trackda biraz karışık olmuş buda swiss postun sitesindeki sonuç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NihadAhad -- 18 Kasım 2017; 11:29:48 >

Siz denediniz mi?muilerde de eui de oldugu gibi bildirim sorunu var deniyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: attila24

Siz denediniz mi?muilerde de eui de oldugu gibi bildirim sorunu var deniyor?

Hocam ben denedim ama yükleme işlemine geçmedi cihaz sebebini bilmiyorum rica etsem yedek alıp sizde dener misiniz Twrp sürümünden de kaynaklanabiliyor böyle sorunlar . Gerçekten çeviren arkadaştan bizzat ben rica ettim yardımsever biri kendisi
    Bildiirm sıkıntısı otomatik başlat seçeneğini aktif ettiğinde yok diye biliyorum ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 18 Kasım 2017; 16:18:4 >
  • attila24 A kullanıcısına yanıt
    kurdum ancak hemen kaldırdım,rootlu,çin programları kaldırılmamış ,ayarlarda çince menu var,genel olarak Tr iyi ancak temalarda tam olmamış,bazı menülerde TR harfler yok yutulmuş ,ugraşmak istemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudur1998

kurdum ancak hemen kaldırdım,rootlu,çin programları kaldırılmamış ,ayarlarda çince menu var,genel olarak Tr iyi ancak temalarda tam olmamış,bazı menülerde TR harfler yok yutulmuş ,ugraşmak istemedim

Ben neden kuramadım acaba nasıl bir çince den bahsediyorsun çince uygulamalardan bahsetseydin ve geri bildirim için foto ekleseydin çok iyi olurdu.
    Geliştirici arkadaşa söyleyebilirim hangi uygulamaları kaldır derseniz iletebilirim.
  • mudur1998 kullanıcısına yanıt
    hangi sürüm trwp kullanıyorsunuz?
  • quote:

Garip birşeyle karşılaşıyorum arkadaşlar
    resimdeki gibi birşey olmuş. 2017-11-18 tarihindeki yani bugün olan gelişmelere bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.Swiss postun kendi sitesinden baktığımdada bugün itibariyle almanyadan ayrıldığını gösteriyor.Bu konu hakkında banggod`a bildirmelimiyim yoksa kargo kaybolmuş ve yeniden bulunduğu için felanmı böyle oldu
    Edit: 17trackda biraz karışık olmuş buda swiss postun sitesindeki sonuç

Aynen dedigin gibi olmus olabilir. Cok can sikici. Eger gercekten simdi gonderildiyse Allah bilir ne zaman eline gecer. Ben sana yazdigim emaili biraz guncellerim, pazartesi bangooda yolla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar aliekekspresten kablo kilif kulaklkk alcamda kargonun takipli olup olmadigini nasil anliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: hakann07

Arkadaslar aliekekspresten kablo kilif kulaklkk alcamda kargonun takipli olup olmadigini nasil anliyoruz

Genellikle ücretsiz olanlar takipsizdir,örnek ;

Tracking İnformation:

Not Avilable: Takipsiz
    Available: Takipli
  • Emrah_Tr kullanıcısına yanıt
    bugün canlı chatda konuştum kardeşim.Parayı iade edersem kargo gelirse geri ödermisin diye sordu bende 10güne kadar gelirse evet yoksa başka siteden sipariş vericem.Şimdi yarısını 5gün sonrada diğer yarısını iade etmeyi söyledi.diğer yarısı otomatikmi yoksa benmi yazmalıyım onun için dedim ve aynı sohbet 2 kez tekrarlandı ve en iyisi 5 gün sonra gelmezse yazın paranın tamamını iade edelim dedi.Bu durumla alakalı aklıma bir teori daha geldi.Swiss postun sitesinde eskiden baktığımda "hong kong-foreign" yazılıyordu şimdi ise "hong kong - azerbaijan" yazılıyor.Bundan önce kargo yanlış uçağa verildi ve yeniden almanyaya dönüp hatalarını düzeltdiler gibi oldu galiba.Neyse bekliyelim.5gün sonrada para iadesini isterim 10güne kadarda beklerim gelmezse kendilerinede yazıp başka siteden siparişimi veririm
    Sagolasin sende hangi aksesuarlar var hocam aliekspreten aldiginiz kilif hangisi var

• quote:

bugün canlı chatda konuştum kardeşim.Parayı iade edersem kargo gelirse geri ödermisin diye sordu bende 10güne kadar gelirse evet yoksa başka siteden sipariş vericem.Şimdi yarısını 5gün sonrada diğer yarısını iade etmeyi söyledi.diğer yarısı otomatikmi yoksa benmi yazmalıyım onun için dedim ve aynı sohbet 2 kez tekrarlandı ve en iyisi 5 gün sonra gelmezse yazın paranın tamamını iade edelim dedi.Bu durumla alakalı aklıma bir teori daha geldi.Swiss postun sitesinde eskiden baktığımda "hong kong-foreign" yazılıyordu şimdi ise "hong kong - azerbaijan" yazılıyor.Bundan önce kargo yanlış uçağa verildi ve yeniden almanyaya dönüp hatalarını düzeltdiler gibi oldu galiba.Neyse bekliyelim.5gün sonrada para iadesini isterim 10güne kadarda beklerim gelmezse kendilerinede yazıp başka siteden siparişimi veririm

Benim dusuncem kargo bi sekilde gelicek gec te olsa. 5-10 gun dah beklerim, gelmezse para iadesi istiyorum de. Baska yerden bulalim sana. İlk aldigin gelince de elden cikartirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.